praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 1280
widze ze nasz pan maniek to taki amancik i bedzie nas chyba niezle bajerowal w czasie drogi do tej hiszpani!hihihi moze ma pan swoja fotke!?papatki
Hej !!! nasa 22 masz racje pan Maniuś sie rozkręcił na forum i niezle nakręca makaron na uszy :)))) ( żart oczywiście ) fajnie że jest i udziela nam informacji ale gdzie wsiąkł pan z Bruxo , dawno go u nas nie bylo a mógłby nam powiedzieć co nowego słychać . Mam nadzieje że niebawem zawita i powie czy szykują sie jakieś wyjazdy np. z Olsztyna :))))))
Czy oni beda jeszcze dzwonić???????Czekam na ten telefon jak na zbawienie......jak ktoś coś wie o lubuskim niech napisze..pozdrawim....
tutaj i tam w aldze to chyba nikt nic nie wie!wydaje mi sie ze nalezy byc chyba tylko cierpliwym
inczej
chyba
nie
da rady
trzymajmy
sie wszystkie
razem
a
bedzie
ok!!!
pozdropwionka
papatki
Witam !dzis dzwoniłam do algi ,faktycznie odebrała pani ktora była nie miła powiedziała ze nr z 3lutego z Gdanska jeszcze nie ma pytac w pszyszłtm tygodniu z Gdanska maja podobno okolo300 kontraktow.nie wiem co o tym myslec ,jedno wiem na 100%ze odnosnie wyjazdów mają udzielac przewoznicy oni maja nasze kontrakty a nie urzedy pracy .Do usłyszenia .
n arazie konczymy wyjazdy z łodzi i katowic i tak jak panie czekamy an nr NIE z Olsztyna.
co to znaczy narazie konczymy wyjazdy z Łodzi to kiedy znowu Łódż ruszy ? ile można czekać ? kwiecień zapasem. A co bedzie z tym nowym naborem z 9 marca? prosze o odpowiedz , pozdrawiam
czy nabór z 9 marca w łodzi wyjedzie jeszcze wmarcu z
DO PANA BRUXO! Dobrze,że Pan do nas wrócił i dzięki że Pan razem z nami czeka na num. dla Olsztyna.Napewno nic Pan nie wie kiedy może być jakikolwiek wyjazd,ale mam inne pytanie.Czy jeśli autokary będą podstawione w Olsztynie,to czy my nie poniesiemy żadnych kosztów?no,chyba że będziemy musiały dojechać gdzieś dalej. Dziękuję za odpowiedż.
kuzwa czekam od 9 grudnia na naboze bylam w zielonej g i już dostaje jobla w domu czy ktoś czeka tak dlugo jak ja?????
Kobito niemartw się ja też czeam od 9 grudnia na naborze bylam w szczecinie i tez niemoge się doczeka
to jest paranoja!najpierw babki z tej algi mowia ze dziewczyny z naboru z gdanska beda juz mogly dzwonic w srode czyli dzis a teraz ze w przyszlym tygodniu!to jest paranoja ile to mozna czekac?przeciez to jest smieszne oni bawia sie z nami jak w kotka i myszke!o nie ma mowy jak do konca miesiaca nikt sie nie ruszy to tzreba bedzie cos z tym zrobic!
hmm dziwna ta sprawa bo ja przed chwilka dzwonilam i powiedzieli ze mamy czekac do niedzieli to ja juz nic nie rozumie!chyba ze do przyszlej niedzieli moze babka nie umiala sie wyslowic hmm tylko to jest nie fair ze rezwera juz jedzie a ja jestem z listy podstawowej co to wogole za polityka!!
jak wyjechac na truskawki
ja nas tu malo ja chyba rezygnuje mam juz dosc
zapisuje sie na studia podyplomowe mam dosc czekania
Do pana Maniusia z Algi
Czy w autokarach są automaty z kawą?
Dziewczyny bardzo proszę o odpowiedz. Jak to jest z rozliczaniem się,w roku 2005 pracowałam w hiszpanii 2 miesiące i nie miałam żadnych dochodów w polsce?
podpisalam umowe w grudniu czy wyjade do końca marca?
nie sadziscie ze to zwodzenie pan z algi jest po nizej pasa po co sciemnia ze w srode sa nowe listy jak 2 z nich nie wiem nic o zadnych listach jestem z naboru z gdanska i mam juz dosc czekania mao tego jak dzisiaj dzwonilam to powiedziala ze nie mam juz dzwonic i jej nie meczyc takimi pytaniami kumacie to jest szczyt beszczelnosci wprowadzaja w blad a poyem sie dziwia ze dzwonimy
To nie jest wina pań z Algi, że nie macie jeszcze nadanych numerów. Nikt nie jest w stanie podać Wam daty wyjazdów, bo nie wiadomo kiedy przyjda nr NIE dla Was. Rozumiem Wasz niepokój. Nie dzwońcie do Algi, tylko czekajcie cierpliwie na telefon. Na pewno wszystkie niedługo wyjedziecie.
ja to rozumiem ale nie potrzebnie kazdy nas zwodzi i karze dzwonic w srode bo beda nowe listy potem obietnice ze na 100%wyjedziemy w marcu a to juz koniec marca a my nie mamy nr czy na pewno wyjedziemy w marcu szczerze watpie w to
ja to rozumiem ale nie potrzebnie kazdy nas zwodzi i karze dzwonic w srode bo beda nowe listy potem obietnice ze na 100%wyjedziemy w marcu a to juz koniec marca a my nie mamy nr czy na pewno wyjedziemy w marcu szczerze watpie w to
zapewniam tobie że nic sobie nie zwiedzisz moja mama pojechała dwa tydodnie temu i ledwie chodzi jest taka poobijana cały czas pada i pracuja po kolana w glinie i błocie mówi że jest fatalnie trzeba cały czas być schylonym a jak chcesz sie wyprostować to krzycza na ciebie nie polecam
ejj na prawde tu nikogo nie ma czy tylko ja zostalam
NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ.NIE MUSISZ SIĘ ROZLICZAĆ
czesc
Przepraszam ale pan maniuś wyjechał i nie może odp. na pytania.
Ja juz trace jakakolwiek nadzieje ze wogole gdziekolwiek wyjedziemy moze WUP zamalo sie stara zebysmy wyjechali bo im na tym nie zalezy tylko nam pozdro dla wszystkich z GÓROWA IŁ. i całego warminsko-mazurskiego
czesc dziewczyny jestem z walbrzycha na rozmowach bylam w zielonej i tam podpisalam kontrakt w grudniu z nerwow to wychodze z siebie i staje obok pozdrawiam czekajace
Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 1280

« 

Pomoc językowa