hiszpański w Hiszpanii 2010

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 87
Hej anafria :) a z jakiego miasta jestes? tez sie ucze w sin fronteras, ale z tego co widzialam to ich oferta wyjazdu do hiszpani do szkoły jezykowej jest bardzo droga.
W 2009 bylam w Alicante i polecam - strasznie sie podobalo :) Wszystko zalatwilam przez Estudia Espana. Cala rezerwacja przebiegala sprawnie - najpierw zaplacilam zaliczke (na polskie konto nawet!) a po tygodniu dostalam osobne potwierdzenie od szkola. W czasie przyslych wakacji 2010 chcialabym jeszcze raz do Malaga lub Alicante (?????) :)

Koszt:
Alicante
4tyg. 25 lekcji na tydzien: 425 eur
Mieszkanie/dzielone / pok. 1-os.: 300 eur
oplata: 60 eur
Razem: 785 eur

Malaga
4tyg. 20 lekcji na tydzien: 386 eur
Mieszkanie/dzielone / pok. 1-os.: 329 eur
Razem: 715 eur
Ja w przyszłym roku wybieram się na Teneryfę.. Nie wiem jak noclegi wychodzą tam cenowo, bo ja będę mieszkać z hiszpańską rodziną, u której byłam rok temu, natomiast wiem, że jest na Teneryfie szkoła językowa, która takie wakacyjne kursy organizuje i chyba nawet nie są one aż tak drogie :)
Hej, ja planuje jechac na caly lipiec 2010 do barcelony i mysllam o szkole eforex http://www.enforex.com/, nawet pisalam do nich meila i przyslali mi oferte i kosztorys z czego wyszlo ze 620 euro za 4 tyg kurs intensive 20plus5 i zakwaterowanie w 'student residence' pokoj i pol wyzywienie za 4 tygodnie: 1.036 euro do tego oplaty w stylu high season supplement za 4 tyg : 200 euro no bo to lipiec;/ eh:D i ksiazki 30 euro. No to razem wyszlo 1.951 euro. do tego jakas kasa w kieszen bilety lotnicze ogolnie sporo tego. co o tym myslicie? jakie macie opinie o tej szkole najlepiej tej w barcelonie jesli kto byl?:d jesli ktos byl tam i chialby sie podzilic ze mna info:D to moj email [email] pozdrawiam:*
aaa wlasnie i jeszcze chcilam zapytac o hiszpanski, na jakich poziomach sie uczyliscie, bo ja jestemm poczatkujaca;P
Hej:)
jest już może ktoś zdecydowany na kurs, kto chciałby pojechać do Hiszpanii w sierpniu lub wrześniu? Bo chciałabym się już zacząć powoli rozglądać za kursem, a jak wiadomo razem raźniej :)
Hej
Dzięki wielkie za informacje o Tarifie, ja tam wybieram się już w sierpniu i każde rady są dla mnie ważne.
Jeśli ktoś chce informacje o Alicante-służę pomocą właśnie z niej wróciłam-zachwycona.
Pozdrawiam owieczka
Siemanko, również jestem zainteresowana kursem hiszpańskiego w Hiszpani, pod koniec sierpnia. Czy mógłby ktoś poleci mi jakąś sprawdzoną szkołę ? Jak narazie najbardziej moje zaufanie wzbudza szkoła Cervantes, bardzo dobrze rozkrelamowana i cenowo nienajgorzej. Wybiera się ktoś może w tym terminie ?
hej NYniki, moze razem porozgladamy sie za kursem, bo mi tez odpowiada wyjazd w sierpniu. Jak masz ochote to odezwij sie do mnie, moj mail: [email] i [gg] , pozdrawiam :)
Pauliszka89 - z Estudia-Espana.com zaplacilabys 62 Euro mniej czyli 1889Eur. Enforex barcelona.
hej, ja sie wybieram latem na kurs do Malagi. Nie wybrałam jeszcze szkoly ani terminu ale chce pojechać na 4 tygodnie.
Wybiera sie ktos tam moze? Zawsze to lepiej z kims wyjechac niz samemu.
Pozdrawiam Iza
Witam :)
Również jestem zainteresowana kursem językowym w Hiszpanii... Najbardziej odpowiadałby mi sierpień, w zależności od ceny 2 do 4 tygodni. Najlepiej we Walencji, ewentualnie Malaga :) .
Jeśli ktoś by był chętny mi towarzyszyć to mile widziana odpowiedź. Najlepiej gdyby trafił się ktoś z Wrocławia, to można by się wcześniej poznać :P
Pozdrawiam!
Hej
ja jestem z Wrocławia i najprawdopodobniej bede leciec do Malagi na kurs w sierpniu. Jeśli jesteś zainteresowana wspólnym wyjazdem to się odezwij:)
pozdrawiam
W sierpniu wybieram chciałbym wybrać się na 4 tyg do Hiszpanii na kurs językowy lecz nie wiem z jakiego biura warto tam jechać. Ma ktoś może już jakieś doświadczenie, coś pewnego ;p ???.
Z góry dzięki.
W sierpniu wybieram chciałbym wybrać się na 4 tyg do Hiszpanii na kurs językowy lecz nie wiem z jakiego biura warto tam jechać. Ma ktoś może już jakieś doświadczenie, coś pewnego ;p ???.
Z góry dzięki
Hej Igor!
najlepiej jechac z estudia-espana.com, gdyz tam jest jakas znizka. Ceny zaleza od wielu rzeczy - od miasta do ktorego jedziesz, od rodzaju szkoły, od długości trwania kursu, terminu, zakwaterowania itd.

WykupujE wlasnie 6 tygodniowy kurs w Maladze i place 65 euro mniej z Estudia Espana. Dla mnie najwazniejsze bylo ze moglem pisac do nich po polsku. Wczesniej wyslalem kilka zapytan bezposrednio do szkol w Hiszpanii ale oni zawsze odpowiadali mi po hiszpańsku lub angielsku.
Witam!
Także mam zamiar jechać na cztero tygodniowy kurs hiszpańskiego 30h/tydzień.
Obeznane z tymi tematami osoby polecają mi miasto Salamanca, które podobno żyje uniwersytetem dla uniwersytetu i z uniwersytetu. Kurs miałby właśnie odbywać się na uniwersytecie, co jest gwarantem naprawdę wysokiego poziomu i rzetelności. Chętnie znalazłbym kompana/kompankę podróży, bo jadę do Hiszpanii po raz pierwszy, z marną znajomością języka hiszpańskiego. Znam tylko angielski na poziomie C1.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie: 9720481 ;D
i nie sugerujcie się moim nickiem, nie mam 13 lat ;P
czy to ważne kiedy się zapisuje na taki kurs? może się na przykład zdarzyć, że nie będzie już miejsc? planujemy z koleżanką jechać na 3 tygodnie w lipcu, ale nie jesteśmy jeszcze pewne co do dokładnego terminu. ja wolałabym się tym zająć już teraz żeby wszystko mieć załatwione a ona chcialaby czekać aż do czerwca...
Hej,
Ja ci polecam kursy w Kordobie....Andaluzja jest boska....z tego co sie orientuje sa to jedne z tanszych kursow....no i maja pewna wielka zalete poniewaz oprocz codzinnych zajec z hiszpanskeigo, po lekcjach kazdy z uczestnikow na do dyspozycji stypenduste, hiszpanskiegoo nativa, ktory ci towarzyszy,pokazuje miasto, zapoznaje cie z kultura Hiszpani i Andaluzji....tak wiec moze z nim rozmawiac i praktykowac hiszpański cale popludnie.
A zajecia sa prowadzone przez profesorow z Uniwersytetu w Kordobie, tak wiec wiedza co robia i poziom jest wysoki.
Kordoba jest boska, w prwadzie nie lezy and morzem ale jest bardzo dobrze polozona...okolo1,5 od Sevilli, Granady, Malagi i Cadizu. No i nie spotkalam jeszcze milszych ludzi niz Kordobianczycy.
No dobra koncze juz zachwalac.
Wejdz na strone www.languages.fundecor.es
jak bys chciala jeszcze jakies informacje odemnie to pisz: [email]
Hej,
Ja ci polecam kursy w Kordobie....Andaluzja jest boska....z tego co sie orientuje sa to jedne z tanszych kursow....no i maja pewna wielka zalete poniewaz oprocz codzinnych zajec z hiszpanskeigo, po lekcjach kazdy z uczestnikow na do dyspozycji stypenduste, hiszpanskiegoo nativa, ktory ci towarzyszy,pokazuje miasto, zapoznaje cie z kultura Hiszpani i Andaluzji....tak wiec moze z nim rozmawiac i praktykowac hiszpański cale popludnie.
A zajecia sa prowadzone przez profesorow z Uniwersytetu w Kordobie, tak wiec wiedza co robia i poziom jest wysoki.
Kordoba jest boska, w prwadzie nie lezy and morzem ale jest bardzo dobrze polozona...okolo1,5 od Sevilli, Granady, Malagi i Cadizu. No i nie spotkalam jeszcze milszych ludzi niz Kordobianczycy.
No dobra koncze juz zachwalac.
Wejdz na strone www.languages.fundecor.es
jak bys chciala jeszcze jakies informacje odemnie to pisz: [email]
Hey,

Ja w lipcu jade na 3 lub 4 tygodniowy kurs hiszpańskiego do Nerjy( urocze andaluzyjskie miasteczko nad morzem na Costa Del Sol oddalone od Malagi ok godziny i mniej więcej tyle samo od Granady).Szkoły jeszcze nie wybrałam,ale rozważam dwie opcje,w tym w jednej z nich zajecia z hiszpanskiego odbywaja sie na tarasie pelnym kwiatow. Mam już doświadczenie w takich podrózach, ponieważ dwa lata temu spedzilam 3 miesiace na samym poludniu hiszpanii pracujac nad oceanem,a w zeszlzym roku spedzilam miesiac w Barcelonie i tydz w Las Palmas.Umiem sama wynajac mieszkanie i ogolnie ogarnac wszystko w miare,wiec jesli ktos bylby chetny wybrac sie razem ze mna,to fajnie:) Moj [email]
czy wie ktos cos o kursach organizowanych przez www.centrohispanico.org albo www.cervantes.to chcialabym pojechac najlepiej w lipcu na taki kurs ale boje sie jechac tak w ciemno przez nieznane biuro .
Hej :)
Ja chciałabym wyjechać tez do walencji na kurs jezykowy na miesiąc, lipiec badż sierpień. Na razie rozglądam się i orientuję w cenach i warunkach. Tez myślałam o enforex bo znajome były i bardzo sobie chwalą, co prawda byly w Barcelonie, ale zakochały się właśnie w walencji. Jeśli jestes nadal chętna to pisz [email]
Ja jestem zainteresowana kursem, tylko ze w Walencji:) Mam z polecenia szkołę enforex i dziewczyny na prawde były zadowolone. Na razie rozglądam się i ostatecznej decyzji jeszcze nie podjełam :) Jak juz podjełaś jakies kroki i dalej Cie to interesuje to pisz [email]
'Dziwna' strona. W Estudia-Espana dostalam oferta dla 2 tyg. Kurs z zakwat. dla 590eur.

cena kursu: 280.00 EUR
opłata rejestracyjna: 60.00 EUR
dopłata za zakwaterowanie: 25.00 EUR
zakwaterowanie: 240.00 EUR
oferta specjalna: -14.00 EUR
razem: 591.00 EUR
Hej.Wybieram sie na taki kurs i pewnie wybiore Alicante:)Ja chce jechac na 3 miesiace czyli lipiec sierpien wrzesien.szukam chetnych :) pozdrawiam
Ja również bardzo bym chciała wybrać się na taki kurs ale tylko na 2 tygodnie. Czy ktoś z was też się wybiera?
ja jade na dwa tygodnie od 4 czerwca do Alicante :) byłam tam (Proyecto Espanol) juz rok temu na miesiac, polecam i zparaszam w tym roku ;p moge pomoc na miejscu itp :)

saludos!
Dela - bylas z Estudia-Espana? Dostalasz rabat? Jak to dziala?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 87

 »

Brak wkładu własnego