XXXII Lo w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 209
zapomniałem hasła lol no musze powiedziec ze juz sporo umiem z tego espanola, moze gramatyka średnio ale jesli chodzi o umiejetnosc porozumienia sie po hiszpansku to loozik. Ciekawy jestem kto przyjdzie do klasy 0h w przyszłym roku szkolnym. :)
ale do klasy 0h to można isc do II gim, czy po III? bo juz sie zagubilam... jedni mówią to, a jeszcze inni co innego=(
proponuje zaraz po podstawowce... masakra :/
no po skończeniu gimnazjum raczej :P Ludzie !! to jest normalne liceum a niektórzy jakieś straszne rzeczy wymyślają :) ehh :) Na prawdę jesteśmy normalni :)
wiem, że po gimnazjum, ale nie wiedziałam, po ktorej klasie można starać się o przyjecie do kl 0... ale naszczęście juz "coś" wiem - okazało sie, ze moja kumpela chodzi do tego LO;p
jaki ten świat mały:) okażę się jeszcze, że wszyscy z przyszłej 0h będą się znali:) ja powtorze jeszcze raz to samo: w tej klasie naprawwde jest fajnie:) pozdro
Lubie hiszpańską muchę:) Codziennie pierdole sie z listonoszem i jesli trafię do was do szkoły to tez bedę zapinał was pierdoły;)
Podczas kampanii wyborczej zapiołem Tuska i listonosz z półobrotu;) Tez jestem gejem... Elo buraki!!!
To wcale nie jest tak oczywiste, że po całym gimnazjum. Inne licea z klasami zerowymi robią różnie. W Koszalinie na przykład szliśmy do zerówki po drugiej klasie gimnazjum i robiliśmy program wszystkich przedmiotów klasy trzeciej. Godzin mieliśmy co prawda mniej ("tylko" 10h języka tygodniowo), ale i tak było to sporo lekcji w tygodniu.

Skoro wy to macie tak jakby pomiędzy gimnazjum i liceum, to poza językiem jaki program z innych przedmiotów przerabiacie? Bo jakieś inne przedmioty przecież macie, nie?
czesjsc wszytskim ma ktos moze pytania na jutrzejszy test po podstawowce prosze wyslijcie mi jakies pytania na jutro na ten test .. plis bede bardzo wdzieczna oto muj mail [email]
jestem dopiero w II gimazjum, ale chciałąbym pojść do 0 jak cholera;p hehe, trzeba będzie sie najwyzej w III klasie postarac...;p
pocieszę Cię ja też chciałam "jak cholera" :D A się nie dostałam...ale złożyłam odwołani i jestem ...;)
jestes w lo 32?w ktorej klasie????:D
tak,w 32LO w Łodzi w 0H :)
chociaż angielskiego ucze sie od dziecka, chyba bardziej zalezy mi jednak na hiszpańskim=/
no cóż, postaram sie pojsc do xxxii lo=] a jak się nie dostanę... hehe, no cóż, naśle się jakieś gangstazzz=))
jeśli się dobrze uczysz to się dostaniesz,ale w dużej mierze zależy to od szczęścia :P
od szczęścia? ojj, tu będzie ciężko XD
no cóż, ale spróbować warto=] a jak mnie nie przyjmą - ich strata, hehe;p
Nie no nastaw się pozytywnie :) Ucz się,żeby mieć jak najlepsze oceny i daj z siebie wszystko na egzaminie :) Życzę powodzenia. A Ty do Łodzi chcesz sie dostać bo zapomniałam ?
oo, nie dziękuję, żaby nie zapeszyć:)) ale naprawde, postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, bo hiszpański jest naprawdę ślicznym językiem - i RESPECT dla wszystkich, którzy się go uczą:)
taak, chciałam pójść do łodzkiego XXXII LO=) bo ja jestem z Łodzi, z Bałut dokładniej;p
Oo no to fajnie to napisz na tym forum jak się dostaniesz to ja Cię tam później znajdę w tym tłumie :)rnpozdro
okeyy, napiszę:) ale wiesz co, jak się nie dostanę, to weź tam jakieś znajomości zastosuj, to może mnie przyjmą x]
no dobra. w III klasie zacznie się celibat. I nie wiem, jak ja to zrobię, ale się dostanę:))
pozdroo:]
Hehe niestety znajomości nie posiadam zbyt rozległych a Dyra mnie chyba nawet nie kojarzy mimo,że mam z Nią jęz.polski :P napisz do mnie na [gg]
ooo, spoko:) sądzę, że dyra wystarczy:)
okey, napisze do Ciebie na gg, jak tylko zainstaluje, bo musiałam dysk sformatować=//
no wreszcieee:) mam już gg, dodałam Cię do listy. jak będzisz dostępna, to napiszę. a jakby co, podam mój numer: 7056540:)
muy bien :) No to czekam,ja też Cię dodałam,jestem najczęściej w weekendy,bo tak to nie ma czasu :)
Hejka :) Mam pytanko do osób, które mają już za sobą test predyspozycji ;-) Ile trwał ten test, jakie były pytania i ile ich było...?? Piszę go we wtorek i mam nadzieję, że okaże się łatwiejszy niż te, które rozwiązywałam ;P hehe Pozdrawiam
Hejka Anetka i Martusia! jak sie macie? tu ula... Buziaki:-***Pozdrowionka dla calej 0h
RADO?!;-)
Ja będę od tego roku uczęszczać do XXXII LO w Łodzi, chciałabym się dowiedzieć, czy jest jeszcze jakieś forum tej szkoły oprócz tego.
Hay alguien aquí que piense en estudios en España? Cuáles libros usáis.Pregunto porque sé que mayoría de vosotros va a pasar la selectividad y yo aunque no voy a ningún liceo especial donde se enseña español, lo haré el año próximo.
Necesito especialmente que vaya por ejempo a ese liceo de Łódź. Gracias.
Sludos!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 209

« 

Pomoc językowa