praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1280
poprzednia |
kontynuacja tematu
Do Ani 76: Na jaką literę masz nazwisko. Moje zaczyna się na T i jeszcze do mnie nie dzwonili.
MAM PYTANKO !!! a KIEDY PANIE KTORE TERAZ ZREZYGNOWALY Z WYJAZDU MOGA SPODZIEWAC SIE PRZYPUSZCZALNIE Z KOLEJNEGO ????
MAM PYTANKO !!!! pANIE KTORE TERAZ ZREZYGNOWALY Z WYJAZDU W PONIEDZIALEK TO KIEDY MOGA SPODZIEWAC SIE PRZYPUSZCZALNIE Z KOLEJNEGO ABY JUZ NA PEWNO WYJECHAC ?????
pan się nie zajmuje dziewczynami ze szczecina prawda? Tylko Alga pan do nas niebędzie dzwonil ?prosze o odpowiedz
no wlasnie kurcze cos mi sie wydaje ze ta alga tu kreci bo jesczze nie zlyszalam zeby ktores z miast ktorymi ona sie zajmuje ruszyla tzn.Szczecin, toruń, gdansk, poznan, zielona gora i walbrzych!wiec co jest nie tak?mysle ze chyba pojedziemy jako osatni no bo juz jest 6marzec a tu nic!wkoorzam sie jak nic..........
Alga wozi juz pojechaly dziewczyny odemnie czyli ze szczecina i Stargardu wiem bo moje kolezanki już pojechaly tylko wydaje mi się ze ja zostalam.Ale mam nadzieje ze niedlugo pojade w huelvie od środy będzie po 25 27 stopni to juz się ruszy na dobre
siemka a ja bylam na rozmowach w gdansku i nic!moje kolezanki tez jeszcze nie pojechaly!juz chce jechac bo tu i tak mnie nic nie trzyma a tak to chociaz cos bym sobie zwiedzila :-(
Czy wiadomo już co z tą rezerwą z Katowic?Może Pan mógłby nam napisać ile będziemy czekać tzn;tydzień,dwa,m-c?Z góry dziękuję!
No to się doczekałam. Jadę jutro z Torunia o 9.
Proszę o dopowiedz kiedy kolejny wyjazd pań Katowic,chodzi mi tutaj o osoby z listy podstawowej.Czy poda nam pan na forum tak jak ostatnio?z góry bardzo dziekuję za cierpliwosc i czas kóry nam Pan poświeca.
Do Bruxo....Prosze choc slowko na temat woj łodzkiego?Czy jest juz chocby przyblizony termin wyjazdu z naszego woj?Wiem ze trudno bedzie konkretnie odpowiedziec, ale moze cos w przyblizeniu?Z gory dziekuje za odpowiedz .Pozdrawiam i zycze cierpliwosci dla nas oczekujacych:)
zaczynam Was powoli dziewczyny nie rozumiec najpierw narzekacie ze musicie tyle czekac a tu nagle dostajecie telefon o terminie wyjazdu i co??? odmawiacie bo nie jestescie gotowe ................twierdzicie ze dwa dni to za malo na przygotowanie sie przeciez wiecie ze jedziecie od stycznia
ja jadac pierwszy raz dostalam info ze wyjezdzam na 28 godziny przed wyjazdem w nocy do mnie dzwonili ludzie zostali po godzinach zeby nas zawiadomic a Wy macie pretensje ze dwa dni wczesniej dzwonia ja ani slowem sie nie odezwalam bo mi zalezalo bo chcialam jechac a tutaj widze ze co niektore dziewczyny chyba nie chca
na szczescie hiszpanie beda miec liste osob ktore odmowily wyjazdu w pierwszej turze i mysle ze pozneij sie beda zastanawiac czy takie sooby zapraszac bo hiszpanie potrzebuja dziewczyny do pracy
ja rozumie ze cos moze wypasc ale ktos jak sie przygotowuje na taki wyjazd to od stycznia powinien siedziec na walizkach
przepraszam was za te slowa ale pierwszy raz spotkalam sie z takim zapalem z taka checia jazdy a teraz............................. zmienilam zdanie
Dostalismy dzis rano informacje z Hiszpanii (ASAJA),ze do soboty wlacznie odwolane sa wyjazdy,poniewaz nie wsiadacie Panie do autobusow.Zastanowcie sie czy te wyjazdy traktujecie powaznie,bo taka sytuacja zdarza sie juz po raz drugi w tym roku.
do bruxo
powinniscie Panstwo te osoby ktore odmawiaja dawac na koniec listy za rezerwe jak beda mialy swiadomosc ze wyjada po 15 kwietnia to wtedy mysle ze w dwie godziny sie spakuja
czy wiadomo cos na temat rezerwy?
ma Pani racje i chyba tak zaczniemy robic,bo brak nam slow.Co do rezerwy jeszcze nic nie wiemy,ale jak cos bedziemy wiedziec to na pewno podamy do wiadomosci na forum
Ale laski sobie jaja robią juz jestem spakowana od grudnia domnie mogliby zadzwonić chocby w nocy i powiedziec ze jade na drugi dzień
woj lodzkie mialo wyjechac w tym tygodniu,ale z powodu zawieszenia wyjazdow - zostaly przeniesiony od soboty
Proszę te niezdecydowane królewny dać na ostatni termin wyjazdu!!!!!to są kpiny!!!mogły odrazu powiedziec ze nie jadą ,wtedy Pan dzwoniłby dalej i może dziewczyny którym naprawdę zalezy na tym wyjedzie pojechałyby już. Jak słyszę co sie dzieje i jak niektóre panie traktują ten wyjazd to mi sie robi nie dobrze .chyba powinny innej pracy sobie poszukac albo wykupic wycieczkę do Hiszpanii.Bo chyba po to tam jadą........za darmo wczasy ......
pan się zajmuje dziewczynami z zachodniopomorskiego???
kurczea zazdroszcze wam pana bruxo my jedziemy z algi i nic czekam czekam i nic kazdy nas zbywa pozdrawiam okolice trojmiasta dziwne to ze w innych wojewodztach jaks to leci a nasz stoja tzn podobno torun jedzie tylko dziwi mnie to bo numery torun mial juz dawno a dopero teraz jada hmmm a co znami jak my podobno NIE nieszcze nie mamy
dziewczynami z zachodniopomorskiego zajmuje sie firma ALGA
Do Bruxo....dziekuje Panu bardzo za odpowiedz.Przyznam ze jestem zdziwiona i wrecz zla na te kobiety.Jak sie czyta te wszystkie posty pan ktore tak czekaja na wyjazd to az sie w glowie nie miesci ze tak potarfia robic.Zycze duzo cierpliwosci bo chyba jest bardzo potrzebna w tym zawodzie.Pozdrawiam goraco i jeszcze raz dziekuje za odpowiedz.
A dziewczynami z zachodniopomorskiego zajmuje się ALGA????Pan się nami nieinteresuje?
Chyba rzeczywiście trzeba te dziewczyny wpisywać na koniec listy-niech mają jakąś nauczkę i czekają dalej skoro im to odpowiada!!!Ja jestem z rezerwy a że jadę dowiedziałam się całkiem nie dawno-ale już jestem gotowa do wyjazdu!Założę się że jak by Pan zadzwonił z informacją do dziewczyn z listy rezerwowej to żadna by nie odmówiła!!!Czekam tak jak i reszta na termin wyjazdu i jakieś dalsze informacje bo nie mam nawet podpisanego kontraktu.
A ja dzisiaj rozmawiałam z koleżanką ktora zapisała się na nowy nabór w PT.Pani z WUP w Łodzi poinformowała ja że wyjedziemy wszystkie razem i my z naboru 12-13.01 będziemy czekać aż im przyślą papiery!?Mam nadzieje że to tylko plotka?
macie racje z tymi co odmawiają . przecież na rozmowie informowano nas o tym ze mogą zawiadomic nas 2 - 3 dni przed wyjazdem. wiec co im nie pasujeja spakowałam sie juz tydzień po rozmowie, brakuje mi tylko wędlin, które musze kupić w ostatniej chwili, ale z tym nie ma wiekszego problemu
kurde dziewuchy zastanówcie sie czy naprawde chcecie jechać.
narzekacie powoli na wszystko. może niedługo każecie tym Hiszpanom sie za was spakować?????????
co?????????
ja jeżdziłam już wcześniej za granice, mieszkałam w piwnicy z pająkami których nienawidze, wode musiałam oszczedzać jak tylko mogłam, a jak robiłam pranie to było wielkie ale ,że za czesto piore, prąd - tez musiałam oszczędzać jak tylko mogłam, a już nie wspomne o ogrzewaniu - nie było go. spałam w dwóch piżamach i w dwóch śpiworach. ale żyłam
pracowałam po 13 - 14 godzin codziennie tylko w niedziele 9, w szklarniach gdzie było nieraz po 42 stopnie i zaduch, cały czas w pozycji zgiętej. niemcy byli dla mnie okropni ale nie tak okropni jak moja ciotka z którą jeżdziłam ( 50 lat) ona poprostu niszczyła mi psychike , ryczałam ale dawałam sobie rade. wracałam do domu jak cicha mysza która nie mówi, i wszyscy pytali co mi jest.ale jeżdziłam. bo miałam ze to niezłą kase.
jeżdziłam tak przez 4 lata. zawsze jak miałam tam jechać to byłam po prostu chora.................ale nie z powodu charówki, nie z powodu ciężkiej pracy, ale tej starej baby.
w tym roku udało mi sie zapisać na wyjazd do tej hiszpanii i naprawde dziewczyny z tego co przeczytałam na tym forum jest to całkiem fajna robota. wiec pakujcie te walizki bierzcie dupe w garść i jedzcie. bo na wasze miejsce jest nie jedna chetna.
Ja też już jestem spakowana i mogłabym jechać nawet dzisiaj. To niesprawidliwe, że jedni chcą jechać i muszą czekać, a inni nie są zdecydowani i przez to są problemy.
Jak tam jest 25,27 stopni to jest sens brac śpiwór?co myslisz?
jest sens w ciagu dnia jest rzeczywiscie cieplo a pozniej upalnie ale poranki i noce sa bardzo chlodne ja do 4 czerwca spalam pod cieplym spiworem w pizamie flanelowej jak bedziesz mieszkac w domku na polu to do tego dochodzi straszna wilgotnosc , naprawde wszystkim dziewczynom polecam zabrac obowiazkowo spiwor
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1280
poprzednia |

« 

Pomoc językowa