LO im. Cervantesa!! proszę o info;))

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 212
hahahaha, po tej 'drugiej' stronie Wisły, to ja też sie zgubię jak Mańka w Czechach :D hahahaha, nie chcę SPALIĆ tego co mówili ci nauczyciele, że tak polecę cytatem z filmu, wszystko jest na gronie cervantesa :D
grono Crv jest naprawdę bogate we wszelki inf ^^ chociaż na dniu otwartym dowiedziałam się, że pewien sympatyczny profesor rozprawia na hiszpańskim o roślinkach nagonasiennych i robią sobie akcje typu: "zbieramy się na dziedzińcu i tańczymy waka waka" :D
hahahahaha dobre :D
także szkoła ma niewątpliwie specyficzną atmosferę ;d
to widać na pierwszy rzut oka :D
fajnie wiedzieć, że są ludzie tak nienormalni (być może pozytywnie) jak ja. :D + moje gimnazjum było baaaardzo małe i przeraża mnie wizja 180 osób z jednego tylko roku i to razy trzy biorąc pod uwagę całość ; o
kurczę, ja się boję, że pójdę na ten początek roku i nie znajdę swojej klasy, co jest bardzo prawdopodobne u mnie ;D
w sumie jak klasa liczy 30 osób, to i tak w sumie jest dzielona na pół (chyba alfabetycznie) na grupy do hiszpańskiego ;d
no chyba jest dzielona na pół, ale nie wiem na jakiej podstawie :P
jeśli alfabetycznie, to ja jestem w grupie drugiej :D hahaha ja też nie znajdę swojej klasy, totalnie xD będziemy musiały się umówić przed rozpoczęciem roku i co dwie głowy to nie jedna ;p
mnie osobiście cieszy znikoma liczba fizyki <3 <3 <3
popieram ^^ a ja nie wiem, bo mam nazwisko na K i różnie to ze mną bywa xd.
a mnie przygnębia znikoma ilość matematyki, chyba się powieszę bez niej na co dzień :( bez kitu, ja z tymi numerkami i liczbami, to mogłabym jeść, spać, czytać, rozmawiać, wszystko :D
matematykę nawet akceptuję, nie powiem. ale te przedziały i fukncje to będą mi się śniły po nocach ;d
osobiście nie chcę mieć historii i chemii, ale że historia jest rozszerzona to nie wiem... lubisz historię? będę do Ciebie na korki chodzić, żeby tylko zdać na tę dwóję :D
ja lubię historię ale chemii nie cierpię :P kurcze, czuję się nieśmiała i piszę takie krótkie wypowiedzi przy waszych... ;p
chemii też nie chcę. brrrr.! ale jako humanistka historię bardzo lubię ^^ chociaż z pamięcią do dat kiepsko bywa, ale ogólnie tragedii nie ma ;d także spokojnie, dwóję masz w kieszeni :D
pisz, pisz, nie krępuj się ;p ja ogólnie bardzo dużo mówię, zazwyczaj muszę powtarzać wolniej i wyraźniej, bo nikt za mną nie nadążą :D
to jak mam tę dwóję w kieszeni, to trója w dzienniku nie byłaby chyba wielką przesadą i nietaktem z mojej strony :D:D idę spać, bo już tyle czasu wakacje trwają, a ja nie mogę odespac w końcu roku szkolnego :D do zobaczenia we wrześniu zatem ;) nno, chyba że jakieś spotkanko klasowe zaaranżujemy :D
staram się powoli rozkręcać :P haha może będziemy za Tobą nadążać... :P
Doobranoc :) a spotkanie to się zobaczy jak już będzie wiadomo kto się dostał :)
spotaknie być musi :> ło szit! pięknie, 1 dochodzi, a ja jutro rano jadę foty sobie zrobić do szkoły :) również i ja życzę Wam dobrej nocy ;**
Kolorowych Wam i pa ;*
Witajcie ;) Pewnie też czekacie z niecierpliwością na wyniki :) powodzenia życzę ;D
szczęśliwa ja się dostałam ^^ Paulina również ;D a jak tam u Cb?
ja niestety nie :( ale jestem również w Crv w klasie mat-his-hiszp. więc w sumie nie jest źle :P no i gratuluję Wam ;D
edytowany przez Syylwuch: 01 lip 2011
dziękujemy ;D szkoda, że się nie dostałaś ;/ dużo Ci zabrakło?
na pewno spotkamy się na integralu i... w mat-hist masz chyba 5 h hiszpańskiego, nie?
tak, 5 :) spotkamy się na pewno :D zresztą nasz rocznik będzie zgrany, musi być! :D brakowało mi sporo bo osoba na ostatnim miejscu miała chyba z 16pkt więcej ode mnie...
jeśli to ma Cię pocieszyć, mamy jednego chłopaka w klasie ;p
haha no to ostro ;D a jak to sprawdziłaś? :P pod szkołą, tak? bo ja jakoś zapomniałam, ogarnęłam tylko pkt ;D może jutro się jeszcze raz przejdę... ;p
można sprawdzić w systemie w 'progi punktowe', ale ja byłam również zobaczyć listę, co potęguje wrażenie babińca, jednak suche liczby to nie to samo co imiona i nazwiska :D jestem załamana :P
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 212

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie