praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
841-870 z 1280
Dziewczyny,może któraś mogłaby udzielić informacji na temat naczyń,czy trzeba zabrać ze sobą ,czy może tam wszystko jest i będzie można z tego korzystać?
Panie maniek gdzie pan jest doczekam się odpowiedzi kiedy jedzie szczecin z grudnia!Jaja sobie robią powiedzieli ze wyjedziemy wszystkie do końca marca a tu co! ci z Algi są niekąpetętni gadają glupoty a ta baba co tam odbiera te telefony to już ją calkiem pogielo!!!!
HEJ dziewczyny !!! jadziemy w sobote o 9 z Olsztyna !!!!!! doczekalysmy sie wkoncu , dzieki za wszystko fajnie bylo tu pogadac a czasem nawet nerwy wyladowac :)))) mam strasznego pietra , ale mam nadzieje ze bedzie dobrze musi byc !!!! mysle ze spotkamy sie tu wszystkie w czerwcu .Trzymajcie sie !! papatki :)))))))))))))))))))))
Hej Ola Ty także jesteś z Olsztyna???Ja mam jechać w Piątek i to dosyć dziwnie bo powiedzieli mi ,że jedzie nieduża grupka dziewczyn,mamy dojechać pociągiem do Wrocławia i wtedy dopiero do Hiszpanii .Straszna męczarnia z tym Wrocławiem,mamy mieć pociąg dopiero po 14,nie wiem ile się jedzie do Wrcoka,ale napewno sporo,czyli wyjazd do Hiszpanii byłby chyba koło północy.Znowu mam niezły stres,bo byłam pewna że wyjade z Olsztyna,a muszę ciągać się jeszcze po pociągach :(((((Olu Ty także masz jutro spotkanie w Wupie???
Kto jedzie w sobote o 9 z Gdańska, ja jestem z Malborka i narazie sama do dziewczyn które poznałam nie zadzwonili jeszcze!!!
Czy ktos miał telefon??
odezwijcie się, mój e-mail [email]
gg. 3665422, Pozdrawiam
Witam ! dzis dzwonili do mnie i do moich kolezanek z Algi jedziemy z Wrocławia 2 .04. o godz .16 kontrakty podpisywałysmy w gdansku 3.02. jestesmy z wałbrzycha..
A kiedy ja pojade ????Jestem w szoku ilez mozna czekac w grudniu na rozmowach powiedzieli że pojedziemy ok 15 stycznia a tu kwiecień i jeszcze siedze w domu
Witam...
podpisywalam kontrakt we Wrocławi w połowi lutego jeszcze do mnie nie dzwonili czy jest może ktoś z tego naboru?
ja tez bylam we Wroclawiu,dzwonilam do Z.Gory do UP i kazali cierpliwie czekac,tyle ze tej cierpliwosci juz brakuje
siemka ja bylam tez na rozmowie 3 lutego w gdansku na 12 godzine!jade w sobote z gdanska o 9 rano z pkp!ale dzwine ze nas tak podzielili na grupy nie?papaptki
hej nasa wysłalam Ci krótki e-mail, ja jestem na necvie teraz a Ty? pakujesz juz walizeczke hehe Pozdrawiam Olka
Ja dzwoniłam wczoraj do Algi i babeczka powiedziała mi, że wyjedziemy do konca marca ale nie za bardzo wierze w ten termin.... Jestem ciekawa czy wyjazd w tak późnym terminie będzie się opłacał;/
hej olu ja ci wlasnie odpowiedzialam na mail dszieki!a ja zaczne wszystko od jutra bo dzis sie juz tak po malu zegnam ze znajomymi a moze wyslesz mi swoje foto?papatki
No i się doczekałam wyjazdu! Jadę tam gdzie chciałam wrócić po roku przerwy.Wyjeżdżamy w sobotę z Olsztyna o 9 rano.Dopłacamy dla przewoznika 70 zł,ale niestety musi po nas aż tu przyjechać.Trzymajcie się dziewczyny.Życzę Wam szybkiego wyjazdu,dużo zarobionej kasiorki i wspaniałych wspomnień.Co złego to nie ja.Pozdrawiam Was cieplutko i do spotkania tu na forum w czerwcu.M.
hej mysza a kiedy do ciebie dzwonili i o ktorej gdzie bylas na naborze?pozdro
ja też jestem z lubuskiego i tak samo jak ty czekam na telefon ,wyczytałam na forum,że są już numery dla wrocławia więc dlaczego nie dzwonią?a może oni chcieli się nas pozbyć i podali takie a nie inne wiadomości,już sama niewiem co o tym myśleć kto tu kręci ale nie martw się nie jesteś sama z tym problemem jest nas więcej tylko ciekawe czy ten póżny wyjazd nam się opłaci , jeśli możesz, to napisz co ty o tym sądzisz,będe wdzięczna że możemy się wspierać nawzajem, bo są to dla nas wszystkich trudne i nerwowe chwile \pozdrawiam\
Gdzie jest pan Maniuś prosze się odezwac i powiedziec kiedy pojedzie szczecin z grudnia pani opowiadala ze do końca marca wszystkie pojedziemy !!!!Czy to kolejne klamstwo ze strony tej pani?
mam małe pytanko,czy ktoś może mi i nie tylko wyjasnić co z tymi numerami dla wrocławia, które podobno są już nadane , czy wogóle jest prawdą że te numery są , skoro tak, to dlaczego jeszcze nikt nie dzwoni????, skoro nie, to po co takie bzdury piszecie\ponoć informacje są ze sprawdzonego żródła\ na forum, my i tak już mamy psychicznego doła ,jeśli ktoś zna prawdę ,to bardzo proszę o odpowiedż \pozdrawiam\
do Zrezygnowana lubuskie
nie przejmuj się ja czekam z 12.01 i nie tylko ja bo telefony dzwonią i do BRUXO i do UP.
Jak nie wyjade do 5.04 to rezygnuję mam to gdzieś takie lekceważenie,
jechać tam tyle drogi i na tak krótko jeszcze w nagorsze upały mam to w du...
DO JOLI
widzę koleżanko że psychika słaba, a co będzie jak zajedziesz tam, jak trafisz na strychlinę ze strony naszych rodaczek? Lepiej się zastanów bo tu wszystkie co jadą to mają końskie zdrowie i stalowe nerwy .
popieram twoje spostrzeżenia,ja też nie mam zamiaru jechać w największe upały i zbierać resztek przez miesiąc bo tak się zapowiada ta skórka nie warta wyprawki,niech się zastanowią czy oni chcą ludzi do godziwej pracy czy siły roboczej sprzątania pola \pozdrawiam\
>> do Elka, a-gA i zrezygnowana lubuskie
Witam...
Widac nie jesteśmy same :) ja juz myślałam że o nas zapomnieli. Ja tez jestem zdania, że warto pojechać choćby na pare miesięcy. Mam nadzieje, że się spotkamy :)
ja też!!! wiem jestem niepoprawną starą marzycielką!!!!powodzenia życze ci samych mądrych i życzliwych ludzi w okół ciebie i sobie też tego życze!!!
Ja Wam życzę miłe panie abyście wróciły całe i zdrowe, no i z kasą. Oby te sytraszne rzeczy , o kórych tu niektóre panie piszą nie miały juz miejsca.Może to lepiej ,że zostałyście uświadomione o niebezpieczeństwach jakie tam czychają.Zyczę Wam dużo cierpliwości i miłych wspomnień oraz wielu przyjażni.Ja też mogłabym już dawno być w Hiszpanii, ale po tym co tu przeczytałam stchurzyłam.Nerwy wzięły górę.Nie należę do odważnych i podziwiam wszystkie panie , które tam jadą i trzymam za Was kciuki. Szczęśliwych powrotów życzę.Dousłyszenia na forum w czerwcu.Papa
do cytrynah.Dzieki za Twoj wpis.Fajnie przeczytac cos obtymistycznego.Powiem szczerze,ze mnie poczesci tez skusila perspektywa zobaczenia kawalka swiata,a nie tylko kasa?!A wiec czekamy na swoja kolej....
do dziewczyn z lubuskiego dzięki za wasze wpisy,czuję się trochę lepiej jak przeczytałam wasze spostrzeżenia i popieram że warto zobaczyć trochę świata, to co zobaczymy to nasze zwłaszcza,że należymy do grona osób bezrobotnych i rekreacyjnie byśmy nie pojechali.trzymajmy się razem, a telefon napewno zadzwoni{pozdrawiam gorąco}
HEJ !! JEDZIE KTOS Z GDANSKA WE WTOREK O 9:00,JA JESTEM Z MALBORKA :) moje [gg] pozdrawiam
Ja tez jestem Z Malborka ale jade w sobote o 9, czy ktoś jeszcze,
moj e-mail [email]
Hejka ja byłam na naborze w gdańsku 2 luty dzis pani dzwoniła i jadę w srode o 9 z Gdańska .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
Temat przeniesiony do archwium.
841-870 z 1280

« 

Pomoc językowa