klasy dwujęzyczne z jezykiem hiszpanskim

Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna
jak miło usłyszec znajome głosy:))tak się jakoś śmiesznie składa że chodze z wami do klasy i bardzo lubię żelki xD
Milo mi, Asiu;) Do jutra!
La_Carita_Roja mam pytanie czy ZERÓWKE skonczyly wszystkie osoby czy ktoś sie przeniósł a moze w czasie roku poodpadaly ? I jak to jest jak komus zle idze z hiszpanskiego, wyzucają go czy jak ? :]
La_Carita_Roja mam pytanie czy ZERÓWKE skonczyly wszystkie osoby czy ktoś sie przeniósł a moze w czasie roku poodpadaly ? I jak to jest jak komus zle idze z hiszpanskiego, wyzucają go czy jak ? :] :)
Ja jestem w zerówce w Bydgoszczy i jest po prostu rewelka. Szczerze powiedziawszy niewiele się uczę i nikt nie jest zagrożony odpadnięciem. Mamy 5 nauczycieli, w tym jednego nativa. 3 osoby jadą do Madrytu, 8 na obóz do Wrocławia, mamy w planach wymiany z jakąś szkołą z Costy, generalnie jesterśmy wynoszeni na piedestał. Tym, którzy chcą się wybrać gorąco polecam - naprawdę bajer klasa. :)
hehe no Marine (chyba tak sie nazywala) macie sympatyczna;)
Ha! A ja sie załapałam na wyjazd do Madrytu! Dobrze, że z Krk jada 4 osoby, bo tak to bym sie nie załapała :] A do Wrocławia też 8 :)
Hola!ja tez sie zalapalam na wyjazd do Madrytu;)jestem z poznania i jade jeszcze z dwoma kumpelami z klasy.szkoda ze u nas tylko 3 osoby moga jechac.1 lipca juz nie dlugo,nie moge sie doczekac:)saludoski
aa i mam pytanko...czy ktos z was kto jedzie w tym roku na ten wyjazd zna jakies szczegoly?jak cos wiecie to piszcie;)
Z Krk jadą 3 panie i 1 pan, powiedziano nam, żeby nie spodziewać się szczegółów zbyt szybko, bo podobno zawsze przychodzą w ostatniej chwili. Bailarina, jeśli zechcesz zagadaj na 4718214 :)
A na jakiej podstawie wybiera się te osoby, które jadą?
A na jakiej podstawie wybiera się te osoby, które jadą?
U nas np.w Poznaniu wybierano na podstawie wynikow z zeszlego roku i 1.semestru tego roku. nie wiem jak jest w innych miastach...?
Ja tez sie na Madryt zalapalam i poziej jeszcze do Wroclawia jade :) i mam pytanko.. jedzie ktos z Was tez w oba miejsca ?? bss
Hoh! Też bym tak chciała... Niestety u nas rozegrała się "mała" wojna o te wszystkie miejsca...
Jestem z gimnazjum w Lublinie i też jadę na ten obóz w Madrycie. Piszcie na [gg] , bo chcę pozanć moich towarzyszy :)
Jest tu ktoś kto dostał się w tym roku do wykładówki w katowicach?
Entuzjastka to teraz tylko po trzy osoby jada do Madrytu???
To dobrze ze 'za moich czasow' jechalo 7... bylam czwarta;]
Tylko ze wtedy to byly tylko wykladowki w Krakowie, Warszawie i Łodzi, teraz sie tego namnozylo...
La_Carita_Roja i oleńka, byłyśmy na tym samym obozie w madrycie^^rnrnCervantes wita. Generalnie większośc ludzi się rozczarowuje, nie żałuję absolutnie że poszłam do tej klasy ale siedze tu już 3 rok i jeszcze 1 mi został i mam już szczerze dość:/ I absolutnie nie chodzi mi o hiszpański, raczej o całą resztę. Co do nauki języka to wszystko zależy na kogo się trafi, na przykład moja nauczycielka jest tragiczna... :/ idę uczyć się historii hiszpanii właśnie bo pojutrze klasówka.
mam pytanie:)
jestem w klasie dwujezycznej od ponad miesiaca, hiszpanskiego ucze sie od ponad dwoch lat... ale nie mam pojecia na czym bedzie polegala ta matura, i jakie kierunki studiow bede mogla wybrac;| bo jezeli nie uda mi sie wyjechac do hiszpanii, to gdzie mnie przyjma tutaj w polsce z taka matura? bo nie mam przeciez nic rozszerzonego oprocz przedmiotow dotyczacych hiszpanii... pomocy!
ja jadę w tym roq do Madrytu, nic wogole nie wiem.. Hehe nawet dokladnej daty wyjazdu, kurcze. Wiecie cos moze? Moze ktos kto był moglby przyblizyc szczegóły? :p proszę o odp. ;)
hola! mam takie pytanie...czy po hiszpańskiej mogę iść na turystykę i rekreację??? żeby tam się dostać trzeba mieć maturkę najlepiej rozszerzoną z geografii, a w hiszpańskiej jest tylko podstawowa... jest ktoś taki, kto po hiszpańskiej wybrał podobny kierunek?? czekam na odp.
saludos:)
Cześć! Chciałabym poprosić Was o radę... W tym roku idę do liceum (Chałubiński Radom), dostałam się do klasy humanistycznej - poszłam tam, bo lubię polski a trudno było mi się zdecydować na coś innego. Bardzo żałuję swojej decyzji i chciałabym się przepisać do klasy dwujęzycznej z hiszpańskim. Ale czy jest taka możliwość? Dodam, że nie pisałam testu z predyspozycji językowych, a nawet nie uwzględniłam tego przy logowaniu... Z nauka języków nie mam problemów. Bardzo proszę o wszelkie informacje, pierwszy raz zależy mi na czymś tak bardzo ;( W najbliższym czasie (koło 11 sierpnia) idę z mamą na rozmowę z panią dyrektor w tej sprawie. Tylko nie wiem, jak może takie spotkanie wyglądać, co mam mówić, itd. Macie może jakieś wskazówki? A może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Pozdrawiam i czekam na info ;*
Witam, kto w tym roku z sekcji dwujęzycznych z klas 0 jedzie do Madrytu (sponsoring Ambasady) 6-16 lipca ? :)

Pozdrawiam
cześć, mam jedno pytanie z jakich książek uczycie się literatury, historii, historii sztuki i geografii Hiszpanii, a i oczywiście hiszpańskiego? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna

« 

Inne