Ludzie z sekcji dwujezycznych!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
121-131 z 131
| następna
Wybaczcie, że tak Was zasypuję, ale muszę kogoś zagadywać :) Pozostaliście Wy, albo rodzice, którzy mają mnie już dość.
Słuchajcie, właśnie się dowiedziałam (tzn. pani Rudnicka-Baran mi napisała), że na miejscu dostaniemy kieszonkowe, także przynajmniej z tego Hiszpania nie zrezygnowała :)
I przyszło mi coś do głowy - skoro chcą nam jakoś wynagrodzić tę wycieczkę, to może namówimy ich żeby zabrali nas do parku Warnera? Ja bym była wniebowzięta, a Wy? :D A i tak ominie nas park atrakcji ze względu na opóźnienie wyjazdu.
Nic tak nie zbliża jak wspólne narzekanie:P A w ogóle to przed chwilą napisałam im co o nich myślę!!! Coś czuję, że będziemy mieli dużo tematów do rozmowy gdy już się spotkamy:D
A Park Warnera byłby całkiem fajny:)
[email]
drogie Panie podajcie swoje gg, nie będziemy przecież zaśmiecać forum narzekaniem na zdrowie psychiczne :D
Ewa nie denerwuj sie, w końcu moze wylecimy
wiecie co pomyślałam, ze ta cała ambasada nawet nie przeczyta naszych pełnych frustracji listów, bo ma nas w głębokim poważaniu.Mieli oni dzis nam wyslać info co dalej z tym wyjazdem i nic
i zapewne nie odpiszą, norma. oni chyba myślą że dla nas to takie: "oh, trudno, to nic, nie ma się co przejmować" :/
słuchajcie, kiedy oni maja zammiar nam dac informacje dotyczace wyjazdu, wciąż nic nie wiemy, nawet tego czy w poniedziałek lecimy czy kiedy indziej, to jest chore, juz nie mam siły na ta ambasade. jak bedziecie cos wiedziec -cokolwiek-to piszcie

un beso -inquieta
Witam koleżanki ;) Tak się właśnie zastanawiałam, czy ktoś z was postanowił podzielić się tu swoim szczęściem.
A jednak spotkamy się w poniedziałek na lotnisku. Nawet jeszcze jedno zaliczymy po drodze, nie ma to jak lot z Warszawy do Madrytu z przesiadką
za to nic nie pobije nam ostatniego dnia z madrytu do pragi i potem z pragi do madrytu haha(sami sprawdźcie jesli nie wierzycie):P

a tak na serio to bedziemy mogli wspólnie ponarzekać w pon o 6:30 na okeciu i potem czekając 4, 5 h na kolejny samolot

aha i 13 lipca mamy super wyjazd, znajac zycie to bedziemy musieli zwlec sie z łóżek o 3 rano aby dotrzec na lotnisko , nie ma co jak rzeźki poranek
słuchajcie ale czy tylko 18 osób nie dostał tych biletów na dzisiaj czy cala wycieczka czyli 41 osób??

pues ...nos vemos en el aeropuerto en Warsovia
Ja żadnych biletów nie dostałam i, znając ambasadę, przypuszczam że reszta też nie. Już się nie mogę doczekać czterogodzinnego koczowania na lotnisku w Pradze
Połączymy siły, przyjaciele. =D
A ludzie będą na fajni, mówię wam! =D Klasy hiszpańskie rządzą =P
No i będę ja! :)
Temat przeniesiony do archwium.
121-131 z 131
| następna

« 

Szkoły językowe