praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1280
Jak czytam te wypowiedzi to naprawde zastanawiam sie czy plakac czy sie smiac, jak juz tu sa takie problemy to nie chce sobiewyobrazac co dzieje sie w Hiszpanii.Przeciez chodzi o to ze oprocz pracy musice ze soba te kilka miesiecy zyc i po co juz tu zaczynacie konflikty i nastawiacie sie do siebie negatywnie tam bedziecie ptrzec na siebie czy to przypatkiem nie ta ktora mi ublizyla na forum. współczuje mojej przyjaciólce i kuzynce ktore tam sa i modle sie zeby bylo jak najmniej takich niepowaznych osob w ich otoczeniu jak niektore z tego forum.
nie wiecie dokladnie jak tam jest straszycie robicie piszecie co wam sie chcecie i po co jak same jestescie w stresie to po co stresowac inne osoby, troche mi was szkoda
popieram ciebie jak tu jednej przeszkadza ortografia to juz sobie wyobrazam jak bedzie się zachowywac na miejscu tam będzie jej wszystko przeszkadzac.Pozdrawiam
czy Alga się juz odzywa czy do jakiejs dzwonili moze dzisiaj?
Gosia a ty skąd jedziesz
witam mam pytanko bo jade pierwszy raz ,czy trzeba zabierac spiwór
dziex za odpowiedz
śpiwór to jak chcesz, twój wybór. W pokojach sa koce i posciel (bynajmniej powinno byc). Teraz tam juz jest cieplo, to nie ma potrzeby sie przykrywac w nocy dodatkowo spiworem. Ja nigdy nie bralam. Choc sa tez chlodniejsze dni no ale... czy na 2 czy 3 dni opłaca sie ciaganąć ze śpiworem? Ja bym nie brala. Zamiast tego lepiej wziac troche naszej kielbasy, bo tamtejsza jest wręcz nie zjadalna. he he ;P powodzenia!!!!!!!!!1
dziewczyny ktore byly na naborze w gdansku moze sa juz wyrobione numery bo jak dzwonilam do algi w srode to mowili ze do niedzieli powinni byc do konca wyrobione numery i powinni sie cos odzywac!moze do ktorejs juz dzwonili co?odpiszcie czekam pa kurcze jeszcze tydzien i kwiecien ale lipa!!!!!!!!!
do Jola
Droga Pani Jolanto rezerwa ze Śląska juz wyjechała,zostały tylko osoby co nie odbierały tel lub podały zły nr
Do Pana BRUXO, jestem z Częstochowy na literę R czy nie mam już szans
rezerwa, mogło mnie nie być, albo nie przeszłam?Proszę o odpowiedź.
Czy jest możliwość jeszcze na wyjazd , czy to już koniec?
Nawet gdyby, to jest automatyczna sekretarka.
Mam nadzieję że jeszcze nie kolej na mnie.
Nzekam cierpliwie na walizkach.Pozdrawiam,
czesc dziewczyny !
własnie dowiedziałam sie ze bedzie kolejny nabór do pracy a rozmowy w Toruniu zastanawiam sie czy mam jechac na rozmowy a wy co o tym myslicie ? pozdrawiam !
ale bez sens po co kolejny nabor skoro dziewczyny z pomorskiego jeszcze nie pojechaly z listy podstawowej!ale oni sa powaleni
Nie można sie do Was dodzwonić, podaje swój numer
034/3295-381.Bardzo proszę o kontakt.
co??!!! jeszcze jeden nabór? ponoć z 16 lutego z wrosławia nikt jeszcze nie ma nr. NIE i czekają na wyjazd,ja też i nie wiadomo kiedy to nastąpi, a oni jeszcze organizują nabory. chyba że nie na truskawki.
do Jola
Nie nagrywamy sie na sekretarki,poniewaz musimy miec potwierdzenie o wyjezdzie jak dzwonimy
e juz to wkurza jeszcze tydzien i jest kwiexcein ile to mozna czekac czy mamy jechac tylk0o na zbieranie resztek i ochlapow to nie ma chyba juz sensu!!!pozdrowionka papa
To jest parodia kolejny nabór!!!oni chyba mają coś pod czaszką nie tak , nie mogą sie wyrobić z numerami dla nas a organizuja kolejne rozmowy szoook !! tylko nie zdziwi mnie jak dziewczyny z tych naborow pojada szybciej niz my juz wszystko jest mozliwe . Moje wojewodztwo jeszcze nie ruszyło a troche nas tez tu jest i nie zanosi sie jeszcze na wyjazd ale to jest powalone wszystko. Marzec sie kończy a niby miałyśmy wyjechac wszystkie do konca miesiaca hehehehe nie ma takiej opcji . Ten wyjazd to jeden wielki niewypał bo ile mozna czekac i nerwy strzepic chyba to juz przesada zeby to tak dlugo trwalo !!!!! papatki
Szanowne Panie i Panowie z Atlantic Blue, Dittmeyer i Export Surfruit,
Pracownicy z firmy Dittmeyer wyjeżdżają ok. 31.03 lub 01.04, powiadomimy Was o miejscu i godzinie wyjazdu. Atlantic Blue, Export Surfruit i pozostałe osoby z innych firm będą wyjeżdżać wcześniej, mieliście Państwo wyjeżdżać w poniedziałek, niestety z przyczyn od nas niezależnych wyjedziecie ciut później.
Olsztyn - mamy nadzieję, że Wasze numery NIE będą jeszcze dzisiaj, lub na początku przyszłego tygodnia. Niestety, my nie mamy na to żadnego wpływu i w żaden sposób nie możemy ich pogonić, decyduje o tym hiszpańskie MSW.
Proszę się nie martwić i nas nie poganiać telefonami, bo to tylko spowolni tryb zawiadamiania Państwa.
Do Olamała,
Zgodnie z naszymi informacjami, a proszę mi wierzyć mamy je z dość wysoko postawionych źródeł, to numery nie dla nowych naborów będą w ciągu 3-4 dni.
Proszę mi odpowiedzieć czy mam jeszcze szasę wyjechać w m-cu marcu?
Nie śmiem prosić , ale czy Pan by mógł zadzwonić pod wskazany numer?
Bardzo proszę i będzie wszystko jasne. dziekuję i pozdrawiam.
W końcu jakieś dobre wiadomości dla Olsztyna :))))
mam pytanko jak pozniej rozliczacie sie ze skarbówką w polsce po zbiorach w hiszpanii z tej umowy
jak pani rozlicza sie z Urzendem Skarbowym w Polsce po zbiorach za granicą np. truskawek w Hiszpanii
Do Aga 3111111111!
Nie wiem po co to rozwlekasz, Zwróciłam tylko uwagę, to chyba nie tragedia jeszcze a tam raczej mi nic przeszkadzać nie będzie o to się nie martw, nie należe do osób konfliktowych, no moze jedno mi przeszkadza Jak ktoś wtrąca nos w nie swoje sprawy, bo to często staje się przyczyną konfliktu, Pozdrawiam!
Ola jestem osobą bardzo wesolą i bardzo bym chciala trafic na podobne dziewczyny jak ja ale to jest niemozliwe to ze tak napisalam to tylko pierwsze wrazenie otym co przeczytalam pozdrawiam ciebie cieplutko
Do pana z Bruxo!! Dziekuje bardzo za odpowiedz :)))) no i za pocieszenie zawsze to jakas iskierka ze to juz moze niedlugo . Oby pana informacje sie potwierdzily i żeby wkoncu te numery do was dotarly !!!!! czekamy z niecierpliwoscia na tel od was . Mam jeszcze jedno pytanie zmienilam nr tel a nie moge sie do was dodzwonic zeby go podac moze napisze pan kiedy bym mogla zadzwonic zeby nie przeszkodzic i nie denerwowac . pozdrawiam papapa
Jakie dobre wiadomości???Dobre wiadomości to będą jak ktoś zadzwoni i powie ,że jest wyjazd!!! Ale może tym razem to jest prawda? Poczekamy,pożyjemy....w końcu co innego możemy zrobić? Fajnie,że wogóle Pan BRUXO nie ma nas dość,bo inny to by sobie nie zawracał ...gitary.Pozdrawiam Warm- Mazurskie i wszystkie czekające na wyjazd.(Ciebie Edytko też).
do Bruxo !! moze jutro zadzwonie tylko poda pan godziny w ktorych moge zadzwonic . Moze bylby pan tak mily i dal znac jak by doszly te numery dla Olsztyna bedziemy wdzieczne bardzo bo juz nerwy nam siadaja :)))))
Do Mysza !!!!!!!! Fex za pozdrowienia :)))))) jeszcze troche i pojedziemy dziewczyny cierpliwosci choc wiem ze jej najbardziej brakuje !!! papa
Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1280

« 

Pomoc językowa