praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
901-930 z 1280
ja zawsze uważałam twoje wiadomości za wiarygodne tylko mnie poniosło przy rzekomych numerach za co przepraszam,mam jeszcze pytanie:czy prawdą jest, że numery są nadawane według alfabetu?proszę o odpowiedż
hej dziewczyny!Wszystkim nam ktore czekaja pomalu puszczaja nerwy-dajmy sobie troche na luz...Spedzmy z rodzina spokojnie sobote i niedziele,a w przyszlym tygodniu mam nadzieje pojedziemy wszystkie.Czego Wam i sobie zycze!PA!
Czy jest ktoś z naboru z kujawsko-pomorskiego ktory byl 31. marca?
Masz racje!!!!
Ostanie chwile dla rodziny i znajomych,
nie myslalam ze będzie mi tak ciężko wyjeżdżać,
Jade jutro i ryczeć mi się chce...
nawet zdjęć nie chciałam brać a zabiore z sobą chyba cały album...
Pozdrawiam Was wszystkie i życze szybkiego wyjazdu.
Do Pana z Bruxo: Jestesmy w Hiszpanii, pracujemy 6dni w tyg. Jest bardzo cieplo. Podroz minela nam bardzo dobrze juz dawno nie jechalysmy z tak milymi kierowcami. Obejrzalysmy 4 filmy, kawa i herbata byla na kazdym postoju (odplatna ale nikt nie narzekal ze nie ma wody, kubeczkow itp), bagaze byly ladowane bez problemow i narzekania jakie to one ciezkie. We Francji sami przepakowali nasze bagaze do Hiszpanskiego autobusu. Postoje byly co 2,5h (rowniez w nocy co 3h co rzadko sie zdarza). Nie bylo zadnych nieprzyzwoitych docinek. Nr rejestr DBA Y797. Nalezy sie wielka pochwala dla tych kierowcow, zyczymy im szerokiej drogi i zielonych swiatel.
Pozdrowienia dla Pana i reszty pracownikow Bruxo.

Ps. Do dziewczyn oczekujacych na wyjazd: Mam nadzieje ze szybko do nas dolaczycie i bedzie miec duzo pracy i ladna pogode.
Do: Oleczka
Mozesz mi napisac ile czekalas na wyjazd od naboru?
Hej dziewczyny !!! ja jade jutro z Olsztyna o 9 . Mam strasznego dola poprostu sie boje !!! nie wiem co mnie tam czeka i powiem wam ze mi strasznie sie dluzylo czekanie od 9 stycznia ale mysl ze jutro jade bardziej mnie przeraza !!!! mysle ze bedzie dobrze , musi byc ale strach i tesknota sa okropne !! pozdrawiam wszystkie czekajace napewno sie doczekacie :))) Oby podroz byla tak fajna jak pisala Oleczka 23 . Trzymajcie sie papa!! EDYTA :))))))))))))
czesc dziewczyny!
jestem po rozmowach i dostałam sie byłam w Toruniu 30 marca teraz będe sobie czekała na wyjazd około 20 dni pozdrowienia dla dziewczyn które juz pracuja lub wyjezdzaja ale macie dobrze !
Dorotko zycze ci szybkiego wyjazdu ja czekam od 9 grudnia a czekają dziewczyny od listopada!Ale już niedlugo wszystkie pojedziemy
Cześć Dorota! ja tez bylam na rozmowach w Toruniu i tez sie dostalam. Jedziesz pierwszy raz? czy juz bylas? jesli tak to napisz jak bylo co? pozdrawiam
cytuje "wypisanie sie z systemu Ubezpieczenia społecznego- obowiazek pracownika. pracownik powinien wystąpić o wypisanie z systemu ubezpieczenia społecznego , jest to istotne ponieważ gdy pracownik nie wypisze sie z systemu nawet gdy nie będzie pracował będzie miał obowiązek płacenia składki"
jak mam sie wypisać gdzie nalezy sie udac nie znajac jezyka
prosze o odpowiedz
Generalnie wypisanie z systemu nalezy do obowiazku pracodawcy ale podobno roznie z tym bywalo (aczkolwiek ja osobiscie nie slyszalam o takich przypadkach). W tym zapisie chodzi o to, abyscie przed wyjazdem dowiedzialy sie (tak na wszelki wypadek;najlepiej w stow. ktorego adres powinien byc na ulotkach inform.) czy zostalyscie wypisane (i tak bedziecie musialy zglosic sie do hiszpanskiego urzedu pracy po formularz E-301 badz poprosic pracodawce o pomocw jego uzyskaniu i tam bedzie od kiedy do kiey pracowalyscie i podany okres ubezp.). Naprawde nie powinno byc z tym problemu. Pamietajcie ze w stowarzyszeniu sa osoby mowiace po polsku, one powinny Wam pomoc (no i jest jeszcze przewoznik, radze go popytac po przyjezdzie na miejsce co i jak, do kogo sie zglaszac i z kim rozmawiac w razie nieporozumien czy watpliwosci;). A maly slownik jez. hiszp. propnuje zabrac ze soba, bedziecie czuly sie bezpieczniej. Do malenkiej: nie wiem czy nr NIE sa nadawane alfabetycznie, raczej regionami (powiatami) ale nie chce wprowadzac nikogo w blad.
mk13 a ty kiedy jedziesz ?Ja mam nadzieje że do 15 kwietnia wszystkie wyjedziemy!co prawda pani w Aldze powiedziala że do końca marca wszystkie pojedziemy
hej!
byłam w tamtym roku szef obiecywał nam kontrakt ale niestety nic nie było wiec postanowiłam spróbowac jeszcze raz i udało sie Mam pytanie do pati w której grupie byłas ? bo były 3 ja byłam w 1 na 9-00 jesli masz numer gg to napisz chetnie sobie porozmawiam i moze poradze co zabrac POZDRAWIAM !
Czesc bylam na 15. moj nr gg to: 4586906 ja tez bardzo chetnie pogadam.
do Dorotki! jak masz ochote udzielic mi kilka rad to masz wyzej podany moj nr gg
widze ze na forum zostna tylko sami mezowie zona moja juz prawie 3 tygodnie jak zrywa truskawki pisze ze przehlapane codziennie praca plus 1 godz nadliczbowa pojechala juz 4 raz ale wtym roku ma najgorzej jest goraco praca pod folia a forum zostlo dla mezow
Ja też jadę w poniedzialek o 9 z Łodzi:))
Hejka dziewczyny która z was jedzie z Gdańska w środe o 9?
Kamelcia a kiedy ty bylas na rozmowach slonce?
Została jeszcze Jelenia Góra czekamy na numery mam nadzieję , że do 15tego wyjedziemy.Do wszystkich mężów, narzeczonych, chłopaków, dzieci,rodziców,przyjaciół wiem,że tęsknicie ale pomyślcie,że One jeszcze bardziej -są daleko od domu.Dobrze się sprawujcie żeby dziewczyny po powrocie nie miały wyrzutów sumienia,że Was zostawiły.Pozdrawiam wszystkich pozostawionych. Ściskam cieplutko trzymajcie się.
nie tylko J. Góra została, wrocław też niema numerów i jeszcze nikt nie wyjechał,miejmy nadzieję, że ten tydzień będzie bardziej pomyślny i przyniesie lepsze wiadomości .
Pozdrawiam gorąco
a może to prawda, że zostali tylko sami mężowie????? hej dziewczyny co jest,czyżby forum zostało tylko dla męszczyzn??? odezwijcie się jeśli to możliwe, bo zaczynam się martwić, że być może ktoś o mnie zapomniał ha, ha.A teraz poważnie, czy jest jeszcze ktoś, kto nie pojechał ze stowarzyszenia{WROCŁAW} i tu pytanie do Mka 13 czy coś wiadomo o naszych numerach NIE , kiedy możemy się spodziewać wyjazdu???? proszę o odpowiedż. |pozdrawiam i życzę miłego dnia|
Dzień dobry,
Pozdrawiamy wszystkie Panie, które pozostały i mamy dobrą wiadomość. Wyjedziecie w ciągu kilku najbliższych dni, wcześniej niż się spodziewacie.
Mamy gorącą prośbę do uczestniczek i uczestników forum - piszcie dalej. Staramy się monitorować nie tylko transport, ale i sytuacje awaryjne w Hiszpanii. Prosimy nie zapominajcie ani o nas, ani o swoich koleżankach, z którymi przegadałyście mnóstwo czasu na forum. Bądźcie w kontakcie z Waszymi bliskimi, oni naprawdę czekają na wiadomości od Was.
ucieszyła mnie ta wiadomość, ale czy śląsk będzie brany pod uwagę?
Czy ktos dzwonil dzis do Algi w sprawie numerow dla wroclawia
dlaczego tylko kobiety jezdza?czy ktos ma jakies oferty przy zbiorze owocow?
Witaj ja byłam na rozmowie w Gdańsku 2 luty
Odpowiedzialam na pytanie Pałki 21
dziekuje za odpowiedz kamelki. ja jestem z Włocławka (kujawso-pomorskie) i czekam na telefon. Czy moze ktos wie cos na temat wyjazdu z mojego regionu? jesli tak to prosze o odp.
Temat przeniesiony do archwium.
901-930 z 1280

« 

Pomoc językowa