XXXII Lo w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 209
Z tego co wiem, zebranie jest o 17. Ale zawsze możesz zadzwonić do sekretariatu i się dopytać;)
edytowany przez angieleczka9: 04 lip 2011
dzięki;) dzwoniłam i o 17 jest :] poza tym zaktualizowali teraz także na stronie;)
z tego co wiem to o 17 :))
zapisujcie się do na tym głupim portalu NK, bo ktoś założył juz naszą klasę;)!!; *
dokładnie to ja;DD
aa no to miło ;dd
Słyszałam, że będziemy mieć świetną wych i możemy już się zacząć cieszyć;d
a jak się nazywa;>?
Anna Sakowicz- Pawełczyk ;) rozmawiałam z kol która idzie już do ostatniej klasy w 32 i pow mi że jest jedną z najrówniejszych nauczycieli w lo;d
a tak ogólnie to lubicie wf? ;d trenujecie może coś? wiecie, że przez 2 lata mamy basen? czy któraś z Was wolałaby jednak normalny wf zamiast basenu?
no słyszałam o tym basenie też już wcześniej od koleżanki i mówiła że nienawidzi i załatwiała sobie zwolnienie roczne z wfu -właśnie przez basen;d ja akurat lubię wodę no ale zobaczymy co tam bd robić;] wf ogólnie lubiłam w gimnazjum zwłaszcza kd grałyśmy w nogę;D a tak trenować to raczej nie, dla przyjemności gram trochę ze znajomymi ale nic więcej;p
ja wf nienawidzę, natomiast pływanie uwielbiam, bo trenowałam przez prawie 6 lat:p
a jeśli chodzi o to czy coś trenowałam kiedyś jeszcze to przez 8 lat taniec towarzyski :pp
a właśnie co do hiszpańskiego, to ja zaczynam naukę zupełnie od podstaw, a Wy?
ja też od podstaw ;) mam nadzieję że jakoś dam radę:] na pewno łatwo nie zrezygnuje bo świruję na punkcie Hiszpanii i wszystkiego co z nią związane;D
Ja też zaczynam od podstaw. W końcu po to idziemy do tego lo, żeby się nauczyć hiszpańskiego ;)) Tak mi się przynajmniej wydaje...;) A co do sportu: KOCHAM GO!!! I uprawiam dużo sportów dla przyjemności. Ale oprócz tego trenowałam przez 3 lata karate. Świetny sport! Polecam wszystkim;D
a jaki wzięłyście sobie 2gi język ? ;d
angielski, a Ty?
ja też angielski;D bo uwielbiam:D kusiło mnie trochę na początku żeby spróbować francuskiego ale stwierdziłam że nie bd sb życia komplikować^^
a ja nie przepadam za angielskim;p ej, a my musimy zdawac mature dwujezyczna?
nie musimy ale mozemy;) ja juz mysle ze sie chyba zdecyduje choc jest strasznie duzo nauki z tego co mi mowila dziewczyna na dniach otwartych..
to Wy juz wybierałyście język w szkole??
ja jeszcze nic nie deklarowałam ...
no mnie pani pytała zaraz jak zawiozłam papiery do szkoły jakiego chcę się uczyć drugiego języka.;]
mnie chyba nie pytała -.-
czy któraś z Was byłaby tak miła i napisała spis tych naszych podręczników? bardzo proszę.
J.polski -Mrowcewicz K. (wspol. Karolczuk A.) -Przeszłość to dziś. Literatura -język- kultura. Część 1 i 2. Podręcznik dla klasy I liceum i technikum (kształcenie w zakresie podst. i rozszerz.) WYD. STENTOR

Matematyka- Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda. -Matematyka. Podręcznik do liceów i techników. Klasa I. Zakres podstawowy WYD. PAZDRO
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda -Zbiór zadań do liceów i techników. WYD PAZDRO
Wydanie od roku 2008

Historia- Leszek Mrozewicz, Robert Śniegocki-Historia.Dzieje starożytne. Kształcenie w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Wyd. Nowa Era.
Marek Kamiński, Grażyna Pańko, Robert Śniegocki. Historia. Średniowiecze. Kształcenie w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Wyd.Nowa Era.

TI- Gurbiel E., Hardt-Olejniczak G., Kolczyk E., Krupicka H., Sysło M. Technologia informacyjna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. WSiP S.A.

Język hiszpański- do ustalenia we wrześniu

Religia- Jestem świadkiem Chrystusa w kościele

;))
oo, dziekuję bardzo ! ;)) a właśnie miałam wcześniej pytać, co na tym zebraniu było cieakwego, bo z teog co slyszalam to tylko wplaty , ksiazki i nic wiecej?
nom dokładnie;D wychowawcy chyba byli przedstawieni i moja mama zapisała mi jakieś tam święta szkolne, ile godzin wf,ang w tyg, jakie kółka i date wyjazdu integracyjnego ale nie wiem czy to klasy hiszpańskiej też dotyczy^^
kolka hm , a cos o sportowych bylo ?
nom mam zapisane że jest SKS ^^
Cześć. Jestem absolwentką tej klasy, więc jak macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem. Jeśli chodzi o książki, to chyba mogę coś zaoferować, ale muszę jeszcze sprawdzić. To, że waszą wychowawczynią jest p. Sakowicz to naprawdę super :)
Hej :) ciężko było w szkole pod względem nauki ogólnie? moja koleżanka idzie do ostatniej klasy i powiedziała że szczerze już wysiada ale przeboleje ten ostatni rok i nie odpuści
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 209

« 

Pomoc językowa