praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
1141-1170 z 1280
ja jestem z naboru Wrocławskiego. i po mału trace nadzieje ale i czekam na ten telefon chcę jechać i nadal czekam. jak coś będziecie wiedziały to piszcie!!! Pozdrawiam!
Ja też jestem z naboru z Wrocławia i też czekam i też tracę nadzieję czy jeszcze w tym ROKU pojedziemy tym bardziej po tym co tu przeczytałam, ale czekam do końca, może akurat do NAS też uśmiechnie się szczęście czego Sobie i Wam życzę z całego serca
odezwij się czy wykonałaś telefon do ALGI i czy są jakieś nowe wiadomości??? z jakiego naboru mogą liczyć na wyjazd/jesli wogóle taki jest/
Dzwonie do Algi i nikt nieodbiera niewiem dlaczego ale bąde prubowac cały czas jak się czegoś dowiem to napewno napisze!!!!!!Napewno pojedziemy trzymajmy kciuki za szybki telefon od przewoanika
Witaj.Moja bratowa pojechała 4 kwietnia.Nie wierzyła w to co pisały dziewczyny na forum.Ale okazało sie ,że to wszystko prawda.Żle trafiła. Okropne warunki,nadgodzin nie płacą,żle traktują.Gdyby mogła wróciła by na pieszo.Zwróciły sie o pomoc do ambasady, zobaczymy co wywalczą.
Witaj.Moja bratowa pojechała 4 kwietnia.Nie wierzyła w to co pisały dziewczyny na forum.Ale okazało sie ,że to wszystko prawda.Żle trafiła. Okropne warunki,nadgodzin nie płacą,żle traktują.Gdyby mogła wróciła by na pieszo.Zwróciły sie o pomoc do ambasady, zobaczymy co wywalczą.
Właśnie się dowiedziałam,że następna moja koleżanka wraca w następnym tygodniu do domu.To naprawdę nie jest śmieszne,że można wysyłać ludzi w takie niesprawdzone miejsca!!!
To jest okropne lumpy(czytaj:właściciele ziemscy) w Hiszpanii mają tanią siłę roboczą i jeszcze sobie poużywają tfu!!!A w Polsce się cieszą że są miejsca pracy tragedia
ma ktoś może numer do Brukso, bo niestety numery 88-342-421 i 887-439141 nie odpowiadają, jak ktoś ma to bardzo prosze o udostepnienie, sprawa pilna !!!
ile razy wcześniej na tym forum pisałam wam ,że Hiszpania to bagno ,ale nikt nie chce wierzyć.Długo nie trzeba czekać na wyniki proszę co przeszła ola i nastętne szykujące sie do powrotu. tam wam nikt nie pomoże ,nie liczcie na nic.Powtarzam praca sezonowa w hiszpanii to syf i bagno ,Hiszpanie maja w nosie nasze grożby ,prośby ,skargi.Byłam tam i wiem co jest grane ,a dobrze trafić to tak jak w polsce trafić 6-tkę w totkaJa nikogo nie straszyłam Pisałam wam prawdę ,bo napatrzyłam się naTEN BAŁAGAN PRZEZ 9 M-CY I ZDANIA NIE ZMIENIĘ .Polki to białe murzyny do roboty i nie ma zlituj się >Hiszpanie to żłoby,gnoje i tępi wyzyskiwacze.OLA czy ja piszę prawde -ty wiesz dobrze
Potwierdzam a jak ktoś myśli że jest inaczej jest w okropnym błędzie.
Ale jak chce się przekonać niech jedzie
Rok, nie, dwa lata temu..."Dziewczyny z Turskawek" wyslaly do Ambasady w Madrycie po pomoc jedna dziweczyne ...nazwijmy ja Pania X.Y. (Zielona Gora)... Wielu z Polakow ja tam widzialo, "koczowala" praktycznie pod Ambasada...

Pomoc znalazla...
Miala szczescie!!!!!!!WIELKIE SZCZESCIE!!!

Ale NIE w Ambasadzie...

Szczerze mowiac, Polacy mieszkajacy w Hiszpanii dobrze wiedza, ze Ambasada "pomaga"... w papierkowych sprawach...
Do tego jest SZALENIE WOLNA ale przede wszystkim... DROGA!
Mam...nadzieje, ze to sie zmienilo...
Mam nadzieje...............................
hej witam prosto z hiszpanii i odnosnie postu tytyty popieram cie w stu % tu jest bagno a przejawy rasizmu w stosunku do nas odczuwa sie na kazdym kroku i nie liczcie ze rodacy wam pomoga to rzadkosc . pozdro dla wszystkich odwiedzajacych te strone
Do tytytyt :popieram cie w 100 a nawet 200% jestesmy murzynami do pracy i nikim wiecej nie maja dla nas za grosz szacunku i wogole to jedno wielkie bagno ta HISZPANIA ale jesli ktos nie wierzy to musi sie sam przekonac choc naprawde nie zycze zeby ktos tak okropnie trafil . papatki
szczerze mówiąc to teraz wyjeżdżać na zbiory komu się opłaca?
opłaca się nawet jechac na miesiąc zarobic choc pare zloty a i zwiedzic będzie co!!!Dziewczyny napiszcie z kąd jechałyście tzn mała Ola z jakiego wojewodztwa !Bo z zachodniopomorskiego to co mi wiadomo nikt nie zjechał wszystkie robią i sobie chwalą
kiedy wyślesz te zdjęcia tego syfu jak byś miała takie zdjęcia to byś nawet na gg wysłała pisze do ciebie i prosze zebyś mi przesłala na gg i nic cisza wydaje mi się że te zdjęcia to twoja ściema zeby nas przestraszyc !Moze poprostu się niesprawdziłas.Bo ja jak bym miała takie zdjęcia z tych barakow to bym wszystkim wysłała na gg a nie walisz tu kity że robisz stronke !!!!!!
Do Oli małej gośćrnDziewczyno ile Ty masz lat. Bierzesz dziewczynę pod szpic, przeszła piekłornprzekonała się NA WŁASNEJ SKORZE , WIDZIEć I ZOBACZYĆ, A NIE pisać opwieści z bajki Tak musiała trafić zraziła się, i tak jest dla mnie w porządku bo chociaż naświetliła sprawę. Gdyby na inną to padło , to by nie pisała takich rzeczy aby inni szli w to samo bagno przekonując się i oczywiście ponieść koszty , a takie osoby jak ty pojadą W JEJ MIEJSCE TAM WŁAŚNIE GDZIE ZREZYGNOWAŁA, bo sama rozumiesz że dobre miejsca są obsadzone, a tu to pospolita rekrutacja dla wyzyskiwaczy. rnNawet jestem zadowolona, że nie pojechałam, to co teraz czytam to samo się nasuwa "nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło"?
Do AGI
Nie wiem czy tak Ci się będzie opłacało jak trafisz to takich idiotów, że po obliczeniu wyszło dziewcznom 70 euro/tydzień. Koszty na wyjazd też nie małe jak taki syf to trzeba być przygotowanym 200 euro to lekko zabrać aby mieć za co wrócić? do tego trochę żywności no i wyjazd (razem z euro ok. 12[tel]zł) to sama rozumiesz a jak wrócisz po 1 lub 2 tygodniach to i potrąci darmowy wyjazd socjal i człowiek na stratach dopłacić do interesu
Radzę rozejrzeć się za pracą bo tu się już nie opłaca niech zapieprzaja Rumunki nawet za darmo. Jedź do Niemiec bliżej lepiej i korzystniej ja tak zrobiłam juz nam umowę, bo nie trzymałam się tylko Hiszpanii. Hiszpania jest piękna turystycznie, ale praca to marnie płacą.
Wiedz o tym, że od maja ok 40 stopni i pod folie jak trafisz?
hej dziewczyny !! Jak pisalam ja nikogo nie chce straszyc ani odradzac wyjazdu tylko napisalam gdzie ja trafilam to wszystko , chodzilo mi o to zebyscie uwazaly na tego pracodawce , bo nie jest tam tylko pieknie i kolorowo. Wy czekacie tak jak ja wczesniej czekalam na wyjazd i myslicie ze ktos chce was zrazic do wyjazdu , karzdy jest dorosly i sam podejmuje decyzje . Ja mam rodzine dziecko i nie siedze non stop przy kompie nie moge sie nacieszyc swoja coreczka i z nia spedzam karzda chwile bo ona mnie mnie nie odstepuje na krok bo sie boi ze znowu pojade dla mnie ona jest teraz najwazniejsza bo przez 5 lat a tyle ma moja corka nie zostawilam jej nigdzie samej , nigdy nie wyjezdzalam . Ja odczulam jej brak tak samo jak ona wiec nie dziw sie ze wazniejsza jest dla mnie corka niz siedzenie przy kompie . Jesli nie rozumiesz to przykro mi twoja sprawa pojedziesz to zobaczysz obys dobrze trafila a nie tak jak ja . Nie rozumiem tego ze myslisz ze ja klamie jaki mialabym w tym cel !!! Gdyby bylo tam fajnie to nie wrocilabym do polski tylko dalej bym tam pracowala , dlaczego uwazasz ze jak ktos pisze cos zlego na temat hiszpanii to sieje zamet , przeciez to glupota !!!Jeden trafi dobrze drugi zle i z niczym fajnym mu sie pobyt nie kojarzy takie jest moje zdanie . Trzymajcie sie dziewczyny
Ada jak masz jakieś namiary na prace w niemczech to napisz z chęcia skozystam !Bo mam juz dosyc tego czekania
A tutaj to sie mylisz bo zachodniopomorskiego zjechalo wiecej osob jak jestes w stanie sobie wyobrazic
Ola nie kłamie. Pisałam wcześniej na temat warunków jakie ja miałam. Cudem jest jeżeli ktoś trafi dobrze. Pracować trzeba wszędzie i to nie jest lekka praca. Każdy kto decyduje się na ten wyjazd o tym wie. Natomiast o warunkach mieszkaniowych na rekrutacjach opowiadają bzdury. Na moim campo wyglądało jak w chlewie. Polki to nie niwolnice i nie powinny mieszkać w chlewach. Tak samo ten okres próbny 15 dni, to bzdura. W kontrakcie małymi literami jest napisane, że pracodawca może odesłać do domu w dowolnym momencie. Nawet po pierwszym dniu pracy i za przeproszeniem gówno go obchodzi czy ktoś ma na podróż.
Do dziewczyn które jeszcze czekają na wyjazd: jedźcie i zobaczcie same jak tam jest. Życzę Wam, żebyście dobrze trafiły. Jednak zabierzcie z domu pieniądze na powrót, bo z Hiszpanami naprawdę bywa różnie. Większość to chytre gnojki i oszuści. Myślą, że Polki, to głupie gęsi, które można kantować.
Do AGA311111
Chętnie bym pomogła, ale jest już za późno, ja będę wyjeżdżać ok 15-20maja u nich procedura trwa ok 2-3 m-ce ale jest pewne to co masz w umowie.Tylko gospodyni domowa nie możesz być zarejestrowana w Urzędzie Pracy, ani pracowac w ramach ulopu, KRUS, bo tak ludzie jeżdzili a to zafundował Polski Rząd i dużo ludzi nie pojedzie, bo oni płacą dużo wiecej od takich robotników(podwójny ZUS) najemnych sama rozumiesz że im się nie będzie opłacało. Kiedyś było nie do pomyślenia latami jeżdzili znajomi rodziny, teraz jest duże zapotrzebowanie, bo Niemiec nie będzie Ci robił za 5 euro
Do AGA311111
Chętnie bym pomogła, ale jest już za późno, ja będę wyjeżdżać ok 15-20maja u nich procedura trwa ok 2-3 m-ce ale jest pewne to co masz w umowie.Tylko gospodyni domowa nie możesz być zarejestrowana w Urzędzie Pracy, ani pracowac w ramach ulopu, KRUS, bo tak ludzie jeżdzili a to zafundował Polski Rząd i dużo ludzi nie pojedzie, bo oni płacą dużo wiecej od takich robotników(podwójny ZUS) najemnych sama rozumiesz że im się nie będzie opłacało. Kiedyś było nie do pomyślenia latami jeżdzili znajomi rodziny, teraz jest duże zapotrzebowanie, bo Niemiec nie będzie Ci robił za 5 euro
Do AGA311111
Chętnie bym pomogła, ale jest już za późno, ja będę wyjeżdżać ok 15-20maja u nich procedura trwa ok 2-3 m-ce ale jest pewne to co masz w umowie.Tylko gospodyni domowa nie możesz być zarejestrowana w Urzędzie Pracy, ani pracowac w ramach ulopu, KRUS, bo tak ludzie jeżdzili a to zafundował Polski Rząd i dużo ludzi nie pojedzie, bo oni płacą dużo wiecej od takich robotników(podwójny ZUS) najemnych sama rozumiesz że im się nie będzie opłacało. Kiedyś było nie do pomyślenia latami jeżdzili znajomi rodziny, teraz jest duże zapotrzebowanie, bo Niemiec nie będzie Ci robił za 5 euro
Do AGA311111
Chętnie bym pomogła, ale jest już za późno, ja będę wyjeżdżać ok 15-20maja u nich procedura trwa ok 2-3 m-ce ale jest pewne to co masz w umowie.Tylko gospodyni domowa nie możesz być zarejestrowana w Urzędzie Pracy, ani pracowac w ramach ulopu, KRUS, bo tak ludzie jeżdzili a to zafundował Polski Rząd i dużo ludzi nie pojedzie, bo oni płacą dużo wiecej od takich robotników(podwójny ZUS) najemnych sama rozumiesz że im się nie będzie opłacało. Kiedyś było nie do pomyślenia latami jeżdzili znajomi rodziny, teraz jest duże zapotrzebowanie, bo Niemiec nie będzie Ci robił za 5 euro
chej dziewczyny! chyba coś się ruszyło! dzwoniłam do ALGI i pani mi powiedziała że dziś przyszło czterdzieści pare nr. ale mnie na tej liście jeszcze ni ma. następne mają być we wtorek. brakuje im jeszcze ponad setke nr. ale jest nadzieja że pojedziemy.
a o kturej dzwoniłaś???? napisz prosze bo ja dzwoniłam ok 10 to jeszcze nic niemiały
numerki przyszły dla wrocławia !!!!Ja jestem ze szczecina może za rok pojade hihi to jest parodja!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
1141-1170 z 1280

« 

Pomoc językowa