Muzyka do samby, salsy i cha-cha

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 289
kurcze ja tez szukam tej piosenki.... jakbys znalazla to prosze wyslij mi ja albo jej tytul na adres [email] :)
ja tancze od lutego ale teraz od poniedzialku jezdze na warsztaty taneczne i w sumie umiem juz uklad do samby cha-cha i czesciowo do rumby ale przede mna jeszcze jive... :)
Witam serdecznie dorzucam coś od siebie. Wszystko do ściągnięcia przez program "lime wire" lub jakiś inny do ściągania mp3.:)
Ps. Jest ktoś z Wałbrzycha lub z okolic??
CHA CHA
1.Carlos Santana - Smooth
2.Tom Jones - Sexbomb
3.Roger Sanchez - Cuba (Havana Club Mix)
4.Cuba Club - Cuba
5.Jennifer Lopez - Let's Get Loud
6.Gipsy Kings - Volare
7.Glorya Gaynor - I will Survive
8.Michael Buble - Sway
9.Taniec Z Gwiazdami - Twist And Shout
10.Taniec Z Gwiazdami - Ai No Corrida
11.Taniec Z Gwiazdami - Cuba
SAMBA
1.Bellini - Samba Rio De Janeiro
2.MousseT- Horny
3.Taniec Z Gwiazdami - Mujer Latina
4.Chelo - Cha Cha
5.Jerry Ropero - Coracao
6.Taniec Z Gwiazdami - Stayin' Alive
7.Taniec Z Gwiazdami- Thalia - Salsa Mujer Latina
RUMBA
1.Taniec Z Gwiazdami - Endless Love
2.Backstreet Boys - Shape Of My Heart
3.Lionel Richie - I Call It Love
4.Soundtracks - Mr And Mrs Smith - Joe Strummer & The Mescaleros - Mondo Bongo
5.Vanessa Paradis - Joe Le Taxi
JIVE
1.Elton John - I’m Still Standing
2.Jive Bunny and the Mastermixers - Let's Twist Again
3.Smash Mouth - I'am a beliver
4.Phil Collins - Two Hearts
5.Lou Bega - Mambo No5
6.Taniec Z Gwiazdami - Hafanana
7.Tom Jones - Jailhouse rock
8.Taniec Z Gwiazdami - I'm So Excited
TANGO
1.Taniec Z Gwiazdami - Toxic
2.Andre Rieu - Ole Guapa
3.Taniec Z Gwiazdami - Sombra
4.Mr and Mrs Smith Soundtrack - Assassin's Tango - John Powell
5.Taniec Z Gwiazdami - Eleanor Rigby
6.Taniec Z Gwiazdami - Money Money, Money
7.Grace Jones - Libertango
PASO DOBLE
1.Taniec Z Gwiazdami - Love Theme From The Godfather
2.Taniec Z Gwiazdami - Bring Me To Life
3.Taniec Z Gwiazdami - Another Brick In The Wall
WALC ANGIELSKI
1.I Wonder Why (Walc Angielski)
2.Walc Angielski - Max Greger
3.Taniec Z Gwiazdami - Michelle
4.Taniec Z Gwiazdami - Sunrise, Sunset
5.Walc Angielski - Gunter Noris - Langsamer Walzer Edelweiss
6.Kurs Tanca - Walc Angielski
WALC WIEDEńSKI
1.Taniec Z Gwiazdami - Money Money, Money
2.Nick Cave & Kylie Minogue - Where The Wild Roses Grow
FOXTROT
1.Taniec Z Gwiazdami - Janosik
QUCIKSTEP
1.Taniec Z Gwiazdami - Sing, Sing, Sing

NOWE UTWORY!!!!!
CHA CHA
1.Debelah Morgan - Dance With Me
2.Tom Jones - Sex Bomb (Dance remix)
JIVE
1.Christina Aguilera - Candyman
2.Pointer Sisters - I'm So Excited
3.DJ Bobo - Chiuaua
4.John Travolta & Olivia Newton- You're the One That I Want
5.Afric Simone - Hafanana
SAMBA
1.Moloko - Sing It Back (bardzo szybka samba)
2.Bellini - Samba De Janeiro
3.Taniec Z Gwiazdami - Moliendo Café
4.Taniec Z Gwiazdami - Conga
RHUMBA
1.Blue Cafe - Another Girl
SALSA
1.Salsa,Celia Cruz - La Vida Es Un Carnaval (Merengue-Bachata)
2.Elvis Crespo salsa merengue - Princesita
3.Marc Anthony & Jennifer Lopez - Escapemonos (Salsa)
FOXTROT
4.Bridget Jones - Robbie Williams - Have You Met Miss Jones
TANGO
5.Astor Piazzola & Caetano Veloso - El Tango (od minuty 0:37 do 1:55 jest fajne ;])
6.Lucho Gatica - Caminito (Tangos y Boleros)
7.Milva - Violino zigano
8.Milva - Tango Italiano
9.Marino Marini - Il tango della gelosia
QUICKSTEP
1.Taniec Z Gwiazdami - Cheri Cheri Lady
PASODOBLE
1.Taniec z Gwiazdami - Ole Espana
Muzyka i Taniec... zawsze razem, nigdy pojedyńczo...
pozdrawiam
Hej:) Ktoś tu pytał o piosenkę do rumby, którą śpiewa mężczyzna o głosie podobnym do Krzysztofa Krawczyka...myślę że chodzi o piosenkę Andrzeja Cierniewskiego "Albo on,albo ja".Też do niej tańczyliśmy rumbę i z początku również myślałam że to Krawczyk...:P
błagam was jak znacie tytuł chachy ktora czesto jest puszczana na bllroomach za granicą to podajcie go na mojego maila [email] dzięki z góry:D:D:D:D:D:D:D
tancze od ponad 2 lat ostatnio szukam piosenki do rumby ktora spiewa kobieta po hiszpansku trwa ona ok 3 min jedyne slowa jakie pamietam to: por favor(w refrenie), loce siento,es cum bien, cenesesito / sorki za bledy ale nie znam hiszpanskiego jak ktos moze mi pomoc to niech wysle na maila [email] z gory dzieki
albo niech napisze tytul lub wykonawce na forum dzieki pozdro dla wielbicieli łaciny=)
rumbe juz znalazlam
http://peter3city.wrzuta.pl/audio/iqkbeSs9Zo/rumba_-_regressa
piekna prawda???=)
tylko niech mi ktos teraz powie jaki tytul i kto to spiewa a najlepiej jakby mi to ktos na maila wyslał z gory dzieki=)
majla podalam wczesniej ale jaby ktos nie zobaczyl to [email]
no nic juz mam na komputerku to co lubie jak ktos cos ma jeszcze ciekawego do posluchania to niech wysyla na maila [email]
Witam macie jakieś tytuly piosenek do lambady? Jesl tak to prosze wyślijcie na maila [email] Z gory dzieki
hej:) bardzo dziekuje za tytuly tych piosenek normalnie zycie mi uratowales...heh
ucze sie jiva i przydaja mi sie jakies uteory jeszcze raz dzieki
tam mialo byc *utwory heh;p
poprosze o wiecej pioseneczek do jiva:)
Witam. Mam do was gorącą prośbę. Kiedyś na turnieju tańczyłem do świetnej piosenki sambę. Pamiętam, że było wiej coś takiego jak " Es is samba..." czy jakoś tak(nie znam hiszpańskiego:D). Wiem że to dość trudne ale był bym naprawdę wdzięczny:D
Pozdrawiam
Ja nie znam no to odpowiedzi:[ ale też mam prośbe. Czy ktoś mógłby napisać mi utwory do MAMABO?? bardzo mi zależy. Z góry dzięki. Nraq


Sory za moje ortografy, pracuje nad tym xD
musisz powiedziec wiecej o piosence
chetnie pomoge;)
Pamiętam jeszcze, że myło tam też " ooooo Mariaaa oa oa oa" i konczylo sie "lalalalala". Wiem że to niedużo ale bylo to dosyć dawnoa ja ciągle szukam tej piosenki. Byłbył bardzo wdzięczny gdybo ktos podał mi tytuł tej piosenki:). Pozdrawiam:)
Witam.. Zapraszam na forum http://zatanczysz.p2a.pl/
Ze względu na awarię serwera p2a.pl forum zostanie przeniesione na serwer płatny. Niestety wszystkie dane zostały utracone. Przy wejściu na nowe forum konieczna będzie ponowna rejestracja.
Witam:) ja tez tancze od niedawna, na ostatnim treningu uslyszalem pewna rumbe zeby ja dostac sciagnalem juz ponad 100 piosenek (w tym prawie wszystkie rumby z tego forum) ale jej nie znalazlem:/ oczywiscie nie znam jej tytulu. Piosenka nie ma slow ale slychac w niej dzwiek harfy albo jakiegos innego instrumentu strunowego, do tego utwor jest dosc stary bo slyszalem go juz jakis czas temu... Prosze pomozcie mi ja znalezc...za jakakolwiek pomoc z gory dziekuje:)
Adamie. Jaki jest adres tego forum? Bo byłem u ciebie zarejstrowany ale niestety juz forum nie istnieje. Czekam na odpowiedż:)
Adres nowego forum: http://zatanczysz.iq24.pl/
Jednak wybrałem serwer bezpłatny. Mam nadzieję, że admini postarają się unikać awarii serwera.
Poszukuję utworu do salsy, tórego melodnia jest dosc znana i w refrenie powtarzaja się słowa afrika, afrika. Utwór instrumentalny a te słowa tylko w refrenie
Hejka :* ja chodze na kurs tanca od wrzesnia:) jest bardzo fajnie:D Fajne piosenki wg mnie :

Samba: Gloria Estefan- Konga, Shakira-la tortura, shakira- whenever, wherever, juanes-la camisa negra

Cha-Cha-chello cha cha

Rumba-Maroon 5- She will be loved, jessica simpson -take my breath away, enrique iglesias-maybe, do doubt- don't speak

Tango-Shakira- Objection(Tango), Britney Spears-Toxic

Jive-Ilarie[nie pamietam zespolu:P], Magnetic-Material Girl, Afric Simone-Hafanana, Christina Aguilera- Candyman

:*:*:*

Szukam dwoch piosenek... moze ktos skojarzy chociaz watpie bo nie wiem dokladnie jak leca...:( jedna do jive'a w tekscie jest cos takiego :
how have to do it...how have to do it...cry, cry...cry...how have to do it... [moga to byc tez zupelnie inne slowa, mam kiepski sluch:P ale cos takiego.. nieraz to leci w radiu, bylo niedawno w jaka to melodia ale za pozno wlonczylam i juz nie powiedzieli tytulu:(] Druga piosenka to taka do salsy albo do samby... chyba po hiszpansku , ma takie fajne przejscia i spiewaja mniej wiecej tak "noke, noke, noke, noke no...no..." Plis jakby ktos cos skojarzyl...:*
Kurcze,ludziska,jak ja Wam zazdroszcze!!!;))
Ja też b. bym chciała tańczyć,ale nie mam odwagi,a z resztą, nie wiem gdzie bym mogła no i nie mam z kim;//..

Ale muzykę chociaż sobie pościągałam;p
pozdrówki;***
Zna ktoś może tyuły piosenek do rumby śpiewanych po rosyjsku? Potrzebne fast... !!
Witam :) Czy znacie może te piosenki:

1. Tańczona do samby. W refrenie jest coś w stylu: "ooooo, jaijajooo, a,a,a" :P Wiem, że nie sprecyzowałam zbyt dokładnie :P ale może komuś wpadnie coś na myśl. :)
Poszukuję także takiej, gdzie na początku jest sam rytm, dość szybki i wyrazisty, "brutalny" rzekłabym :P ale zdaję sobie sprawę, że po tej charakterystyce rozpoznanie jest w zasadzie nimożliwe. :( Niestety nie pamiętam jak to dalej leciało.

2. Tańczona do rock'n'roll'a. W zwrotce ma "I believe in love" (przynajmniej z tego, co uslyszalam), natomiast w refrenie kilkakrotnie powtarza się "really, really, really". Piosenkę śpiewa kobieta o bardzo dziewczęcym głosie.

Pozdrawiam :)
Hey !!! Może ktoś podać mi jakieś piosenki do TANGA ??? Bardzo pilne !!! Z góry dzięki wszystkim :->
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 289

« 

Pomoc językowa