praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1280
http://www.terra.es/portal/site/tiempo/menuitem.7aeaedb31fc223ad32c6b1e2532fa1ca/?comunidades=&ciudades=SP150&xmlFile=SP150.xml

Tu mozna sprawdzic sobie pogode.Naprawde fajna stronka...
W czwartek 9.03 będzie nowy nabór w Piotrkowie i dziewczyny które się zapisują dostają informację że będzie jeden wyjazd z Łodzi i dziewczyny z naboru 12-13.01 będa czekały aż one dostaną papiery z Hiszpani.To by znaczyło że nasz wyjazd przeciągnie się jeszcze ze 3 tygodnie jak nic.Pasuje to do słów pana z Bruxo że za kare wyjazdy wstrzymane.Mam nadzieję że to nie jest prawda bo w takim razie ja wysiadam.Zdechne z głodu jak tak dalej będe czekać.
Czy jest jeszcze ktoś z naboru w Toruniu 30.01. Mam wrażenie, że tylko ja zostałam i chyba już nie doczekam się wyjazdu.
Czy ktoś mógłby podać mi nr tel. do Algi???
To numer do Algi [tel].Pociesze ciebie ja czekam od 9 grudnia i nic .Trzeba poczekać ale to już niedlugo trzymaj się Asiu
Sluchajcie dziewczyny !!!!- MAŁOPOLSKA MA JUZ NR NIE!!!!! tzn. te co byly na naborze 17 stycznia w KRAKOWIE!!! moze to jest niewielkie pocieszenie- bo slysze ze jak sie ma nr. to i tak dziewczyny czekają- ale zawsze coś!!! do niektórych nawet dzwonili zeby potwierdzic gotowość do wyjazdu w niedługim czasie!!! mi co prawda w wup powiedzieli ostatnio ze wciaż trzeba czekac tak 2 do 3 tyg. i pan Mario sie odezwie - ale ja jestem dobrej mysli!!!! CO prawda ja tu jestem taka wesolutka ale nie ukrywam, ze WKURZA mnie na Maksa taka sytuacja, że tak nas TRAKTUJĄ bo o tych 2, 3 tyg. sŁysze juz od 2 miesiecy !!!! a tu przeciez ludzie sa BEZ PRACY, a trzeba przez ten okres jakos Życ, a z ze "skarbonki" ubywa!!!!! -nawet oberwalo sie troche pani z WUP bo nie rozumiala dlaczego tak sie denerwujemy- bo przeciez wiadomo jacy sa HIszpanie- gdybym wiedzieła to napewno bym sobie prace znalazła!!!!!
-aha mamy jechać z Panorama ,ale jeszcze nie wiadomo bo ostatnio chyba z Lublina cześć pojechała z Panoramą, a część z innym przewoznikiem....(?!) :-(
jak ktoś zadzwoni do Panoramy i sie czegos dowie to dajcie znac zeby tam nie dzwonic po 5 razy!!!
-dziewczyny piszecie ze mało wam 2 dni czasu na spakowanie sie i odkładacie wyjazd???!!!!, no sorki to ile wy macie bagażu.... ja to bym sie pakowała nawet w nocy żeby tylko jechać ale...,a wogóle to juz jestem spakowana i radziłabym tak innym!!!! zastanówcie sie bo nie wiadomo kiedy wam sie trafi nastepny termin...!!!!
POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH OCZEKUJĄCYCH , SZCZEGOLNIE DLA MAŁOPOLSKI :-) moze to będzie krócej niż te 3 tyg.
MAM TYLKO NADZIEJE ZE TO CZEKANIE BĘDZIE WARTE TEGO WYJAZDU!!!!!!
POZDROWIONKA!!!!!! ;-)
Denalka jesteś kochana - dzięki za informacje. Pozdr
Dlaczego akurat dziewczyny z łódzkiego mają ponosić karę za bezmyślne kobietki,które nie wiedzą czego chcą!!!!!My tu czekamy niecierpliwie już od stycznia - na tzw.walizkach.To znaczy,że od soboty mogą już zadzwonić - prawdopodobieństwo????Jak chcecie wyjechać na wycieczke to znam całkiem fajne biura turystyczne.Polecam się!!!!!
pait
do dziewczyny!!!! A kto Ci naopowiadal takich rzeczy?? W styczniu w Ldozi rekrutacja byla dla stow. Asaja Huelva a teraz ma byc dla UPA CORY, o zadnym wspolnym wyjezdzie nie ma wiec mowy. Jak czegos nie wiecie to nie piszcie bo po co siac ploty i denerwowac inne dziewczyny. A swoja droga to odradzam wszystkim wyjezdzajacym zeby nie odmawialy wyjazdu jak zadzwoni przewoznik bo w przyszlym roku beda problemy z otrzymaniem kontraktu, pozdr
radze a nie odradzam...pozdr
czesc jestem z okolic Zielonej Góry-czyli Alga-i sie dowiedziałam ze dzisiaj o 13:00 dzwonili do mojej kolezanki z tego samego miasta co ja i wyjazd jest w czwartek o 13 z Zielonej Góry do Szczecina (koszt-50zł.) i tam przesiadka do Hiszpanii.Do mnie jeszcze nie dzwonili chociaz moje nazwisko zaczyna sie na wczesniejsza litere niz jej-z tego wniosek ze nie biora alfabetycznie!!!!
hmmmm czyzby alga w koncu ruszyla hmmm szkoda tylko ze nie rusza pomorze okolice trojmiasta przeraza mnie ze niby jeszcze nie mamy numerow masakra kiedy my wyjedziemy pozdrawiam nabor z IIlutegoGdansk dziewczyny jak cos wiecie zostawcie info
asia jesli wyjezdzasz jutro z Torunia to jedziemy razem to moj pierwszy wyjazd bardzo sie denerwuje nie znam nikogo wiec chetnie pogadam
hej a kiedy bylas na rozmowie?w tej zielonej gorze?bylam w gdansku 3 lutego i juz chce jechac dziewczyny piszcie lepiej dobre nowiny co?pozdrowionka pa
wstrzymane sa wyjazdy do soboty bo nie ma autobsuow pojechaly 2 do hiszpanii i wroca piatek-sobota ale swoja droga to rzeczywiscie jak bedziemy tak rezygnowac z byle jakich powodow to hiszpanie na pewno nas nie zaprosza
autobusów jest 7. i 5 stoi na placu i czeka. wszystko zalezy od zapotrzebowania.
czy jest ktoś z opolskiego???
a czy jest ktos z pomorskiego albo czy chocaiaz ktos wie czy pomorskie rusza!pozdrowionka moj mail : [email] jak ktos ma jakies wiadomosci pozdrowionka pa
pogoda na przyszły tydzień ma być rewelacyjna tak wiec truskawki powinny ruszyć a skoro truskawki to może i my
Na rozmowie byłam 9 grudnia w Zielonej Górze
małopolska już jedzie właśnie do mnie dzwonili. Jade 11.03. Bylo jeszcze miejsce na jutro ale nie chciałam. Pani nawet pytała czy mam jakąś koleżanke z którą chcę jechać.
Nabór był w Krakowie 17.01.PaPa!!
Dostałam dziś telefon z Algi: wyjeżdżam we czwartek o godzinie 13 z Zielonej Góry! Kurczę blade, ale cieszę się!!! No pakuje się, papa!!!!!!!!!!!
A jaką firmą Ty jedziesz ?chodzi mi o przewoznika.
powodzenia dziewczyny Wam zycze i do zobaczenia mam nadzieje w slonecznej hiszpanii
a slask hmmmm czeka :((((
nie pytałam ale chyba z panoramą. Tak mi się wydaje, w WUP na naborze dawali takie ulotki.
a skąd jesteś????
uszy do góry!
ja jeszcze wczoraj mówiłam znajomym że pewno pojadę po świętach;)), a tu prosze niespodzianka.
dzięki za wszystkie informacje( co zabrać),bez nich pewno zabrałabym tylko letnie rzeczy i mnóstwo jedzenia pa pa!!
z małopolskiego.
ale dokładnie jaka miejscowość
o ran ale się zrobiłam popularna)))))
jestem z Limanowej
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1280

« 

Pomoc językowa