Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
91-98 z 98
| następna
Witam,
Nie potrafie porownac mojej szkoly do innych. Obecnie koncze semestr w Instytucie Cervantesa z Javierem Perro. I jestem bardzo zadowolony. Javier to jest najbardziej zywiolowym, charyzmatycznym lekotorem jakiogo znam.Bardzo szybki, porafi nauczun slowek, gramatyki itd. POLCEAM!!!!!!!!!!!!!!!!
edytowany przez piotrmd: 05 mar 2011
HOla! Ja chodzę aktualnie do Vive Latino na świętokrzyskiej. Mała szkoła, ale polecam, bo (przynajmniej na razie) bardzo się starają. Wcześniej byłam semestr w Academii de la lengua, ale to była totalna olewka jeśli chodzi o podejście do ucznia..
Magda


Witam a co sądzicie o szkole:
[url=http://www.gowork.pl/kurs_Kurs_jezyka_angielskiego,20,0]kursy angielskiego warszawa[/url]
na forach można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Jakie jest Wasze zdanie ???
Uczę się już od pół roku hiszpańskiego w szkole Manhattan (mieszczą się przy ul. Miedzianej, niedaleko Ronda Daszyńskiego). Są nowi, mają mniej liczne grupy niż reszta szkół - do 5 osób maksymalnie. Ceny są bardzo dobre, nasza lektorka jest bardzo miła i świetnie uczy. Uważam, że przepłacamy w tych wielkich sieciówkach za kursy w grupach 15 - 20 osób...zero efektu!!! W Manhattnie mają też jakieś oferty kursów wakacyjnych.
Ja zapisałam się na wakacyjny intensywny kurs hiszpańskiego w Global Trend. Szkoła jest w Centrum Wawy, przy Pl.Powstańców Warszawy. Jak narazie jestem potwooornie zadowolona :D to kurs dla początkujących, jestem po drugiej lekcji, a już kilka zdań potrafię powiedzieć, słówka tez o dziwo wszystkie pamiętam :) Grupka jest mała - 5 osób, więc idziemy jak burza ;P
Polecam, nie pamiętam nr, ale ich strona to www.globaltrend.pl
a ja chodze do Academii Espanoles przy pl.Zawiszy, byłem wczesniej w innych szkołach ale tu na dobre sie zadomowiłem (bo już 4 semestr z nimi), bez porównania z innymi miejscami, lektorzy swietni, cena ok, no i fajne imprezy organizuja dla uczniów na ukonczenie semestru.
Przyłączam się do pozytywnych opinii o Machinie Edukacyjnej. Szkoła ma świetnych lektorów, zajęcia są ciekawe i poziom jest naprawdę wysoki. Moim zdaniem, to obecnie najlepsza szkoła hiszpańskiego w Warszawie.

Saludos
Dagmara
hola a todos!

ja chodziłam do cervantesa, ale zbyt duże grupy + zmęczony manuel = nieciekawe rozwiązanie.. Teraz chodzę na lekcje indywidualne do lektorki pauliny: www.mafalda.pl

Bardzo polecam, obecnie przygotowuję się do egzaminu dele intermedio.
Temat przeniesiony do archwium.
91-98 z 98
| następna