praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
9601-9630 z 9714
Ja bym była chętna, ale już wpłaciłam zaliczkę Mario i szkoda by mi było ją stracić :(
2 osoby jesteśmy zainteresowane a z kąd wyjazd
Cytat: adixa
HEJ LALE :)
CZY KTOŚ CHĘTNY NA ZBIORY ?? NIC NIE OBECUJE JESZCZE NA 100 % , ALE NAJPRAWDOPODOBNIEJ MÓJ SZEF BEDZIE POTRZEBOWAŁ Z 4 LUB 6 OSÓB DO PRACY , ABY SKOMPLETOWAC AUTOBUS , NA RAZIE TAK SIĘ PYTAM CZY KTOŚ CHĘTNY, PRACA OD MARCA
Na razie jeszcze nic nie wiem jak coś zaraz dam wam znać:)
Cytat: adixa
Na razie jeszcze nic nie wiem jak coś zaraz dam wam znać:)
chcę wiedzieć więcej ,gdzie jest campo blisko do M? (A JAKIE KOSZTY PODRÓŻY) wyjazdy są z KONINA?
hej dziewczyny. czy ktoś ma już jakieś informacje w sprawie wyjazdu?
Hej...wyjazd 26.o2 z Wrocka
Chciałam zapytac czy wyjezdzamy do hiszpani na te truskawki to bedziemy płacic pieniadze jeszcze ?
no tak płacimy jeszcze 125 euro zalezy ile sie wpłaciłozaliczki
a bedzie mozna zapłacic mu z pierwszej wypłaty czy nie za bardzo
Czyli 150euro trzeba zapłacić ? ogolnie razem liczac ?
nie to juz musisz wpłacic w autokarze
Hej Morena. chciałabym się dowiedzieć skąd masz informacje o wyjezdzie. dostałaś sms od mario czy to informacja od twojego szefa?
Też jestem ciekawa skąd ta informacja? Miał się Mario do mnie wczoraj odezwać, ale jest cisza :/
Dostalam wiadomosc na poczcie ze jest wyjazd 27.02.2014 jest wyjazd przesuniety poniewaz 26.02.2014 jest swieto . O godzinie 16 z wroclawia
A co tam znowu za fiesta grande , że wyjazd przesunięty?
Swięto Andaluzji :) ... dokladnie,wyjazd przesunięty na 27 ..
A jedzie ktos z woj pomorskiego,zachodnio pomorskiego do Wrocławia ?
(adixa) jak sprawa wygląda już coś wiadomo?
A czy jedzie, któraś z Was 6 marca? Ja dostałam wiadomość, że jadę właśnie 6 marca z Wrocławia
hey tak, ja jade 6 marca :)
pozdrawiam wszystkie Kobietki
Liliana, a skąd jesteś? :)
Hej wszystkim. Mam pytanie. Jadę na truskawki 27lutego z Firmy "Tob Job" chciałabym wiedzieć czy ktoś z was jedzie też z tel firmy? Jadę pierwszy raz i trochę się obawiam. :-)
Misiaaa-21
Ja jade z tej firmy tez
Issssssss00 moglabys dać mi jakieś namiary na siebie. Wgl byłaś już na truskawkach?
To jest mój email. [email] odezwij się jak coś . :-)
Misiaaa-21
okej odezwe sie
edytowany przez issssssss00: 22 lut 2014
Hej laski tak mają karnawał i balują , gady , ja w poniedziałek ide do pracy , dzisiaj dostałam wiadomośc że szef bedzie potrzebowałą 8 dziewczyn moge podac jego gg , jesli ktoś chętny. :) miłego dnia
praca w villablanca , ayamonte , i w okolicah :) autobus zabiera osoby w kilku miastach , najlepiej skontaktowac się z moim kierownikiem , bo ja jestem na miejscu i za wiele nie jestem zorietowana jesli chodzi o wyjazd.
edytowany przez adixa: 22 lut 2014
Temat przeniesiony do archwium.
9601-9630 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego