praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 1280
a moze pan Bruxo wie cos o kujawsko-pomorskim?
Gdzie jest pan Maniek z Algi ?????Prosze coś powiedziec na temat wiadomo jaki tych nieszczęsnych numerow kiedy wkoncu pojedzie nabor z grudnia szczecin?
ja jestem z Jeleniej Góry mam imienny kontrakt i nie wiem czy kiedyś zalapię sie na jakiś autobus pisalam do Pana ale bez echa.pozdrawiam Lucyna
też jestem z naboru Wrocławskiego a mieszkam w lubuskim i nadal nie mam telefonu że jade , na pomoc bo zaraz sfiksuje!!!
Witam
Dzwoniłam dzisiaj do Algi i dowiedziałam się, że numerków w prawdzie nie mamy ale to jest prawdopodobnie kwestia niedługiego czasu, więc wyjazdu możemy spodziewać się do końca tygodnia. Jest to wersja bardzo optymistyczna jak będzie naprawde w niedługim czasie będziemy mogły się przekonać... Jedyne co nam pozostaje to czekanie...
Ja mam kontrakt imienny, odebralam go na poczatku stycznia a wyjechalam 22.03. 2006 ale to juz zalezalo od mojego szefa.

Pozdrawiam
do Elka.> zdradż mi prosze z kąt jesteś
drogie panie nie macie sie tam co tam rwac tam naprawde jest ciezko rozmawilem dzisiaj z zona jedna nowa dziewczyna zaniemogla i szef odsyla ja do domu pozwolil jej popracowac po pare godz zeby zarobila sobie na bilet apropo zona kupila sobie dzis bilet na 28 maja za155 euro do drezna igdyby mogla to by juz dzis wracala
Ja już byłam zagranicą i pracowałam w polu więc wiem czego mogę się po Hiszpani mniej więcej spodziewać... wiem też o tym, że nie jadę tam na wakacje tylko do pracy... gdzie będę pracowała w temperaturze przekraczającej 45 stopni... i proszę mi wierzyć, że żadnej z nas aż tak tam się nie "rwie"... tylko to czekanie zaczyna już męczyć...napewno inaczej byłoby gdyby powiedziano nam, że wyjedziemy za 2 miesiące a nie za dwa tygodnie....łącze się z wyrazami współczucia dla tych osób, które jadąc do Hiszpanii myślały, że się nie źle zabawią... widocznie pomyliły turnusy....
Z Zielonej Góry :)
Mam wielką prośbe jak ktoś będzie dzisiaj dzwoni do Algi to prosze się spytac o szczecin z grudnia bo mi telefon siadł i niemam skąd zadzwonic będe bardzo wdzięczna!!!!Pozdrawuam
Jestem zrezygnowana, czy to się będzie opłacać taki świat drogi jechać na
m-c/półtora, skoro piszą dziewczyny, że chętnie by wróciły.Cos jest nie tak.
Ada i wszystkie czekajace na wyjazd...wiem,ze nerwy biora gore i jak przyjdzie dzien wyjazdu to strach bedzie okropny...wiem, bo sama to przerabialam.Pamietam, ze w dniu wyjazdu to nawet zalowalam, myslac co ja dobrego zrobilam...Ale dam wam jedna rade:nie czytajcie tutaj dolujacych postow, bo to Wam nie pomoze.Ja nie mialam internetu przed wyjazdem i chwala Ci Panie...Choc nie przecze, ze i duzo dobrego mozna sie dowiedziec.Ale co mialam sie dowiedziec to i tak sie dowiedzialam.Jesli tylko macie zdrowie, to nie zastanawiajcie sie ani chwili by tam jechac...6,5 godziny da sie wytrzymac, a potem...I prosze tego opatrznie nie interpretowac: Hiszpania jest piekna!!!!Pozdrawiam i trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki...
Witam Panie Bruxo ;-)))

Jestem z Wałbrzycha i szykuję się na wyjazd na truskawki prowincja Huelva... Starałam się prześledzić forum (dopiero go odkryłam) ale jeśli to możliwe prosiłabym o odpowiedź na kilka pytań Kto się nami zajmuje? Jakie ubezpieczenie powinnam dodatkowo wykupić w Polsce? Czy ubezpieczenie społeczne jest odciągane DODATKOWO czy jest już wliczone w to co dostaniemy na rekę (33,97 euro/dzien) Tutaj w Wałbrzychu w Urzędzie niezbyt chętnie udzielają informacji :( Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Widze że jeszcze do nikogo niedzwonili dzisiaj ,mam nadzieje że juz niedługo pojedziemy dzwonil ktoś dzisiaj do Algi????Dajcie znac
tak,próbowałam dzisiaj od rana się dodzwonić,ale telefon ciągle zajęty albo poprostu odłożona słuchawka, nie można w żaden sposób skontaktować się z nimi sama niewiem co o tym myśleć,może ktoś ma dobre lekarstwo na opieszałość i zamęt wokół całej tej sprawy , może ktoś zna odpowiedż kiedy możemy się spodziewać wyjazdu????? Nie rozumiem dlaczego wszyscy mogli już wyjechać i pracować a Wrocław ciągle stoi w miejscu, skoro wyjazd ma nie dojść do skutku to poprostu wystarczy nas poinformować , bo teraz niewiadomo czy opłaca się czekać czy lepiej szukać pracy, mieliśmy pracować minimum 3 miesiące a dojdzie do tego, że nie przepracujemy nawet miesiąca> proszę o odpowiedż jak został jeszcze ktoś cierpliwy na
kolezanko ja czekam od 9 grudnia i sa jeszcze takie osoby co czekaja od listopada ja wczoraj dzwonilam do Algi i pani mi powiedziala ze wyslala @ z naszymi nazwiskami kture zostaly do hiszpanow i powiedziala ze w środe powinny przyjśc ostatnie numery dlanas.A ty z kim jedziesz? jakim przewoznikiem też z Algą?AGA31
jak będziesz miala ochote pogadac zapraszam na moje gg7[tel]i inne dziewczyny co jeszcze czekają będziemy mogły sobie pogadac na bieząco
Też jade z Algą........miejmy hnadzieję ze to prawda ze jutro przyjda numery i ze moze w koncu pojedziemy.Moze nawet pojedziemy razem jak bbedzies miala info o numerach to napisz cos pozdrawiam
Jelenia Góra czeka.Dzięki za dodanie otuchy.Może już niedługo zobaczymy słońce Hiszpani!Czy ktoś wie w którym miejscu przekraczamy granicę z Niemcami?
Hej dziewczyny, co wy jeszcze śpicie???? dlaczego jest puste , czyżby nie było o czym pisać , czy daliście sobie spokój i czekacie spokojnie na telefon??odezwijcie się, zapewniam Was,że dobrze jest pogadać z kimś kto jeszcze nie wyjechał i czeka na telefon tak jak Ja i miejmy nadzieję , że wyjedziemy do końca tego tygodnia czego sobie i Wam życzę z całego serca pozdrawiam cieplutko i proszę o wpisy
zawsze to byly Jedrzychowice ale niktore autobusy jadą przez Czechy wtedy nie wiem ale pamiętam ze przez Iczyn[ten od Rumcajsa] jechaliśmy i jakoś na Pragę.podobno lepsze drogi i mniej sprawdzają
mam nadzieje ze jak zadzwonią do was to dacie znac prawda?bedzie ktoś dzwonil do Algi jak tak to niech napisze kiedy się mozna spodziewac wyjazdu
Serdeczne dzięki za odpowiedź.
Dziewczyny!Co to taka cisza na forum?Czy niema zadnych nowych wiadomosci?Czy wiadomo cos na temat tych nieszczesnych numerow dla Wroclawia?
hej!
prawie wszystkie dziewczyny pojechały ciekawa jestem jak pogoda i czy jest duzo truskawek do zbierania ja czekam na wyjazd pewnie to bedzie około 20-stego tak jak w tamtym roku Byłam blisko Luceny nawet przyjemna wioska jest tam bar który prowadzi polka i zawsze jak przychodziłyśmy to włączała nam polonie tv Teraz nie wiem gdzie bede mam nadzieje ze trafie lepiej Pozdrawiam dziewczyny czekajace !
może jest ktoś, komu udało się dodzwonić do ALGI???? moje próby były bezskuteczne , telefon ciągle zajęty proszę o odpowiedż
jAK ZAJĘTY TO DOBRZE BO DZWONIĄ DOP DZIEWCZYN NAJWYRAZNIEJ DOSTALI NASZE NUMERY
do hesseth: 33,97 to jest stawka na dzien, od tego odciagane jest 2% podatku i co miesiac 72,56 euro na ubezpieczenie spoleczne, ktore pokrywa koszty leczenia natomiast warto wykupic ubezpp. od niesczesliwych wypadkow (proponowalabym na caly okres gdyz jest to kilkanascie gr na dzien). Warto o tym pomyslec zwlaszcza w swietle ostatnich 3 smiertelncyh przypadkach. Wiecej info (na temat ubezp., konta bankowego, dokumentow, ktore nalezy przywiezc na
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36639 Warto tam zjarzec. Pozdr
do hesseth: rekrutacje w Wałbrzychu miała teraz Asaja Huelva, ktorej przewoznikiem jest bruxo. Pozdr
Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 1280

« 

Pomoc językowa