praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 1280
ALGA DZIŚ DZWONI SĄ WYJAZDY
skad wiesz?ze sa wyjazdy?a z jakiego naboru?
Do mnie dzisiaj dzwonili z Algi. Byłam na rozmowach 30,01 w Toruniu. Mieszkam w Bydgoszczy. Wyjeżdżam w czwartek z Piły z dworca pkp.
Nie martwcie się dziewczyny. Na pewno wyjedziecie. Ja też się wkurzałam i dzisiaj byłam mile zaskoczona, jak zadzwoniła do mnie pani z Algi. Życzę Wam szybkiego wyjazdu i znalezienia wymarzonej pracy po powrocie do Polski.
a jak dzwonila to co mowila!?
moja żona też jest w Palos de la Frontera, to może są one razem drek65?
a może to ty jesteś ta żona która zagineła?
a ty pewna jesteś że na truskawki jedziesz? a może ty na grzyby, a raczej "trzonki grzybów" jedziesz?
Do olamała: głowa do góry.My jesteśmy twarde dziewczyny i damy radę.Niedługo zadzwonią -ja Ci to mówię! Buziaczki.A gdzie Pan BRUXO??? Uciekł od nas....?
Powiedziała, że mam być w czwartek o 12 w Pile na dworcu PKP. Bagaż 25 kg i 5 kg podręczny. Nie pobierają żadnej opłaty za dojazd. Wcześniej dziewczyny pisały, że trzeba zapłacić 60 zł. Muszę dojechać na swój koszt do Piły(pociąg z Bydgoszczy do Piły jedzie 2 godz, a za bilet zapłacę około 20 zł). To 20 zł to jedyny koszt za podróż.
a na rozwmoie mowili wam ze bedziecie jechac z pily czy skad?bo ja bylam na rozmowach w gdansku i mowili nam ze mamy dojechac sami do sczzecina i stamtad nas zabieraja!a szczecin jest prawie przy granicy niemieckiej chyba oszaleli wiec jak wam mowili ze skad mielibyscie jechac?
Nie powiedzieli skąd będzie wyjazd. Jak byłaś na rozmowach Gdańsku, to pewnie pojedziesz z Gdańska. Osoby z mojego województwa mają wyjazdy z Piły i Torunia. Dziewczyny które wyjeżdżały z Torunia musiały zapłacić 60 zł za podstawienie autobusu. Dlatego byłam zaskoczona jak dowiedziałam się, że nie muszę nic płacić Aldze za dojazd pod granicę.
Zainwestuj w słownik ortograficzny. Przemądrzała przez "ż"? Trzonki grzybów to Ty możesz zbierać. Jeżeli ktoś będzie tak zdesperowany, żeby Tobie swojego trzonka użyczyć.
ja nie napisałem o zbieraniu trzonków tylko siadaniu na nich ....
ok, to forym nie jest od tego żeby sobie tu dogryzać, jest to ostatni moj post do ciebie ...
Dziewczyny jak sieciema z tymi nowymi listami w srode dzwonilam dzisaj do algi i wiecie co odebrala pewna pani ktora powiedzial ze nic nie wie o zadnych listach w srode i wogole ze dla naboru z gdanska nie ma jeszcze nr i niewiadomo kiedy bedzie i trudno cos powiedziec na temat wyjazdu malo tego na pytanie czy dziewczyny ktore teraz jada z pily czy sa z nowych list a ona poeidziala ze z pila to jest inna sytuacja bo ich urzadz sie barzo postaral i dostaly nr nie wiec dlatego jada a my may czakac nie wiem ile ale to jest kpina brak slow
Witam. Mam pytanie. Czy wiecie jak się zakończyła sprawa z przewiezieniem ciał 3 Polek, które zginęły w wypadku samochodowym 26 lutego w okolicach Huelva. Wiecie jak mogę znaleźć ich rodziny. Jestem dziennikarką (tylko bez paniki:) i chciałabym wyjaśnić sprawę finansowania przewiezienia ciał z Hiszpanii do Polski. Wiem, że to bradzo drogie (ok. 6.000 euro). Zastanawiam się czy polski rząd pomógł tym rodzinom. Proszę o kontakt na [gg] . jeśli znacie personalia choć jednej Polki, która zginęła w wypadku. Pozdrawiam i życzę bezpiecznej pracy i szybkiego powrotu do kraju.
Witam. Mam pytanie. Czy wiecie jak się zakończyła sprawa z przewiezieniem ciał 3 Polek, które zginęły w wypadku samochodowym 26 lutego w okolicach Huelva. Wiecie jak mogę znaleźć ich rodziny. Jestem dziennikarką (tylko bez paniki:) i chciałabym wyjaśnić sprawę finansowania przewiezienia ciał z Hiszpanii do Polski. Wiem, że to bradzo drogie (ok. 6.000 euro). Zastanawiam się czy polski rząd pomógł tym rodzinom. Proszę o kontakt na [gg] . jeśli znacie personalia choć jednej Polki, która zginęła w wypadku. Pozdrawiam i życzę bezpiecznej pracy i szybkiego powrotu do kraju.
Do mnie też dzwonili. Wczoraj o 20:00. Wyjazd 22.03.06 (środa) z Wałbrzycha o 15:00. Mam kontrakt imienny więc dojazd na własną rękę.

Serdecznie was wszystkie pozdrawiam
Czekającym życzę duuuuuużo cierpliwości
Wyjeżdżającym miłej podróży
dzinnikarki nie kożystają z takiego forum!
do DiM: na pewno nasze żonki są razem...jest ich tam 6 polek...jeśli można zapraszam na [gg]
Ksiądz Andrzej obiecał pomóc mi w poszukiwaniu żony. Wydaje mi się że ona za bardzo chce nacieszyc się wolnością.
do DiM:zapraszam na [gg]
A gdzie twoja żona miała byc , na jakiej plantacji albo w jakim mieście ?
Do Asi 29 .Napewno z Piły jest wyjazd ?
mam pytanie kiedy kusza nabor z gdańska (II luty) nabor jest szansa ze jeszcze w marcu bo zaczynam juz watpic czy wyjade skoro nadal nie mamy nr NIE a w aldze nie wiedza kiedy je nam nadadza a to juz koniec marca
Owszem korzystają z każdego źródła informacji. Wiesz coś na ten temat?
Nie mam Pojecia . Ale napewno wyjedziecie. Kiedy to niestety ni umiem wam powiedziec. Pogoda na huelvie jest w kratke raz pada raz nie ale truskawek jest duzo . Z tego co wiem to potrzebują dużo polek do pracy.więc sie niemartwcie. na osłode i uspokojenie BUZIACZKI.
Do pana Maniusia z Algi: Na pewno z Piły w czwartek o 12. Dlaczego pan pyta? Mam nadzieję, że dobrze wszystko zrozumiałam.
jak wiedzialeś jaką masz zone to poco ją tam wysylaleś mogles sam gdzieś pojecha za granice a nie wysyla zonke na szerokie wody.Wiesz jak się zachowuje pies spuszczony ze smyczy.Naprawde ci wspulczuje takiej żony co za baba żeby niedac znaku zycia teraz dopiero wiesz jaką masz zone prawda!Jak przyjedzie o ile wruci to jej dupsko skop
Panie Maniek podpisywalam umowe w grudniu 9 w szczecinie jest taka mozliwośc ze pojade w kwietniu?Mam nadzieje że to będzie marzec
Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 1280

« 

Pomoc językowa