praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 1280
do doswiadczonych
jesli lodzkie jeszcze nie ma jeszcze nrów NIE... (16.03 na rozmowie byłam)to wg. Was kiedy sie można spodziewac telefonu, w tym czy przyszłym tygodniu?
w wup nic nie wiedzą albo ze mna nie chca gadac szczerze, powiedziano mi tylko, że jeszcze nie wiadomo jaki przewoźnik...
jest szansa jeszcze na ten wyjazd? A jesli tak czy jest sens bo to już prawie końcówka sezonu bedzie...
pozdro
Jeśli to miało być do mnie,to ma Pan rację -to nie jest mój problem jak wywieziecie nas do Hiszpanii.To jest problem nas wszystkich.Wszyscy o tym myślą ,ale nikt tego głośno nie napisał.Jeśli kogoś uraziłam,to przepraszam.M.
Do p.Maniusia proszę nam wytłumaczyc za co pobierana jest ta opłata 50zł.Proszę o odpowiedz ..
Olsztyn ma już nadane nr NIE ,podobno wyjazd to kwestia najbliższych dni :))))
DoPana Bruxo
Dzwoniłan dzisiaj do UP, Pani powiedziała ,że w najbliższych dniach będzie
wyjazd z Katowic pozostałej grupy tych osób z listy i rezerwy czy Panu coś
wiadomo na ten temat.Bardzo proszę o odpowiedź,ponieważ Wasze telefony są niedostepne,,,
Do pana z Bruxo !! Witam jesli to prawda ze Olsztyn ma numery to moze mogłby pan podac w przyblizeniu oczywiscie kiedy by byl jakis wyjazd z Olsztyna ?? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam !! dziewczyny trzymajcie sie :)))))
Powie mi pan kiedy wkońcu pojedzie nabor z grudnia ze szczecina????
Uwaga!Panie z naboru z Olsztyna będą informowane o wyjezdzie nie przez przewoznika,tylko przez UP
Do nasa!!!!!!!
Ja tez jestem z naboru Gdańsk i jade4 w sobote o 9 z Gdańska, a Ty?
to odezwij sie do mnie albo zostaw namiary moje [gg]
albo e-mail [email]
Jestem z Malborka Pozdrawiam!
Do Marga!!!!!!!!
Te 50 zl. to chyba niby za to zer jedziemy z Gdanska , bo mogliby podstawic autobus w Szczecinie i miec nas gdzies, to niby dla naszego dobra ...;)
Też jedziesz sobota o 9?
Dziekuje za informacje . A kiedy sa wogole planowane wyjazdy , moze urzad sie juz z panem konsultowal w tej sprawie?? Czy mozemy sie spodziewac wyjazdu w przyszlym tygodniu ? bardzo prosze o odpowiedz !!Ja jestem z kolezankami z jednego miasta i czy jest mozliwosc wyjazdu razem ??
CZY wkońcu pan maniek odpowie mi na pytanie kiedy wkoncu pojedzie grudzień ze szczecina ?a tu się okazuje ze juz luty jedzie!!!!
Do Olamała
Rozumiem Pani zniecierpliwienie, niestety, tak jak pisaliśmy wcześniej nikt z nas; ani Ministerstwo Pracy, ani WUPy, ani my nie ma najmniejszego wpływu na wydawanie numerów NIE. Mało tego, nikt nie jest w stanie przyśpieszyć tego procesu.
Wyjazdy, staramy się je tak organizować, aby Panie znały swój termin wyjazdu dwa, trzy dni wcześniej. Proszę więc o cierpliwość, wyjedziecie wszystkie w ciągu kilku najbliższych dni.
Hiszpanie się na Was nie mogą doczekać, potrzebują ludzi do pracy.
witam , godzine temu zadzwoniła do mnie pani z informacją że jade w poniedziałek 3 kwietnia o godz 9 z Łodzi . Jeszcze nie moge w to uwierzyc że jade na naborze byłam 9 marca w łodzi choc jestem z Piotrkowa . Mam prosbe jak ktoś jedzie w tym terminie co ja to prosze sie odezwac moje [gg] lub [email] trzymajcie sie dziewczyny na dniach WY tez wyjedziecie pozdrawiam
czy to prawda ze bedzie autobus z katowic w najblizszym czasie jezeli tak to kiedy?
Bardzo dziekuje panu za odpowiedz :)) ciesze sie ze jeszcze to pana nie zmeczylo (ciagłe pytania ) A z ta niecierpliwoscia to ma pan racje ona wzieła góre ale to chyba zrozumiale po przeszlo 3 miesiacach czekania !!! wszystkie mamy juz tego dosyc . Mysle ze to juz kwestia paru dni i troche wrzucam na luzzzz !!! papatki
do "dorota31"... czesc, jestes moze z b-szczy? ja tez jutro jade na te rozmowy do torunia... zupelnie nie wiem, czego sie tam spodziewac... moglabys cos napisac na ten temat? cokolwiek, bede wdzieczna, pozdrawiam :-)
czesc !
jeśli chcesz porozmawiac to moj numer [gg] bede jutro o 9 w Toruniu na rozmowach pozdrawiam wszystkie dziewczyny które własnie wyjezdzaja !
do gość 587
w poniedziałek żaden autobus z bruxo nie wyjeżdza z łodzi!!!!!!!!!!!
Do pati222
ja też byłam na naborze 9 marca w łodzi,czy wiesz coś więcej na temat wyjazdu,czekam z utęsknieniem na telefon!!!!
sa juz numery dla łódzkiego bo ja wyjeżdzam w poniedziałek ale wiem też ze wysyłaj według alfabetu moje nazwisko jest na B i dlatego moze do mnie tak wczesniej zadzwonili myśle że na dniach beda dzwonic do was a bardzo mozliwe że dzisiaj moga do Ciebie zadzwonic jeszcze
cześć wiecie coś o naborze z 17marca kiedy można sie spodziewać wyjazdu moje nazwisko za czyna sie na lptr. R. jestem z woj. ŁODZKIEGO pozdrawiam
DO PATI222
dzięki za odpowiedz,moje nazwisko jest na Ł,cierpliwie czekam,POZDRAWIAM SERDECZNIE!
Właśnie miałam telefon wyjeżdzam w piątek :)))
A my wyjeżdżamy w sobotę!!!
kurcze wszystkie jedziecie, a co ze mną ja jestem z lubuskiego. czy ktoś z lubuskiego jedzie na dniach? dajcie znać Proszę i POzdrawiam!!!!
skad jedziesz?
? mnie pytasz z kąt jade? do mnie jeszcze nie dzwonili!!!!
Jedziemy z Olsztyna, w sumie to musze dojechać pociągiem do Wrocławia i później stamtąd :((((
Hej czy jest ktos z pomorskiego kto jeszcze nie mial telefonu??Ja jestem z Malborka i pani z algi powiedziala ze wszyscy na raz sie nie zabiora!!Podobno wszyscy co byli na naborze w gdansku jada napewno,drugi termin jest we wtorek i pani powiedziala ze dzis popoludniu beda dzwonic i informowac!!!!Jestem zla bo jeszcze nie zadzwonila choc obiecala!!!!Juz zupelnie nie wiem co robic??Jesli jest ktos taki jak ja to moje [gg] ,czesto jestm [email] sie plis!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 1280

« 

Pomoc językowa