Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 495
inf czy moge wiedziec jakiej rady ????
Jak chcesz złamać dziewczyna na styl latynoski musisz to robić z serca
To moja rada. widzisz zrobilem to odwrotnie niz latynosi bo oni nie robia tego z serca. Tak naprwde styl latynoski przenika tez do polski)))
Moze tępa jestem ale nic nie rozumiem. Fajny z Ciebie facet zapewne, ale za nic nie umiem zrozumieć tego co piszesz.
Moze tępa jestem ale nic nie rozumiem. wybacza ale tego akurat nie zauwazylem. Po prostu przynosisz szczescie)))
ha dobre ja przynosze szczęście????? To nieprawdopodobne ale bardzo dziekuje.
Fajny z Ciebie facet Fidolcia dziekuje ze dopiero po 2 miesiacach to zauwazylas. A przy tym jakze cierpliwy zwazywszy ze kilka krotnie bylem podejrzewany o to ze nie czymam sie tematu)))
mam męża z Peru ....a nasza córeczka to dopiero fajna mieszanka!!! w dodatku z imieniemw kechua....pozdrawiam
Witaj
to jakie to jest zycie z Peruwianczykiem tak naprawdę, możesz napisać podzielic sie czyms z przyszlymi ewentualnymi żonami :)
Widzialam dzieci z takich mieszanek i ... wszystkie sa przesliczne!
Pozdrawiam
no chyba udane w koncu nawet tak wymagajaca osoba w stosunku do latynosow ma 2 Peruwiańczykow jako przyjaciół.miłego dnia))
powino byc jeszcze jak ja*
Witaj Inf
po polsku piszesz coraz lepiej - juz powoli Ciebie rozumiem. Fajnie, ze masz takich przyjaciól. A dziewczyny Peruano powinny sie zaprzyjaznic :)
Fidolcia wiesz co ci doradze. zawsze do życia podchodze w sposob praktyczny. Zawsze doradzam dziewczyna aby braly fotke swojej milosci i pokazywaly ja swoim kolezanka. Jezeli osoba na fotografi sie podoba im to jest sygnal ze trzeba uwazac. Jezeli tylko tobie to juz jestes blizej celu i jedna nie wiadoma odpada.)))
Coś podobnego!!!!!!! Niesamowita rada ale numer! ok sprawdze :)
Pewnie ze swietna a jaka prosta przyczyna.Im mniej sie innym podoba tym mniej okazji do pokusy)))
:-) prosze o rady na [email] bo ktos napisze, ze zasmiecamy forum :-)
nie ma sprawy. Faceci pieknisie mysla ze nie ma na nich sposobu .wiec sie zapominaja i graja swoje przedstawienie. fidolcia dzieki za podsunie pomyslu napisania poradnika " jak wychowac sobie faceta dziecko" wiem ze sa podobne poradniki ale ten bedzie opisywal 11 szkol uwodzenia. milego dnia)))
daaaaaaaaaaaawno tu nie zagladalam wiec dzisiaj troche czasu mi zajelo przeczytanie zaleglosci i jak tak zobaczylam te wszystkie wypowiedzi INF. to az sie zaczelam bac i zastanawiac komu sie powinno ufac a komu nie, ale tak prawde mowiac duzo racji w tym wszytskim jest.. niestety :(
* Yusia* az tak do kończa nie okazalem sie madrym facetem. Zapomnialem o zasadzie 90 dni. Przez te 90 dni zdecydowanie dziala chemia na umysl i dlatego latwo o blad. Znam dobrze ta zasade a mimo tego popelnilem blad. Nie ma co zalkladac czarnych szczenariuszy to racja. Ale mozna sobie pomoc aby bardziej byl wierny. Otoż faceci lubia byc zdobywacmi wiekszosci. A to zadanie trzeba jednak im troche utrudnic. Jak najmniej pisac slowo kocham do nich.Najlepiej przez rok wogule nie uzywac. Jak najmniej wierszykow, zdrobnien typu misiu ,zabciu itp. Skrzynke pocztowa nie podpisywac zdrobnieniami typu buziaczek kociaczek . Gdy cos napisze nie starac sie odpisywac od razu strzymac sie dwa dni. Nawet jak bedzie mial pretesje. Wdrazajac te zasady mozna miec pewnosc ze Latynosos bardziej sie rozkocha i nabierze szaczunku do ciebie. a mysli mu nie beda kroazyc wokol tego czy ma pisac do nastepnej. Przynajmniej tak mysli ponad 90% Latynosow.P.)))
Dawno i ja nie zagladałam tutaj.ALE NIEPOWIEM,NIEPOWIEM TE LATYNOSI MAJA BARDZO WIELKIE POWODZENIE W POLSCE.JEST TAKIE POWIEDZENIE ''GDZIE STRONA TAM ZONA ,GDZIE PARAFIA TAM DZIECKO'' I TAK WŁASNIE ONI ROBIA!!! A SZCZEGOLNIE JAK GRAJA W KAZDYM MIESCIE NA FLETNI PANA.SMUTNA PRAWDA I NIE JEDNA ZONA NAWET NIEWIE, CO JEJ MAZ ROBI:(
Dlaczego Wy latynosów sprowadzacie do poziomu grajków ulicznych, pólanalfabetów często????
Przeciez te cudaki przebrane za Indian nie maja nic wspólnego z ogółem!!!
Bea dlatego ze do koncza ich nie znaja.a tak na marginesie jak tylko tobie podoba sie facet to jest dobrze. Jak juz kilku dziewczyna to masz pewne ze masz do czynienia z prozniakiem i egoista. A szczesliwy zwiazek z latynosem polega na rownowadze . Nie mozna za duzo poswiecic)))
nie cce mi sie do konca czytac ale to jakas ''walka slowna'' miedzy latynosami a polskimi chicas? ;)
BeaI ale mi sie wydaje ze najlepsze podejscie maja amerykanki do Latynosow i wszystkich poludniowcow. Poznaly ich prawdziwe oblicze. A ze amerykanie to narod praktyczny to zaraz stworzyly bron na poludniowcow. niw wszystko co amerykanskie jest zle. Warto czasami podpatrywac jak mistrzynie radza sobie z poludniowacami. Przypominam ze nie generalizuje tylko trzymam sie tematu.milego dnia zycze)))
CHYBA NIEPOTRZEBNIE TE FORUM CZYTAM I NIE SPROWADZAM LATYNOSOW DO ANALFABETOW,BO UMIEJA NP.ŁADNIE GRAC I SPIEWAC!!!NAWET NA SWOIM INSTRUMENCIE MAJA WYPISANE Z TYŁU NUTY ''DO,RE,MI,FA,SOL,LA,SI,DO.'' ZAMIAST C,D,E,F,G,A,H,C. LUDZIE TYCH WYPISANYCH NUT NIE WIDZA, NO I SA BAARDZOO WYKSZTAŁCENI-MOZE JEDEN NA TYSIAC.GDYBYM MIAŁA TU NA FORUM OPISAC HISTORIE ICH MIŁOSCI WŁASNIE DO POLEK,TO JUZ SIE NIC NIE ODZYWAM!!!OBRACAM SIE W ICH KRĘGU I WIDZE CO ROBIA!!!!SZKODA PISANIA.A KTO MI POWIE, ZE SA SUPER MĘZAMI-TO PATRZY PRZEZ ROZOWE OKULARY I NIE CHCE WIDZIEC TO CO JEST RZECZYWISTE !!!!!!!!
MUSZE NIESTETY DODAC,ZE SA TO SZCZEPY INDIAN. Z TAMTAD TEZ PRZYSZŁY WSZYSTKIE ZNANE NAM POLAKOM CHOROBY.
Przeciez te cudaki przebrane za Indian nie maja nic wspólnego z ogółem!!! HEHE NO W POLSCE NIE BARDZO JEST TAK CHODZIC PO ULICACH A TAM ONI TAK CHODZA MAJA JESZCZE KOLCZYKI W USZACH, W NOSIE, W BRODZIE ALE MAJA TAM WEPCHANA SŁOME,TO NIE SA KRAJE CYWILIZOWANE NIESTETY JEST TAM CIEMNOTA I CO ROK DZIECKO BIEGAJACE TYLKO W MAJTECZKACH (PRZEPRASZAM NIBY MAJTECZKACH) WŁASNIE INDIAŃCE.
iza40 masz kiepsie wyobrazenie o nich. moge cie zapewnic ze co najmniej 300 latynos ma wyksztalcenie wyzsze zdobyte w stanach lub w europie. I nie ktorzy nie sa egoistami i nie ciagna swoich milosci do Ameryki Poludniowej. I nie niszcza tego co w kobietach piekne. Znam 3 takich. Fakt faktem jest ze to ze wiedza ze jak by dopuscili sie zdrady to z miejsca traca moja przyjazn. wiedza dobrze jak radykalny jestem w tej kwestii. za bardzo splycilas temat)))
INF.--OJ CHCIAŁABYM MIEC O NICH INNE ZDANIE-NAPRAWDE!!!ALE NIESTETY NIE MOGE-ZBYT DUZO O NICH WIEM I WIDZIAŁAM NA SWOJE OCZY.DODAM TEZ ZE LUBIE ICH MUZYKE I BARDZO DUZO JEJ MAM ALE ICH NIE CIERPIE I NIE JEST TO TEMAT NA FORUM.MOZE I KTOS POWIE, ZE JAKO DLA LUDZI JESTEM DLA NICH NIEFER ALE MAM KU TEMU POWODY I DOWODY-NIESTETY:( PO CO BY MI BYŁO PISAC O LUDZIACH KTORYCH NIE ZNAM????? TAKZE TO NIE SA MOJE WYOBRAZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iza40 ja tez doznawalem wiele razy wyzwiska i krzyw patrzenie ze strony Latynosow za moje nie zrozumiele dla nich normy etyczne. wiem mniej wiecej o czym mowisz . Tez bylem naocznym swiadkiem podobnych sytuacji. nie raz jezdzilo sie na wspolne szkolenie z Latynosami. to wiem ze nie mogli wytrzymac dluzej niz 3 dni po mimo ze mieli zony zeby kogos nie podrywac. ale to jest cech charakterystyczna dla kazdego pieknego mezczyzny. Wystarczy zobaczyc ze tacy nie sa nigdy otoczeni interesujacymi ludzmi. wiec to zaden sterotyp ze nic w srodku nie maja. wszystkie co znam osoby co w zyciu cos osiagnely i sa wartosciowe unikaja poludniowcow. Najbardziej zdradliwi sa kolumbijczycy i argentynczycy. Ten pierwszy byl przyczyna wydarzen w Kolumbii ktore zmienily moje zycie w koszmar. A to wszystko przez naiwna dziewczyne. Mam ten sam problem co bohater filmu Człowiek bez twarzy The Man Without A Face. Teraz mam problem czy ktoras dziewczyna zakceptuje taka twarz. Ale mimo tego nie obwiniam Latynosow wszystkich o ze sa wszyscy tacy. Dla mnie ten temat konczy sie z napisaniem tego))))
"Mam ten sam problem co bohater filmu Człowiek bez twarzy The Man Without A Face. Teraz mam problem czy ktoras dziewczyna zakceptuje taka twarz."

a co jest nie tak z Twoją twarzą?, jeśli można wiedzieć, pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 495

 »

Pomoc językowa