praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 1280
Hej nasa !
widze ze tracisz cierpliwosc a ty kiedy bylas 2 czy 3 Luty ja 2 ale to pewnie bez znaczenia, tez juz mam nerwa
jada z nami jak z gownem, ale do Algi nie dzwonilam nawet, czekam i mam nadzieje ze sie doczekam, a na forum prawie pusto...
Jedno dziewczyny mam pytanie odpiszcie prosze CO ZE SPIWOREM?
bierzecie czy nie, przeciez tam pogoda juz jak najbardziej, moze koc wystarczy, co?
Zbedny balast, po co?
a do Tych co jada z Algą : jak kierowca pisal spiwor leci do luku bagażowego to w autobusie i tak z niego uzytku nie zrobimy,
a jak przewidujecie powrot samolotem to jak to wszystko zabrac?odp.
Juz ktos o tym pisal:noce sa bardzo zimne.Radze zabrac spiwor, ja spalam w swoim do konca maja, mimo ze w dzien byly upaly.Pozdrawiam!
Zabieram śpiwór. Może się przydać. Nie wiem w jakich warunkach będę mieszkać. Koce mogą być brudne. Lepiej spać w swoim śpiworze. Na pewno będę wracać samolotem. Z bagażem jest faktycznie problem. Wypakowałm trochę ciuchów, a walizka nadal ciężka. Zobaczę po zbiorach. Niektóre rzeczy zostawię w Hiszpanii, a jak będzie taka konieczność, to zapłacę na lotnisku za nadbagaż.
Moja żona wyjechała na zbiór truskawek w okolice Huelvy. Wyjechała 14.01 i nie daje znaku zycia, Dzwoniłem do WUP, ale oni nie maja info o tym gdzie poszczególne osoby przebywają. Proszę opomoc. Zrozpaczony Adam.
DO ADAM!!!!!!!!!
Przez WUP nawet nie prubuj sie dowiadywac bo tam nic napewno sie nie dowiesz
Napewno wiesz dla kogo zona pracuje Z Hiszpanami napewno sie nie dogadasz jesli to tak powazna sprawa to próbuj przez polska ambasade w Hiszpani to numery:
Ambasada RP, Madryt
+349137366005
+34913736606
[email]
Wydział konsularny, tez w Madrycie
tel.+34913736049
Dziewczyny tu na forum podawaly nr. do polskiego ksiedza który jest tam w rejonie Huelvy, chyba Moguer:to telefon do niego
ksiadz Glanc Andrzej
[tel]
kom.+34677048556
Uważam,że ten gość chce trochę namieszać na naszym forum i podszywa się pod różne osoby najpierw Bill teraz Adam,wszystko wysyłane jest z tego samego adresu IP.Nie dość ,że i tak mamy niezłe stresy z powodu wyjazdu,to on tu jeszcze o porwaniach i fatalnych warunkach.
Do Arunia. też mi się wydaje,ze może to być jakiś przekręt.Nie wiem jak to możliwe zeby żona tyle się nie odzywała.Chce nam namieszać w głowach i tyle.Miałaś się do mnie odezwć na G.G.żeby pogadać.Daj znać jak coś...Pozdrowionka.
do Asia 29: A zarezerwowalas juz bilet? Bo chyba nie sadzisz ze cena biletu bedzie taka jak teraz...a zmiany rezerwacji sa niemozliwe. Skad wiesz kiedy bedziesz wracac? Dziewczyny nie szkoda wam kasy na powrot samolotem? Aha, nadbagaz w tanich liniach slono ksoztuje, warto dwoiedziec sie przed rezerwacja biletu niz na godz. przed odlotem (jakimi liniami chcesz wracac????). Pozdr dla wszystkich wyjezdzajacych
bilet na samolot najlepiej zarezerwowac wczesniej cena biletu im dalej do wylotu tym taniej tanie linie lotnicze centralwings lot z faro np. 06 czerwca na okecie calkowity koszt 105 euro mozemy zabrac bagaz 20 kg + 5 kg podrecznego czyli podobnie jak w autobusie 3 euro za kazdy kg nadbagazu
zmiana rezerwacji 25 euro
zbiory sa przewaznie do polowy czerwca moze sie zdarzyc wczesniej powrot najlepiej sobie rezerowac lot miedzy 1-10 czerwca szef Wam nie bedzie robil problemow jezeli wczesniej o te kilka dni wyjedziecie gorzej jak sie wczesniej zakonczy zbior niz lot wtedy trzeba sie zastanowic nad jakims noclegiem ale z tym tez nie bedzie problemow
dziewczyny 3 godziny lotu a 48 godzin w autobusie.......... i tak musimy zaplacic 100 euro za powrot chociaz moj szef powiedzial ze teraz bedzie pobieral 126 euro ale WUP caly czas mowia ze ok 100 euro dlatego mysle ze powrot samolotem to najlepsze wyjscie
mozna leciec z malagi wszystko zalezy gdzie bedziecie czy blizej bedzie do malagi czy do faro ja lecialam z malagi w zeszlym roku mialam 2 kg nadbagazu ale nie pobrali ode mnie oplaty dobre sa polaczenia a jak bedzie dobry szef to moze was zawiezie na lotnisko
aha bilet mozna tez kupic na miejscu w palos moguer huelva ale najlepiej jak ktos z polski Wam zarezerwuje wtedy potrzebujecie tylko numer rezerwacji
ja sobie zrobilam juz rezerwacje ale na lipiec bo tak chce wrocic koszt wiekszy bo 170 euro ale na prawde to 70 euro to 2 dni pracy a nie meczycie sie w autobusie te 48 godzin
http://www16.centralwings.com/index.pl.shtml sprawdzcie sobie polaczenia
Rezerwacja na lipiec i 170 euro w jedna strone??? To ile kosztuje na czerwiec kiedy wiekszoc bedzie wracac?? Centralwings to takie fajne TANIE linie lotnicze????? Pozdr
3 i 6 czerwca cena 105 euro pozniejsze terminy to juz koszt 155 euro
ja w zeszlym roku lecialam tymi liniami ale na wakacje i sa cakiem calkiem nie bylo niespodzianek
czesc czy moze wie ktos o której jest wyjazd z łodzi w poniedziałek????? prosze moze mi ktos powie albo gdzie moge sie dowiedziec
cześ zadzwoń do swojego przewoznika
a macie numer tel do przewoźnika z Łodzi który jedzie w poniedziałek napiszcie jakies informacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisz zkim jedziesz bo jak na razie to nic niewiem
dzisiaj to już się niczego niedowiesz bo oni w niedziele niepracoją skim jedziesz z Algą z panoramą czy Bruxo??????
nieznam przewoźnika podał mi tylko ulice Kilińskiegi Łódz w poniedziałek a nie podał godziny moze ktos mi powie na która jest planowany wyjazd
prosze!!!!
Moja żona wyjechała w czwartek z Łodzi ul. Kilińskiego parking koło dworca Łódź Fabryczna...wyjazd był o godzinie 11 z Bruxo- autokar Guliwer ... mam nadzieję, że to pomoże w dalszym dochodzeniu ;) powodzenia
witajcie! przypadkowo trafilam na ta stronke ale jak widze nic sie w sprawie wyjazdow do hiszpanii nie zmienilo :-) jezdzilam trzy lata w okolice Moguer-Mazagon zawsze byl balagan przy naborach kilkumiesieczny okres oczekiwania i telefon w sprawie wyjazdu na ostatnia chwile Mimo to dobrze wspominam wyjazdy Trudne warunki i nerwy sie zapomina a w pamieci pozostaje wspanialy klimat i odmienna kultura :-) A dla tych ktore jada pierwszy raz: bawcie sie dobrze ale nie traccie glowy dla Hiszpanow, bo chociaz dwie z moich znajomych wyszly tam za maz to cala reszta... szkoda mowic :-( ....
Telefony do Bruxo;887439141 i 885342421
to,że żona trafiłażle mnie nie dziwi,bo ja też nie raz płakałam do poduszki i to nie z powodu pracy.Powodem była polska kochanka mojego szefa.Sam szef ,praca i cała reszta było znośne ,ale to co wyprawiała kochanica tego nie idzie opisać,to trzeba przeżyć.Zachowanie poniżej jakichkolwiek norm,zero,podstępna,złośliwa,rzadko trzeżwa.Chciała podporządkować sobie wszystki e polki,szczególnie te ,które przyjechały po raz 1-wszy.Musisz być wyrozumiały w stosunku do żony i jeśli tylko możesz wspieraj ją ,bo ona w tej sytuacji przechodzi gehennę i nic nie da się zrobić .Ja się nie podporządkowałam.Zyłam na trzeżwo ,pracowałam i tak przeszłam przez falę.Byłam już 2 razy ,ale już nie chcę tego piekła .Pozdrawiam i życzę wytrwałości tobie i żonie,bo w tej sytuacji będzie Wam potrzebna
DOWIEDZIALAM SIE OD PANA ZE WYJAZDE Z REZERWA ZE SLASKA CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC W JAKI PRZYPUSZCALNIE MOZE BYC TO DZIEN!!!!
ma ktoś kontakt z ludźmi w autobusie który z Piły w sobote o 11:00 wyjechał ???? nie pokazałem żonce jak się wybiera operatora w kom i nie mam kontaktu
a co z zelazkiem i gumiakami?
wszystko zalezy od szefa, watpie zeby zalatwil wam zelzko (chociaz nam zalatwil) A gumiaki i stroj przeciwdeszczowy (tez konieczny! ) czesto szef kupuje ale trzeba mu oddac pieniadze Na kazdej plantacji jest inaczej ja radze zabrac ze soba bo trudno przewidziec do kogo sie trafi
pozdrawiam
Ja bylam na rozmowie 9 stycznia w olsztynie i do dnia dzisiejszego nic jeszcze nie wiem mam nadzieje ze niedługo cos sie wyjasni bo juz mnie nerw bierze jak dzwonie to mówia ze jeszcze nie ma tych numerków czy to jest mozliwe ze tak długo trzeba czekac pozdro myszka
111
czy zaległ socjl jest obowiazkowy czy mozna go nie placic bo prawo dobno nie dzial wstecz wlasnie dostłem sms zona wracala z kolezankami zzakupow i zqstał obrzucone kamieniami przez hiszpankie dzieci i wyzwwne od kuxx. pada juz 3 dni gumowce za krutkie izrywaja pod folia
Jezeli zona nie oplacala skladek do hiszp. ZUSu (co BYLO obowiazkiem pracownika; teraz pracodawca sm odprowadza skladki) podczs poprzednich kampanii to powstalo zadluzenie i moze byc sciagane, pozdr
Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 1280

« 

Pomoc językowa