LO im. Cervantesa!! proszę o info;))

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 212
hmmm.... szukam szukam i nie widzę.. :D
aaaa ale że punkty to ja wiem a mi chodziło o konkretną listę osób :D znalazłaś jeszcze jakieś forum z ludźmi z Crv czy coś? :)
edytowany przez Syylwuch: 02 lip 2011
zawsze na gronie poszczególne roczniki zakładały swoje tematy, ale na razie nic nie znalazłam, a wychylać się za bardzo nie będę jeśli chodzi o zakładanie :D w ogóle w dobie facebooka, czy ktoś jeszcze wie, jak wygląda grono? :P nie mniej, temacik by się przydał.
no właśnie zdało by się ;D ale dobra dobra poczekamy... a jak nic nie będzie to może same coś stworzymy? :)
wykażemy się kreatywnością, a jakże ;D
a rudejestwredne już tu nie zagląda? Paulina ma na imię, tak? :)
NO BA, że zaglądam :D tak, Paulina ;) i właśnie muszę dorobić się jakiejś niekompromitującej ksywy, pracuję nad tym :D
hahah sorki, nie zapytałam wcześniej ;D ta, nie jest zła :P
teraz pracuję nad dwusylabową, jakieś Azor, do nogi, czy coś. ;D Mam w klasie dwie Pauliny + nie lubię swojego imienia, i trzeba coś ogarnąć. :P
hahah a jakie imię byś chciała mieć? :)
Aleksandra, Michalina, Zuzanna... ale biorę to, co jest noo ;D robię casting na ksywy, zapodaj coś :D
Zuzanne chyba będziesz miała w klasie jak dobrze kojarze :P bo była jakoś na górze listy :D ja tam chciałabym mieć jakiś ładny odcień rudega na łebku... :D
tak, Zuzka w ogóle pierwsza była na liście, kłaniam się w pas :D ja natomiast ruda nie jestem z żadnej strony, chociaż też bym chciała... trzeba się rąbnąć na wiewiórę chyba ;) na którym miejscu sie dostałaś do B? :)
Na 24 :)
no to supeeer! :) + Ty masz chyba 9 chłopaków w klasie, nie? ;o wyjdź, ja też tak chcę <3 teraz żeby ten jeden ode mnie nie zrezygnował...
sądzę że ta klasa też nie będzie taka zła :) tak, 9 :D a sorry, ale nawet jeśli ten jeden nie zrezygnuje to 31 dziewczyn w klasie może się pozabijać :D
nie wyobrażam sobie 30 kilku dziewczyn w jednej sali, jeszcze tylko habitów nam brakuje :D ale muszę się zaprzyjaźnić z klasami A i B, bo tam też chciałam iść, tam jest moja matma, tam są moje dziołchy <3
hahah :D najbardziej boli mnie że nie pojadę na wymianę ;(
hej, jestem Angelika i również będę chodziła do 0h do Cervantesa ;) podajcie jakiej swoje dane to znajdę Was na facebooku ;)
ja nie chodzę do tej klasy ale pogadać mogę ;D ile miałaś pkt? :D na którym byłaś miejscu?:D
miałam 201,875 pkt, byłam na 28 czy 29, nie pamiętam ;p ale powinnam mieć 205,875, ale system elektronicznej rekrutacji nie policzył mi konkursu wojewódzkiego, a kumpeli spoza systemu, tak ;/
ale co tam, było minęło ;) ważne,że jestem w tej klasie, a Ty, w której jesteś? ;)
ja uważam że wgl miałam dużo pkt uwalonych z humana :P bo wiesz, każdy próbny pisałam na 48, 46... a tu nagle 34 ;\ wkurza mnie to, że generalnie to zależy od humorków sprawdzającego, bo w matematycznym to albo dobrze albo źle a tutaj... no ale cóż :P ja jestem w 1b ;D
no tak cos w tym jest, ja na próbnych nigdy nie miałam poniżej 47, a tak mam 44... Więc spotkamy się i lepiej poznamy na wyjeździe integracyjnym, fajnie ;)
Nom :) złożyłaś już papierki?;)
tak, od razu pierwszego dnia ;p
to super ;) gratuluję tak wgl ;D
widzę, że coraz nas więcej ;]
tak swoją drogą, wybrałyście religię czy etykę?
ja wybrałam religię, bo może w kościele jestem raz na rok, ale wierzę. a Wy? :D jak ja się deklarowałam to widziałam na liście dwie osoby na religię i dwie na etykę, więc nigdzie nie będę sama *moje czarne hipotezy* :D
ja wybrałam religię, więc będziemy razem ;)
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 212

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie