praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
1081-1110 z 1280
Do Torunianek,
Pojedziecie po świętach, potwierdzone......
własnie dostałam telefon ze mam wyjazd 18 kwietnia o 9 rano Mam nadzieje ze u was tez sie ruszy Pozdrawiam i do zobaczenia w Hiszpanii !
z jakiego stowarzyszenia jedziesz czy może z ALGI??? gdzie miałaś nabór czy to może Wrocław, kiedy do Ciebie dzwonili???? jak możesz to daj odpowiedż.
a z jakiego jestes miasta?tez juz bym chciala wiedziec kiedy jade, pozdrawiam :)
do Doroty 31rnja takze byłam na 30 marca na rozmowie w Toruniurnskąd jesteś ? z jakiego miasta masz wyjazd, mówili jaki bagaż?rnpodpisywałas na rozmowach umowe?
czesc dziewczyny !
Jade z Torunia 18 kwietnia o 9-tej wyjazd jest z PKS bagaz 25kg i 5 kg podreczny 50 zł za droge od torunia Troche duzo bo w tamtym roku brali 30 zł Oni chyba biora według alfabetu bo koleżanka powiedziała ze chce ze mna jechac i dlatego tylko dzis do mnie zadzwonili tak bym sobie czekała Ona ma nazwisko na D a ja na U czy ktos jeszcze dostał telefon ?
beda na pewno dzwonic mysle ze ze 3 autokary jada musicie czekac Pozdrawiam czekajace dziewczyny i zycze szybkiego wyjazdu
ojej wlasnie zadzwonili ze w srode o 9 rano wyjezdzam z torunia :) :) :)
Witam wszystkie panie i panienki . Przepraszam za nieobecnośc ale oprucz wyjazdu na huelve jeszcze jestem w innych miejscach europy. Taka praca . Widze jednak , że coś się ruszyło z wyjazdami. A pogoda w hiszpani podobno piekna i słoneczna. Jak ja wam zazdroszcze tego słoneczka ( do tych co pojechały ). Z tego co słyszałem to po świętach będą jakieś wyjazdy ale niewiem skąd. Zdrowych i wesołych świąt oraz mokrego dyngusa życzą ci ( źli ) kierowcy z ALGI . A i wesołego karpia upssss pomyliłem śięta. Pozdrowienia i CAŁUSKI
Napisz czy wiesz co jest z numerami do Wrocławia, czy jest wogóle szansa że my wyjedziemy?? Jak mozesz cos podpowiedzieć to pisz :) Rownież życze zdrowych i wesołych świąt dla Ciebie i wszystkich kierowców :) POZADRAWIAM :)
Do Bruxo: W imieniu wszystkich WUP-ów, bardzo dziękuję...
Maniuś z Algi a co ze szczecinem z grudnia czy ja wogole pojade a tu się okazuje ze jeszcze numerow niema napisz coś prosze bo już zaczynam wątpic w ten wyjaz
Panie Maniek prosze mi odpowiedziec co będzie z dziewczynami ze szczecina z grudnia czy my pojedziemy i czy się bedzie opłacalo wyjechac na miesiąc ?Ja więcej wydalam niz zarobie tam przez miesiąc bo ile można zarobic ok 600e moze!niech hiszpan jeszcze sobie odciągnie za powrot to zostanie 500euro ale zarobek !!!!!
ojej, ale gadacie, jak ktos jest naprawde w potrzebie to pojedzie nawet po te 600 euro!3mam kciukery za dziewczyny z grudnia, mam nadzieje ze uda wam sie wyjechac.A dla Manka przewoznika wesolych swiat!!:)Szkoda ze nie bedziesz wiozl dziewczyn ktore jada w srode :D. Wesolych i pogodnych swiat zycze wszystkim dziewczynom :) :) pozdrawiam :*
Zdrowych,wesołych Świąt Wielkanocnych życzą pracownicy BRUXO
również życzę zdrowych i spokojnych świąt oraz samych pomyślnych wiadomości z półwyspu iberyjskiego.
nareszcie wyjazd we wtorek o 9 z Torunia , kto jeszcze jedzie?
jeszcze jedno pytanko, dziewczyny ubezpieczacie się dodatkowo??? Proszę o radę bo nie wiem, jadę pierwszy raz i nie wiem co zrobic.
do pandusi 3 kiedy dowiedziałas sie o wyjeździe z jakiego miasta jesteś
w piątek rano jestem z Grudziądza
a jedzie ktos w srode?
Czy znasz kogoś ze swiebodzic . Jedę do huelvy pierwszy raz jestem ze świebodzić
do pandusi3 byłas na rozmowie 31.marca w toruniu podpisałaś umowe czy jesteś z rezerwy bo ja miałam R-1 i tak sobie mysle czy mam szansę pojechać bierzecie spiwór. co czeba załatwic przed wyjazdem bym jechała pierwszy raz
hej wszystkim !!! moja przygoda z hiszpania zaczela sie 1 kwietnia a wczoraj skonczyla bo wrocilam do polski !!!!!! tam jest jeden wielki bajzel i syf nie zycze nikomu zeby trafil tak jak ja trafilam z kolezankami . Warunki mieszkaniowe okropne to jest straszne ze ludzie w takim syfie musza mieszkac ja z kolezanka spalam na skrzynkach po truskawkach!!! razem z brudnymi ciuchami z pracy naszych kolezanek ktore nam wisialy nad glowami !! grzyb , brud i w dodatku myszy !!! po przekroczeniu tej obory odrazu chcialysmy wracac ale to nie jest takie proste wydostac sie z tamtad to koszmar !!nie życze wrogowi zeby tak trafil oni tylko ladnie mowia a tam jest zupelnie inaczej traktuja cie jak smiecia bo mysla ze polacy to chyba w chlewach mieszkaja a z tego co tam maja powinni sie cieszyc i im dziekowac to kpina zeby ludzi w takie warunki wysylac . nas bylo w domku 11 kobiety ktore byly 3 rok wymyslily kolejki do mycia do wstawania rano ja majac na 8 do pracy wstawalam o 6 .10 i kwitlam do 8 na krzesle to jest paranoja !!! a po pracy znowu zostawalo nam krzeslo bo lozka nie mialysmy tylko skrzynki i na nich materac zwierzeta u nas w polsce maja lepiej niz my tam . Do miasta mialysmy 8 km a szef zalatwil nam autobus ktory jezdzil co 10 dni i zawozil do miasta a niestety chleba na 10 dni nie nakupisz wiec zostaje isc z buta a to nie jest latwe gdy idzie sie przez las bo my mialysmy droge przez las . To byl jeden wielki koszmar .Szef byl okropny te co dawaly sie po tylku klepac mialy ok inne przechlapane ale ja nie dam soba pomiatac i sie ponizac . Nie jest tak wszedzie ale mozna trafic i tak jak my trafilysmy wiec lepiej sie zastanowic dwa razy niz pojechac cierpiec bo ja juz nigdy tam nie wroce . Te marne ochlapy co oni nazywaja wyplata nie sa tego warte jak dziewczyny powiedzialy zeby szef wyplacil im wyplate bo juz 2 tydzien i nie maja na chleb to powiedzial zeby W.........y truskawki . Ludzie gdzie sa jakies kontrole tych pracodawcow w jaki syf oni nas wysylaja a polacy sie zachwycaja wspolpraca polsko - hiszpanska bo otwieraja rynek pracy dla polskich kobiet to wielka bzdura !!!! ja mam ich w d... potracil nam wszystko co mogl ze za 6 dni pracy wzielysmy 70 euro full wypas !! Dziewczyny a PAN z BRUXO sie jeszcze odzywa ?! bo jesli tak to prosze zeby pan sie do mnie odezwal na gg bo mam pare pytan do pana wogole jesli ktos chce pogadac to moje [gg] czesto jestem niewidoczna wiec piszcie jak cos chcecie wiedziec !! papatki i powodzenia tym ktore jada !!!!!!!!!!!
Ola mała a niemogłyście zadzwoni po jakąs kontrol?Bo przeciesz są jakieś ustalone warunki w ktorych mają by ludzie prawda?napisz prosze gdzie byłaś i jak nazywa się twoj byly szef!
Do AGA31 wiesz to wszystko ładnie wyglonda tu w Polsce tam jest zupelnie inaczej . My dzwoniłysmy do ksiedza Andrzeja ale za pozno bo wyjezdzal do Barcelony na misje i nie mial czasu zeby do nas przyjechac tam jestes zdana tylko na siebie nie znasz jezyka dogadac sie to koszmar , miala byc polska tlumaczka tak nam na rozmowach mowili ale tylko mowili bo wcale jej tam nie bylo . Ja bylam kolo Moguer szef sie nazywal Rodriguez Garrido musicie uwazac tez na jego brata Manuela bo to praktycznie jedno kampo i te same warunki . Jeden chce byc lepszy od drugiego i jak jeden wywiuzl 4 kamiony truskawek to drugi musi wywiezc ich 5 rywalizuja miedzy soba . Nawet dziewczyny robily po 2[tel]min dluzej bo kamiona byla nie pelna a za to ci nie placil ani nie odliczal czasu dodatkowego a przez caly pobyt troche sie dodatkowych godzin nazbiera . To nie jest tak fajnie jak mowia na spotkaniu tam zaczyna sie inna bajka a raczej koszmar . Dobrze ze nasi koledzy z polski zdecydiowali sie po nas przyjechac bo to tez nie jest 500 km tylko ponad 4000 tys km . Moze wy lepiej traficie zycze wam tego ale miejcie swiadomosc ze tak tez mozna trafic ja nie chcem straszys dziewczyn tylko chcem zeby wiedzialy ze to jest loteria i albo bedzie fajnie albo beda po nas jezdzic jak po szmatach. Moje wspomienia zwiazane z hiszpania sa negatywne choc kraj jest piekny ale mnie to nawet nie cieszylo i z pewnoscia tam juz sie nie wybiore . Trzymajcie sie laski i napewno jeszcze napisze tylko troche ochlone po tym wszystkim . papatki
olu napisałam do ciebie na GG,a do wszystkich oczekujących -TO co ola napisała to szczera prawda
do Oli
Widzę, ze nie tylko ja wróciłam od tych wyzyskiwaczy po dwóch tyg. pobytu. Jak przyjechałam na miejsce i zobaczyłam w jakich warunkach bede mieszkać, to pomyślałam, ze jestem w ukrytej kamerze i ktoś zrobił mi niezły kawał. Niestety to nie był kawał, ale szara rzeczywistość. To co mówią na rekrutacjach to mity i baśnie. Chyba, że są osoby które potrafią żyć bez bieżącej wody i z grzybem na ścianie. Więcej mnie na wyjazd do Hiszpanii nie złapią. Zresztą jest dużo osób które myślą podobnie jak ja.
ola mala napisz ile zarobiłaś i czy bylaś pierwszy raz
dziewczyny to niema na nich mocnych?Przeciesz mogą zrobic jakieś kontrole trzeba tylko zgłosic nawet do nas do ambasady że takie są warunki mieszkalne i wogole traktowanie polek.Jestem w szoku to co przeczytałam to jest nieprawdopodobne że jest 2006 rok i takie warunki mieszkalne bez wody i kibelka
Opowiedziałam w Urzędzie Pracy jakie warunki są w Hiszpanii. Niech zastanowią się na drugi raz zanim wyślą bezrobotnych w takie bagno. Hiszpanie myślą, że za te 33 euro dniówki, to mogą kopać Polki w dupę, a my będziemy im za to dziękować. Jestem wściekła i odradzam wszystkim wyjazd do Hiszpanii.
Temat przeniesiony do archwium.
1081-1110 z 1280

« 

Pomoc językowa