Muzyka do samby, salsy i cha-cha

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 289
kochani!!rnposzukuje piosenki - tylko mam problem - nie znam ani wykonawcy, ani tytułu ani słów - biegają mi po głowie tylko okrzyki;-)) z tej piosekni (bardzo bardzo żywa)rncoś jakby" makalena tu tu tu,rntara tina ti taaarnquie quie quie quie guie guie..."rnsorka, ale to jedyne co mi lata po głowie.rnmoże ktoś da rade rozszyfrować ta zagadke;-)))
Hej, mam nadzieje ze mi pomozecie ziomki. Strasznie podoba mi sie pewna samba w ktorej na poczatku sa takie odglosy cos jak: pim pam pam pam piare a w refrenie spiewaja: africa africa. Czy ktos moze wie o jaka piosenke mi chodzi??? jesli tak to pliska o tytul i wykonawce!! Bede wdzieczna!!!
Witam :) Mam wielką prośbę.Tańcze, ale nie mam żadnej muzyki dobrej do potrenowania..Jeżeli ktoś miałby chwilę czasu to proszę mi podesłac na [email] jakieś kawałki odpowiednie do Cha-Chy, Foxtrota i Bluesa. Z góry dziękuje :) POZDRAWIAM.
fajne piosenka jest tez mujer latina thali tanczyla do niej aneta piotrowska z mroczkiem
hej jesli szukacie fajncyh tytułow do piosenek!!!! macie stronke LJA.PL ---> forum----> hobby ----> TANIESZ TOWARZYSKI mamy tam troche tytułów i jesli macie jakies swoje ulubione piosenki to napiszcie :)
Love_Latina_Dance

te piosenke znajdziesz na lja.pl :p
Dzieki Łewap, lukne na wasza stronke i zobacze co tam macie ciekawego. A wiesz moze o jaka piosenke konkretnie mi chodzi??? Bo ja to tak z tytulu nie domysle sie a bardzo mi zalezy. Pozdrawiam!
hej ja tańcze od jakiegoś czasu to jest coś co kocham od września chodze na kurs towarzyskiego tzn standart i latino
Czy zna ktos slowa slicznej pioseneczki:You're still loved, albo chociaz wykonawce tego utworu?Muchas gracias:*
Hejcia mialabym do was ogromna prosbe ! Bardzo lubie tanczyc ale nie mam fajnych pioseneczek!! ...Czy moglibyscie mi poprzesylac pioseneczki na e-mail !?? Bardzo prosze ;) [email] Z gory dzieki :)
A może kojarzy ktoś piosenke do Cha cha... szybka dosc, zaczyna sie odslow "clap your hand together baby" ... jakoś tak :) Bardzo byłabym wdzieczna za tytuł i autora! :)
a zna ktos moze piosenke do cha - chy która leci: baby set, baby set.. czy jakos tak tez hiszpanska, pozdrawiam i prosze o odpowiedź ;)
Love_Latina_Dance ---> ta piosenka do samby której poszukujesz pochodzi z płyty Latino Contigo i jest wykonywana m.in. przez Sandrę Giorgett a nosi tytuł Africa.

nie posiadam jej niestety chociaż bardzo bym chciała. gdyby ktoś ją miał na komputerze byłabym wdzięczny gdyby mi przesłal na adres : [email]
ja mam pytanie. czy do cha chy jest jakis okreslony rodzaj muzyki, czy na przykład tanczyc ją można np. do niektórych piosenek red hot chilli peppers
Hej ! ja mam pytanie,czy znacie może tytuł takiej piosenki do rumby,ona ma jakies takie słowa:al arma,mahumba...n ie wiem więcej bo nie znam hiszpańskiego,a i jeszcze moze do samby,leci jakos tak:ha,ha,ha Karolina.....
Sorki,ta z Karolina.... to do salsy :)
Witam nie jestem tancerzem ale bardzo lubie patrzeć jak tańczą inni no i oczywiście słuchać muzyki. Wejdżcie sobie na www. youtube.com i wpiszcie w wyszukiwarce "2006 american ballroom". Jest na co popatrzeć:D. No i własnie tutaj mam prośbę. W filmiku zatytułowanym "America's Ballroom Challange - 2006 - Pt 4" pary tańczą cza-czę i rumbę. Czy mógłby ktoś podac tytuł tej cza-czy albo chociaż wykonawcę.
A co do inncy wideo to zwróćcie uwage na "Americas Ballroom Challange - Samba - 2006" Po obejrzeniu tego kawałka już nigdy nie bede taki sam:). Ogień poprostu.
Pozdrawiam wszystkich tańczących i słuchających:)
rumba jest to jeden z nja seksowniejszych tancó w rumbie muscisz być bardzo zmysłowa i umodzić bartnera
Znacie link do piosenki "Voice of Africa" ?? Śliczna piosenka do rumby
Siemka, macie ktos piosenke: Casamanana > jest to samba, bardzo by mi zalezalo na tej piosence, jak macie to prosze o przeslanie mi na e-maila: [email] z gory thx !
mozecie polecic jakis dobry klub w wawie?
czesc potrzebuje piosenki do rumby jest strasznie wolna i spiewa tam mezczyzna i kobieta , cybva to jakis jesyk typu brazyliski albo podobny prosze o odpowiedz moje gg to 8882417 pliska pioszcie z gory dziekuje
Hmmm od niedawna chodze na kurs tanca i mielismy chyba ta piosenke. "Corazon de Melon" d- cza czy wykonawcy nie pamietam;p
Witam serdecznie,
zapraszam wszystkich zainteresowanych salsą i innymi latynoskimi rytmami do zajrzenia:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=144047702

pozdrawiam
King Africa - O-zdumba-e wymiataaaa. xD
mam pytanie, czy ktoś ma może jakaś przerobiona wersje pioseki 'manfred man - do wah diddy' ? jakiś remix? bo niestety nie moge znaleźć, jak tak to prosze o jakies informacje tu na forum
rumba: sting-fields of gold
foxtrot: peggy lee-fever
Carlos santana takie gra do czaczy http://www.mp3.teledyski.info/index.html?text=Carlis+santana&tryb=0&strona=0&file=local2&name=eplik&dalej=Szukaj
Heyka. Tańczę od października... Niestety mam pewne 2 problemy - mój partner nie umie tańczyć i ... nie wiem jak się nazywa moja ulubiona pioseneczka do rumby ma w refrenie coś takiego "harasima..." czy coś ;P Wiem, że to mało rozpoznywalne, ale może ktoś to zna... plis, jak ktoś wie niech się odezwie. A i znam pare fajnych piosenek...
SAMBA (nie znam wykonawcy) - "Conga", i też nie znam wykonawcy "Stain' Alive" ale najlepsze są w wykonaniu Orkiestry Adama Sztaby
CHA-CHA (nie znam wykonawcy, ale to ta piosenka co Piotrowska i Cypriański tańczyli w ostatniej edycji) - "Celebration", Orkiestra Adama Sztaby - "Cuba"
RUMBA: Prince - "The Most Beutiful girl in the World"

Plosę o ten tytulik i pozdrawiam zakochanych w łacinie!
hej=) szukam piosenki do jive...ale nic na jej temat nie wiem=0 bardzo mi sie podoba....jest wolna jak na ten taniec...bardzo rytmiczna...dosyć znana, śpiewana przez męski głos=) proszę pomóżcie=) z góry dziekuje=)=*
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 289

« 

Pomoc językowa