Ludzie z sekcji dwujezycznych!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 131
Eh..widze, ze już sie wpisałam, tak poznanianka :).
"bailarina;)" ZSO 4 ? Jesteś siostrą Adama??

Z tego,c o kiedyś mi powiedziano w Polsce istnieje 12 sekcji dwujęzycznych, a tu znalazło się 8 miast :). Alfabetycznie, żeby nie było, że kgoś faworyzuję :)

1) Białystok
2) Gdańsk
3) Katowice
4) Lublin
5) Łódź
6) Poznań
7) Radom
8) Warszawa
przybijam pjone ludziom z XV lo w Gdańsku i dwie pjony każdej innej sekcji :]


jest 8 miast, ale w jednym miescie sa np dwie szkoly z hiszpanskim wykladowym w liceum jjooo
Albo 12 miast :)
czesc, mam wielką prosbe; wybieram się w tym roku do klasy dwujezycznej, ucze sie hiszpanskiego juz od 2 lat, jednak boje sie, ze bedzie naprawde ciezko uczyc sie kilku przedmiotow po hiszpansku. czy mozecie opowiedziec mi jak to dokladnie wyglada? czy faktycznie jest tak trudno i czy musicie caly czas siedziec w ksiazkach.. na jak wysokim poziomie uczycie sie jezyka? blagam pomozcie! :((((( piszcie tutaj lub na maila, [email] BĘDE BARDZO WDZIECZNA ! ! !
A skąd jesteś?
Bialystok
jeszcze jest w Bydgoszczy sekcja dwujęzyczna
haloooo czy w takim razie moze mi ktos pomoc? :)))
Queridaaa
Kto ci naopowiadał, że jest cięzko w sekcji dwujezycznej?:)
Oczywiscie, jezeli sie chce wyrozniac to czasem trzeba sie troche pouczyc, ale nie sadze zebym znala wiele osob, ktore non-stop siedza w ksiazkach:)
Poza tym jezeli sie uczylas hiszpanskiego juz, to na pewno dasz sobie rade, u mnie w klasie byla chyba tylko jedna czy dwie osoby, ktore 'cos wczensiej sie pouczyly hiszpanskiego'... To nie jest wcale nic bardziej trudnego niz normalne liceum, jesli naprawde bardzo chcesz sie uczyc hiszpanskiego w klasie dwujezycznej to skladaj papiery i zycze powodzenia:)
Link do e-klubu Sección bilibgue:http://www.epuls.pl/frameset.php?/news.php
Ja jestem z 0H w Łodzi ^o^
elo elo jak moze tu nie być Krakowa?!
ja jestem z 0h w Krk

hmm.. a moze jest ktos zainteresowany przyjęciem Meksykanina w celu udoskonalenia swjego hiszpanskiego?? Bedzie to jakis/as nastolatek/ka ktory przyjedzie do Polski na 10miesiecy. Chodzi tu o przyjecie takiej osoby w swoim domu i zaopiekowanie sie nią.

wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt!! [email]
0h Kraków :D:D

P.S. Inez :*
Inez! chcesz komuś upchnąć swojego meksykańca :)
ja też z 0h z krk
i zdecydowanie byłabym szczęśliwa gdyby ktoś z krakowa przyjął tego meksykanina bo wtedy chodzilby do nas do szkoły ;)
jeden facet więcej w naszej klasie to dużo :D:D
Hej! mam pytanie co do egzaminow gimnazjalnych ( szczegolnie prosilbym o odpowiedz osoby z bialostockiej sekcji dwujezycznej z III LO). Chodzi mi o to ile trzeba miec punktow z egzaminu i w ogole z rekrutacji do liceum, zeby spokojnie dostac sie do tej klasy hiszpanskiej.
Jestem z sekcji dwujezycznej w Bydgoszczy :) Klasa 0h :)
czy ktoś odpowie na moje pytanie?
Mam pytanie może ktoś z Was uczy się w III LO w Białymstoku i mógłby coś powiedzieć na temat klasy hiszpańskiej. Jacy są tam nauczyciele, atmosfera ? Czy jest ciężko ? Czy łatwo sie dostać ? Ile osób jest w klasie ? A może ktoś z klasy hiszpanskiej w innym mieście mógłby coś bliżej opowiedzieć o klasie ?Naprawdę będę bardzo bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje ponieważ cały czas się waham jaką klasę wybrać a czasu coraz mniej.
hah :D
a ja 0f Katowice ^^
Cześć! Co prawda nie jestem w sekcji dwujęzycznej, ale chciałabym poprosić Was o radę... W tym roku idę do liceum (Chałubiński Radom), dostałam się do klasy humanistycznej - poszłam tam, bo lubię polski a trudno było mi się zdecydować na coś innego. Bardzo żałuję swojej decyzji i chciałabym się przepisać do klasy dwujęzycznej z hiszpańskim. Ale czy jest taka możliwość? Dodam, że nie pisałam testu z predyspozycji językowych, a nawet nie uwzględniłam tego przy logowaniu... Z nauka języków nie mam problemów. Bardzo proszę o wszelkie informacje, pierwszy raz zależy mi na czymś tak bardzo ;( W najbliższym czasie (koło 11 sierpnia) idę z mamą na rozmowę z panią dyrektor w tej sprawie. Tylko nie wiem, jak może takie spotkanie wyglądać, co mam mówić, itd. Macie może jakieś wskazówki? A może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Pozdrawiam i czekam na info ;*
P.S. Tego posta umieściłam już w innym temacie, jednak może odpowie mi ktoś z Radomia... ;P
Ania? :)
zgadłam?
w sensie, że "sroken"... xD
M.erci! Mi Guaje! Como estas?

Baya - esa chica de "Merci, como gracio a Ti, merci porque estas aqui;)"
Porfa;) Mi CE es [email]
Besos;)

Campus Linguistico - Wroclaw 2008.
Toda mi vida.
Witam :)

Nie chcę zakładać nowego tematu, a ponieważ mam pytanie związane z klasą hiszpanską, zapytam tutaj.
W tym roku kończę gimnazjum i chcę składać papiery do klasy hiszpańskiej w II LO w Katowicach. Sporo już się dowiedziałam na ten teamat, ale na to pytanie nie znalazłam nigdzie konkretniejszej odpowiedzi:
na jakim mniej więcej poziomie hiszpańskiego jest się po klasie 0 w skali A1-C2? Myślę, że we wszystich sekcjach wygląda to podobnie, więc odpowiedzi osób niekoniecznie z Katowic też są mile widziane ^^
Hej .
Ja nie jestem z klasy dwujęzycznej (ale chciałabym iść ;) A z tego co czytałam, to egzamin do 1 klasy (po zerówce) jest na poziomie B2 ;]
Ale też jestem ciekawa czy napewno tak wszyscy na tym poziomie dają radę .? ;D
Poziom B2 byłby zdecydowanie zadowalający :D
Myślę że jeśli komuś zależy to rzeczywiście powinien poradzić sobie z takim tastem, 18 godzin języka tygodniowo pewnie robi swoje ;)

A Ty z jakiego miata jesteś, jeśli można wiedzieć? ;)
pytanko takie.

kto sie w tym roku wybiera na "wyjazd edukacyjny" do Madrytu?
Ja z trójmiasta ;]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 131

« 

Szkoły językowe