praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
9631-9660 z 9714
moje [gg]
Wybiera sie ktos na wyjazd na truskawki z firma "top job" Agnieszka Kot. bo ja jade i chcialabym wiedziec czy ktos juz byl z ta firma. ;) moj e-,mail. [email] jak cos piszcie.
Cytat: Frumoasa_Domnisoara
Liliana, a skąd jesteś? :)

ja jestem z podkarpacia :) mieszkam koło Rzeszowa i bede jechac busem chyba Rszeszow-Wrocław
pozdrawiam :)
7 dziewczyn do pracy jeszcze , przejazd busem pod same drzwi firmy
Witam, ja jadę z firmy Top Job, 6 marca i też jadę pierwszy raz. Obawy mam bo jadę pierwszy raz i bez nikogo znajomego .... :(
Dzięki temu forum dużo się dowiesz , a praktycznie wszsytko co powinnaś wiedziec o wyjezdzie do tej bardzo cieżkiej pracy , pozdrawiam i powodzenia. Ja też jechałam kiedyś pierwszy raz , i tez miałam obazwy
edytowany przez adixa: 22 lut 2014
Tak myślę jak tu się zmieścić z jedną torbę heh. Co w sumie zabrać... adixa widzę już doświadczona w truskawkach, podpowiesz coś? Praca ciężka jest ale przynajmniej płaca godziwa, nie to co tutaj...
tak jak napisałam co roku piszę sie to samo poczytajcie forum ,macie wszsytko napisane , dosłownie wszsytko , nie wiem gdzie w ogóle jedziesz i do jakiego szefa .
adixa pytam i pytam skąd wyjazdy>/?nie mogę się niczego dowiedzieć a mylę że z mojego rejonu? Jeżdzę do pracy do hiszpanii od 5 lat i wiem co nieco chciałam jechać tam gdzie Ty!!zmienić szefa i campo! ale nie dane mi jest więc jadę tam gdzie corocznie do swego szefa bo dzwonił przyjeżdzaj!! więc to czynię a za wszystko przepraszam może na drugi rok adixo...pozdrawiam cieplutko).............
Cytat: Tesia1204
adixa pytam i pytam skąd wyjazdy>/?nie mogę się niczego dowiedzieć a mylę że z mojego rejonu? Jeżdzę do pracy do hiszpanii od 5 lat i wiem co nieco chciałam jechać tam gdzie Ty!!zmienić szefa i campo! ale nie dane mi jest więc jadę tam gdzie corocznie do swego szefa bo dzwonił przyjeżdzaj!! więc to czynię a za wszystko przepraszam może na drugi rok adixo...pozdrawiam cieplutko)............

HEJ nie dostałam zadnje informacji ani wiadomości od ciebie lalka? napisalam na forum te laski co chcą dalam im kontakt , wyjazd jest koło 15 marca , busem do villablanca , mieszkania w mieście ,z tego co się dowiedziałam , i 40 euro dniowka .Ja jestem na miejscu więc nie wiem wszystkiego najlepiej skontaktować sie z kierownikiem , potrzebne jeszcze 6 dziewczyn .jesli ktoś zainteresowany wyjazdem , prosze o kontakt to dam gg do kierownika buziaki .
Ja tam laski :) co tu tak cicho i ponuro , kiedyś o tej porze to tu wrzało od rozmów , a teraz :( ja jutro do pracy na 7.30 :) nareszcie coś ruszyło . Szukam jeszcze 6 dziewczyn do pracy ze mną:) ktoś chetny?
Liliana123 też jestem z podkarpacia! 50 km od Rzeszowa! Możesz mi podać swój e-mail albo numer gg?? Może bysmy razem pojechały! :)
Witajcie :)
Firma "Tob Job" z Wrocławia , to agencja za pośrednictwem której Mario prowadzi rekrutację na zbiory truskawek. Sam już do Polski nie przyjeżdża , bo jest spalony , po tym jak oszukał ludzi na cytrusy. Także osoby , które jadą za pośrednictwem tej firmy , tak naprawdę jadą od Mario , jego autobusem .
hej, dostałam właśnie tel czy chce jechac na zbiór truskawek, wyjazd 6 marca z Wrocławia, trochę boję sie jechac sama,, kto jedzie tego dnia i jak ja jest sam piszcie na meila [email] do Wrocławia mam daleko , no ale coż , z mojego zadupia nie da się nigdzie jechac :P
aga12174, ja jadę to moje [gg] .
Witam wszystkich. Również jadę 6 marca na truskawki do Huelvy, obawiam sie tam wszystkiego, jeśli chodzi o ubrania to jakich należy wziąć najwiecej, proszę o jakieś szczegóły pracy tam, jak wypłacają itp... moj [email]
Też chętnie popiszę z kimś kto wyjeżdża 6 marca. Ja jadę pierwszy raz na zbiory truskawek, na dodatek całkiem sama i też mam pewne obawy ;) Moje [gg]
Hej a więc tak :) byłam dzisiaj w nowej pracy w villablance także mi Radek krzemiński załatwił prace :)), u tego szefa który poszukuje jeszcze 6 osób, praca ciężka , jestem zmęzona jak nie powiem co miałam przerwe dwa lata no i człowiek sie starzeje , ale warto !! same dobre opinie , nie pogania , tu niema wyścigu , szczurów :) jest wypłacalny , nie zbierasz segundy ani podrji , wszsytko na ziemie , można palić przy zbieraniu truskawek , przynosi wode kiedy ktoś spragniony , naprawde jestem zaskonoczona , jesliktoś chce dołaczyc do mnie , zapraszam praca sprawdzona na mojej własnej skórze .:))))
Cytat: Frumoasa_Domnisoara
Liliana123 też jestem z podkarpacia! 50 km od Rzeszowa! Możesz mi podać swój e-mail albo numer gg?? Może bysmy razem pojechały! :)

hey :) o widzisz ja mam do Rzeszowa 30 km :D
jak widzialam sa busy z Rzeszowa do Wrocławia takze nie ma problemu
[email] to moj adresik
lub tel 887[tel]jak cos napisz to ja zadzwonie i sie umowimy co i jak
ja tez jade pierwszy raz na truskawki
Cytat: adixa
Ja tam laski :) co tu tak cicho i ponuro , kiedyś o tej porze to tu wrzało od rozmów , a teraz :( ja jutro do pracy na 7.30 :) nareszcie coś ruszyło . Szukam jeszcze 6 dziewczyn do pracy ze mną:) ktoś chetny?
Witaj Adixa ja i dwie moje koleżanki jesteśmy chętne do wyjazdu jeżeli można jakieś namiary to prosimy mamy nr NIE POZDRAWIAM
Dziewczyny, które jedziecie 6 marca od Maria. Jaką godzinę odjazdu Wam podał? 16?
Zbiórka 14.30, a odjazd 15, inna osoba ma o 16wyjazd z tego co mi pisała...
Strzała Dziewczyny. Ja i koleżanka też wyjeżdżamy z Top Job i już trzęsiemy portkami co tam zastaniemy ;) Ale ogólnie pozytywnie. Najważniejsze,że nie jedziemy same ;) Jakby któraś chciała pogadać to zapraszam na gadulca 15930679.
Hej dziewczyny mam pytanie... Jakie infamia nalezy wziasc ze soba ??? Jade w czwartek a nie jestem pewna co do spakowana sie. Prosze o odpowiedz z gory dziekuje;)
Ubrania chcialam powiedziec
Hej dziewczyny. to w końcu o której godzinie jest ten wyjazd? mnie podał ze o 16, a mojej koleżance że o 15. Raczej nie będą jechały dwa autobusy.
Wyjazd z biura Topjob o 15, a zbiórka o 14.30
hej. Z firmy top job sa chyba dwa wyjazdy. bo ja jade o 15 a inne dziewczyny o 16.
Hmm...to widocznie jadą dwa autobusy.
Temat przeniesiony do archwium.
9631-9660 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego