Praca truskawki Huelva TAK czy NIE wypowiedzi...

Temat przeniesiony do archwium.
1201-1228 z 1228
| następna
..mialam sasiada przez rok czasu Marokanczyka..wlasciwie dwoch ich bylo..jeden powazny,kucharz..szef kuchi,zonaty dzieciaty spoko facet..drugi..katastrofa...klamala jak znut od pierwszego momentu..dadawal sobie lat by wygladac na powazniejszego,przedstawil sie jako 27 letni w rzeczywistosci mail 21..jego wujek pewnego razu cala jego historie mi opiwiedzial...chlopak twierdzil z studiuje..itp itd..w rzeczywisosci w fabryce pracowal na zmiany--Do dzis nie moge pojac czemu patologicznie klamal..po pol roku mieszkani przestal placic /w kwietniu pamietam /za mieszkanie..obiecywal wlascicielowi splate i obiecywal..przetal placic czynsz w kwietniu-z duzo na miescie wydawal..lubial zapalic ziolo i cos innego jeszcze kupowal,balowal..na czynsz 530 eu mies juz nie mial/we wrzesniu wlasciclel podal go do sadu i w grudniu zapadl wyrok o eksmisje,Marokanczyk..pomieszkiwal bez placenia do polowy stycznia/zalegal z cyfra za czynsz 5 tys eu..pomoglam mu tylko wydostac jego rzeczy z opieczetowanego mieszkania ...Historia tego chlopaka przedstawia jakimi oni sa..nie przejmuja sie niczym..niczym
sorry za literowki
Dzięki za pokazanie błędu...:)
ej, ja tylko delikatnie poprawilam twa literowke..:D
sa tez i inne zagrozenia..pragne ostrzec te ktore jada pierwszy raz.....
.."W Hiszpanii są tacy zawodowi naganiacze, których praca polega na werbowaniu osób będących w krytycznej sytuacji, takich jak ja. Oni ciebie szukają, chcą cię mieć”...
--calosc:http://www.presseurop.eu/pl/content/article/3253221-europejscy-kurierzy-peruwianskiej-koki
Witam mamy jutro jechac busem z kolezanka wyglada to tak bus po nas przyjezdza dajemy kierowcy po 50 euro i jedziemy na truskawki do huelvy 8 euro na godzine .prosze doradzcie nam co robic! mamy mieszkac w domkach 6-osobowych .Podaje swoj meil [email] prosze o fotki na meila jak wygladaj tam np te domki i w ogole warunki pobytowe .Czekam niecierpliwie bo zostalo mi malo czasu do wyjazdu pzdr Marzenka
do zgrabniutkapulawy-napisz gdzie w huelvie na zbiorach truskawek placa 8 euro za godzine -to ja tez chce tak dobrze zarobic.dziewczyno-gdyby placili 8 euro to kilometrowa kolejka do pracy bylaby utworzona z samych hiszpanow i nie wspominam o obcokrajowcach co tutaj mieszkaja.napisz nazwisko szefa i z ktorej cooperatywy jest-bo mowie szczerze,ze o tak wysokich zarobkach na godzine nie slyszalam,a z truskawkami mam do czynienia codziennie.
no to wszystko jasne dziewczyna trafila na oszusta, na ktorego trafilam i ja.. mysle ze to ta sama osoba. na szczescie nie dostal od nas ani grosza
Witam wszystkich :) Kto sie wybiera w tym roku na truskawki do Huelvy z Dromadera i ile kasy im trzeba zaplacic bo ja slyszalam ze wplata teraz 100 zl i przy wejsciu do autobusu 600 zl.
Dzisiaj dzwonilam do Urzedu Pracy w Toruniu i kazali mi wyslac CV i numer N.I.E. placi sie tylko 25 euro za przejazd z Madrytu do Huelvy i nic wiecej. Ale podobno zamin ktokolwiek pojedzie to moze zorganizuja selekcje.Czy ktos z Was juz jechal z tego urzedu pracy bo ja bylam z urzedu pracy z Walbrzycha ,ale ponad 10 lat temu i teraz nie wiem jak to organizuja:) dajcie znac bo nie wiem z kim jechac na te truskawki:) pozdrawiam***
Tak to prawda ja juz byłam na takiej selekcji tydzien temu...ja juz jezdziłam z nimi i było ok a tak poza tym wyłożyć 25 euro a 180 to chyba różnica....pozdrawiam:)
Do Morena 7236 jak mozesz napisz mi gdzie bylas na tej selekcji i jak to wyglada bo nawet nie mam pojecia:) Jak wiesz to napisz mi tez kiedy jest wyjazd :) pozdrawiam i dzieki za pomoc*
witam ;)
morena7236 mogłabyś mi równiez napisac jak tam jest?
też w tym roku jadę pierwszy raz do Huelvy, i tez wlasnie w Toruniu byłam na tym spotkaniu i rozmowie.
tak 180 a 25euro to jest różnica. również zostałam poinformowana o 25euro, które place za przejazd z Madrytu, do Huelvy. wiem,że to prawda, bo rozmawiałam z kobietami, które tam były.
Cesc Wszystkim :)
takie pytanie .. na zbiory truskawek potrzebuja tylko kobiety czy mezczyzn tez?
Jestem w Madrycie i rozgladam sie za czyms ... Jesli potzrebuja mezczyzn to moze ma ktos kontakt do kogos... Pozdrawiam:)
hej mam pytanie czy moglby mi ktos napisac wiecej cos na tema t wyjazdu do hiszpani na truskawki.
bylabym bardzo wdzieczna. Bo mam zamiar jechac jestem zapisana ale nie mam kontraktu nie bylam na spotkaniu .prosze o informacje dzieki
edytowany przez mloda288: 17 sty 2013
nikt.... ?
Hej ludzie co taka cisza?...
Hejka piszcie na jakich finkach było dobrze a na jakich było źle i w jakiej miejscowości ja pracowałam w okolicy mazagonu W fres platero i było bardzo dobrze , pracowników było multum z 2[tel]szef bardzo dobry pracowałam w okolicy luceny w fince olito i tez było dobrze pracowało kilka osób z kilku rumunów oraz kilka polek polki miały swój domek i Rumuni swój.
jeśli ktoś pracował w olito kolo luceny lub fres platero kolo mazagonu lub w okolicach prosze o odzew pozdrawiam
Witam serdecznie mam zasadnicze pytanie dostałam ofertę pracy przy zbiorze truskawek w Huelvie przez pośrednika polskiego Firma nazywa się Agma and Company. Jeśli ktoś może mi powiedzieć czy to nie jest żadna ściema to proszę o szybką odpowiedź. Przesyłam meila jakiego otrzymałam od tej firmy... "Witam,
Aktualnie poszukujemy kobiet między 18 a 55 rokiem życia.
Praca w Hiszpanii w prowincji Huelva przy zbiorze truskawek i borówek.
Zapłata ok 1000 euro netto/miesiąc(prac 6,5 godziny dziennie, 6 dni w
tygodniu, ma Pani zakwaterowanie w pokoju 3-4 osobowym z kuchnią i
łazienką, wyżywienie we własnym zakresie, koszt gazu i prądu to ok 40
euro/miesiąc, nadgodzina płatna 7 euro netto/h). Firma hiszpańska,
która by Panie zatrudniała to Grufesa a firma transportowa Cordialca.
Aby wyjechać należy opłacić koszty transportu w kwocie 125
euro.Poniżej dane do przelewu, jakby się pani zdecydowała na wyjazd:
Dane i nr rachunku walutowego -euro
Agnieszka Maćkówka
ul. Stawowa 20a
42-450 Łazy
68 114[tel]
wpłata 125,00
W razie pytań proszę o kontakt.

Weronika Nowicka
[email]
Tel.:788-832-496"


Pisze na tym forum dlatego że czytam różne opinie, a pierwszy raz pojade do Hiszpanii i nie chcę źle trafić...
Szukam kontaktu dot. pracy w Norwegii Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc , znam słabo angielski , chetnie praca przy produkcji , mag. itp. Dzięki i pozdrawiam
Chyba znienawidzę te TRUSKAWKI !!! Ludzie co wy z tymi truskawkami!!! Opakowanie w Lidlu 2,99 zł Dajcie kontakt do roboty w NORWEGII JA CHCĘ DO NORWEGII !!!! a jak i tam będą truskawki , to wracam ! I idę na zasiłek dla upośledzonych przez truskawkozbieraczy !! A jak tak bardzo chcecie zbierac te TRUSKAWKI !! to jest taka firma pod Serockiem nazywa sie Sadpol i tam moją ogromne pola do zbierania tak upragnionego co dla nie których owoców. Płacą nie w E ale można tak samo się naharować . jest bliżej do domu, i co najważniejsze mówią po Polsku. Pozdrawiam Truskawkozbieraczy
w Urzedzie Pracy tzw potocznie Posredniaku w swej miejscowosci pytaj sie o zapisy na truskawki do Norwegi ,jak cie zapytaja czy znasz angieleski to twardo mow ,ze znasz!!!!
jak sprawdziłam numer konta i adres ten sam tylko dlaczego osoba inna
przeciesz to logiczne że w hiszpani jest lipa z robotom . a pozatym zamiast polaków wolą marokańców to jusz nie ta hiszpania co 7 lat temu . a ze hiszpania sie turystom znudzia to jakoś muszą firmy przewozowe zarabić ? . jeżdze pare lat zagranice pracowaem w 5 krajach. i jeśli slysze ze ktoś chce jechać teraz do hiszpani to niewiem czy sie śmiać trzy plakać . ludzi tyle kraiów jest bliżej.
wystarczy pomyśleć i zamiast po polsku wpiswać praca truskawki to można wpisać po niemiecku gospodarstwo rolne truskawki np i ukaże nam sie 10000 farm niemieckich najlepiei znalesc taką z flagom polski to znaczy ze rodacy tam pracuią . wtedy dzwonimy do hansa. jak macie pytania to pytajćie ?
zxm1234 a ja nie wiem czy się śmiać czy płakać, jak widzę te twoje wszystkie "jusz"....
Witam serdecznie wszystkie kobitki które były w tym roku na zbiorach truskawek w okolicacg Huelvy.Chciała bym powiedzieć tylko ,ze praca ciężka lecz się opłaca,szef taki sobie ale nigdzie nie znajdzesz idealnego najważniejsze by się nie poddac i robic swoje i cała reszta jakoś pujdzie.Co do biura pośrednictwa pracy Dromader z Wrocławia nie mam żadnych zastrzeżeń,tez wyjechałam po raz pierwszy na własne ryzyko i nie żałuje więc nie ma co patrzec na opinie innych chociaż wiadomo ze różnie można trafić,ale widoki które tam zobaczyłam wynagrodziły wszystkie męki i bule jakie przeżyłam podczas pracy.Silne kobitki jak najbardziej zapraszam za rok i bez obaw-do odważnych świat nalezy-)))pozdr

Temat przeniesiony do archwium.
1201-1228 z 1228
| następna

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie