praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1280
dzięki za te telefony.i papa wszystkim dziewczynom które jeszcze czekają. teraz jeszcze najgorsze przede mną czyli żegnanie sie.
o masakra.
z roku na rok jest mi coraz gorzej sie żegnać z bliskimi. a już wole nie myśleć jak ciężko jest sie żegnać z malymi dziećmi.
dziewczyny trzymam za was kciuki zebyście jek najszybciej pojechały.
dzięki za wszystko i powodzenia
do DADA 211 super podbudowalas mnie czyli gadansk rusza mam tylko jeszcze jedno kiedy do ciebie dzwonili i o ktorej tak miej wiece aha pisali cos o bagazu pozdrawiam
do fresówki: nie rozumiem dlaczego opisujesz takie rzeczy, wiele dziewczyn wyjezdza juz teraz i tylko siejesz zamet. Ja nie bronie tych kierowcow, o nie, ale uwazam ze nie potrzebnie wypisuejsz takie rzeczy bo wcale im nie pomozesz a wprowadzasz sporo zamieszania i budzisz obawy. Tak samo jak wczesniej pojawialy sie rozne opinie (od roznych dziewczyn) na temat Polek i wspolnego zycia w jednym domku...To forum jest po to, aby sobie pomagac a nie umartwiac sie na zapas przed wyjazdem i straszyc. Mozna przestrzegac przed roznymi sytuacjami ale zalecalabym wiecej powsicagliwosci bo i tak sporo z Was siedzi jak na szpilkach co swietnie rozumiem. Wszystkim zycze powodzenia i mam nadzieje ze ebdzie ok. W razie jakis problemow dzialamy na miejscu a nie czekamy z tym do powrotu do Polski. Zabierzcie telefony do stow., ktore dosatwalyscie na rekruatcjach, dowiedzcie sie na miescu gdzie jest siedziba stow., zabierzcie nr do polskiego konsulatu i ambasady (na stronie min. spraw zagr.). Pozdr
do mka13- osobiscie jestem wdzieczna fresowce za takie informacje bo wole byc przygotowana na podobne sytuacje a przynajmniej miec swiadomosc ze takowe moga sie zdarzyc! Ona nie panikuje tylko na szczescie opisuje co ja spotkało. Moge cie zapewnic sa to wiadomosci potrzebne jak wszystkie pozostałe :-)
do renetka: uwazam tylko ze czasami wypowiedzi (dotyczy wielu dziewczyn) na forum moglyby byc bardziej powsiagliwe. Nie mowie zeby nie mowic o pewnych sprawach tylko zachowac umiar. Pozdr dla wszystkich wyjezdzajacych
Jak juz moze ktos zauwazyl staram sie powaznie podchodzic do wypowiedzi i udzielac rzetelnych informacji, unikam plotek itd. Nikogo nie krytykuje, doceniam to forum i wypowiedzi dziewczyn, fresowki przede wszystkim. Pozdr
Hej dziewczyny z łódzkiego coś się już ruszyło.Do mojej bratowej dziś zadzwonili i jedzie w poniedziałek z Łodzi o godz. ok.9.00.Myślałyśmy,że pojedziemy razem ale jej nazwisko jest na literkę Ch a moje P.Myślę,iż wszystko idzie wg alfabetu.Mimo wszystko i tak się cieszę,że wyjazdy z naszego województwa wreszcie zaczęły się.Ja liczę na telefon po niedzieli - zobaczymy?Pani kazała zabrać ze sobą ok. 60 zł w razie jakby bagaż ważył więcej niż waga,która jest dopuszczalna.Pa!!!Powodzonka wszystkim wyjeżdzającym!!!!!
Popieram, pozdr
do mka
wiesz dlaczego pisze o pewnych rzeczach zeby dziewczyny byly przygotowane na wszystko ,zeby walczyly o to zeby byc szanowanym ,nie wiem ile lat jezdzisz ale jak wiesz jak bylo 3 lata temu na niektorych campach nie bylo cieplej wody dziewczyny sie nic nie odzywaly chodzily obok na campo do rumunek i teraz dzieki takim moim opowiescia kazda nowa wie jak sie zachowac jak walczyc o godnosc
dostalam z 30 smsow od dziewczyn ktore juz wyjechaly i jak czytam "sluchaj kaska trafilysmy super ale dzieki Tobie sie milo rozczarowalysmy bo bylysmy nastawione na gorsze warunki itp" takie smsy to dla mnie dowod ze to co pisze tylko nas wzmacnia
pozdrawiam
Mam dość tego czekania-jestem na rezerwie z Katowic i wiem tylko tyle że rezerwa jedzie-nic więcej!Pani w wup udziela różne informacje-raz że rezerwa jedzie na dniach,innym razem że nic nie wiadomo itd!Czy ktoś ma jakieś info, bo to czekanie już mnie wyprowadza z równowagi!Przestawiam torbę z kąta w kąt a na każdy dżwięk telefonu zrywam się jak oparzona!!!Jak tak dalej pójdzie to chyba zrezygnuję!Zastanawiam się czy nie prościej byłoby poszukać pracy w Polsce bo jak mam wyjechać w kwietniu lub nawet w maju-to nie ma to najmniejszego sensu!Może Pan z Bruxo napisałby chociaż-kiedy można się spodziewać wyjazdu tzn.tydzień,dwa a może m-c?Niech Pan nas zrozumie!Z góry dziękuję w imieniu swoim i reszty dziewczyn z listy rezerwowej!
Fresowka i tak trzymac :-)
mk13 tobie dzieki za numery telefonow do Polski :-)
Dzieki wam i wszystkim ktore pisza jak jest i jak moze byc osobiscie wyjade maksymalnie przygotowana pod kazdym wzgledem - teoretycznym i psychicznym. Pozdrawiam i zycze szybkiego wyjazdu :-D
wlasnie dostalam wiadomosc ze wyjezdzaja 2 dziewczyny naszj 13 osobowej grupy z UP Boleslawiec. - dolnoslaskie. Z 17 lutego spotkanie we Wroclawiu. Wyjazd maja z Wroclawia O 17 tej. Czyli czekamy dalej
Hej dziewczyny !!niestety wszystkie ktore jestesmy na tym forum jestesmy w takiej samej beznadziejnej sytuacji u nas w wup tez kreca i co chwila jest inna gadka a to ze wyjazd za kilka dni mial byc a wkoncu wyszlo ze trzeba czekac bo nadal nie ma nr bo sa jakies problemy . Jak czytam ze dziewczyny z lutego juz jada (warminsko-mazurskie mialo rozmowy 9 stycznia) to strasznie im zazdroszcze ze juz skonczylo im sie to czekania z dnia na dzien bo mi juz nerwow brak , wkoncu tak wyjdzie ze Olsztyn pojedzie tylko pole posprzatac !!! Podrawiam wszystkie oczekujace serdecznie i zycze wytrwalosci bo duuuuzo nam jej trzeba :)))))
do oli malej:ola bo ta masza alga w.... wali z innych przewoznikow jada juz z naborow 17 lutego a my czekammy kpina jak do nich dzwonie to mowia ze maja zwiazane rece malo autokarow bo praktycznie wyjezdzaja teraz codziennie ja jestem z pomorskigo i nadal czekam i nic buuuuuuu
Dziewczyny macie racje bo co jak co ale jakaś kolejność powinna być zachowana. To jest jakieś całkowite nieporozumienie, że niektóre dziewczyny jadą po 3 tygodniach, a inne muszą czekać ponad 3 miesiące. Powinni coś z tym bałaganem zrobić.
Póki co ja wyjeżdżam jutro chcę wam powiedzieć do zobaczenia w przyszłym tygodniu w Hiszpanii, bo napewno dłużej to czekanie nie potrwa. Spróbujcie tymczasem choć przez chwilę nie myśleć o wyjeździe, zrelaksujcie się przez weekend, a w poniedziałek, wtorek napewno będziecie już się pakowały. Papatki i odezwijcie się w czerwcu po przyjeździe musimy sobie powspominać smak tych truskawek...
Do Bruxo.Dawno Pana u nas nie było.Smutno mi bardzo bo nie doczekałam się na telefon.Kiedy Będzie następny wyjazd z Łodzi? Pozdrawiam wszystkie czekające na wyjazd.Mam wrażenie,że bardzo mało nas zostało.
Do anki : hej a kiedy bylas na rozmowie ,dlugo czekasz ?ale pewnie chociaz numery macie bo my nawet tego nie mamy !! o wyjezdzie to nie mowie kiedy moze byc moze przy dobrych wiatrach -kwiecien ,bo na najblizsze 2 tyg to sie nawet nie nastawiam :(( warminsko -mazurskie jedzie z bruxo ale tez nic chyba odnosnie nas nie wiedzą masacra poprostu !!! A tak wogole to nie mam pojecia dlaczego u nas to tak dlugo trwa (nadanie nr) skoro jak piszesz ze dziewczyny z 17 lutego juz zaczynaja wyjezdzac a my czekamy i chyba jeszcze to potrwa , powinien byc jakis pozadek odnosnie tych wyjazdow !!papatki ::)))
do oli malej: ja bulam na naborze 2 lutego jak dzwonilam tydzien temu do algi to mowili ze nie maja nr i ze umowy sa niekompletne ale na sto procent wszyscy wyjada w marcu i ze to nie ich wina ze to tak sie przeciaga ale sluchaj podobno juz ten nabor sie ruszyl bo dziwczyna z tego naboru jedzie w srode z gdanska wiec jestem dobrej mysli jak na razie nie dzwinili w poniedzialek zadzwonie do algi i sie spytam co i jak dlaczego to tak dlugo trwa bo z innch przewoznikow pojechali juz z pozniejszych naboarow a jak to prawda ze my nie mamy jeszcze nadanych nr to normalnie kpina niezly burdel tam maja pozdrawiam
Cześ dziewczynki niemartwcie się ja czekam od 9 grudnia i mam nadzieje ze w marcu wyjade!
byłam na spotkaniu 9 marca dajcie znac jak ktos był i podpisał kontrakt mój numer [gg] lub [email] czekam z niecierpliwoscia
prośba do tych co już byli w hiszpani piszczie co brac ze soba bo nie wiem co pakowac. Czego sie wystrzegac i jak zyc aby tam przetrwac, prosze o pomoc czekam!
słuchajcie, mówicie ciągle o pracy w truskawkach... a czy ktoś z Was wie może, czy jest jakaś możliwość wyjazdu do pracy w wakacje, dla osób 18-letnich??
ktory to byl autobus?? i kiedy?? tak 60 km jedzie sie dwie godziny. zanim spakuje sie panie w walbrzychu, jest 15.30. a o 17 autobus musi odjechac. iktos chyba troche lepiej wie jak sie ustawia autobusy drogie panie??
drogie panie toaleta jest w naglych przypadkach. a niezadko sie zdaza, ze nei sluchacie co sie do was mowi, i bagazy jest tyle, ze trzeba wsadzac do toalety. postroje sa co 3 godziny, jak byscie chcialy caly czas kozystac z toalety w autobusie, to szybko by sie zapelnila. na granicy nei zawaza owszem kazdego bagazu osobno. zwaza caly autobus. jezeli bedzi eprzekroczona masa dopuszczalna, to nei puszcza autobusu dalej, dopoki kierowca nie zaplaci kary ( jakies 2 do 6 tysiecy euro) i nie pozbedzie sie nadwagi.
nie ma problemu, nei podstawiamy autobusu, nei ma doplaty, nie interesuje ans jak odbierzecie umowy. i nie chcemy slyszec jak ja mam sie dostac do walbrzycha. nie dogodzi sie kazdemu. panie macie transport oplacony od walbrzych ado hiszpanii. prosze czytac wczesniejsze informacje. jezeli wup w katowicach dostanie umowy dl arezerwy, to panie pojedziecie, prosze uwaznie czytac to forum.
przepraszam pana w imieniu zony miał pan racie z tym wyjazdem o 17 a nie16 jeszcze raz przepraszam,autobusy podiechaly w sobote 11.03.06r o 17 i odiechały 18-00 dzieki pan ma lepsze wiadomosci,ale jeszcze jedno ludzie czekali od 16......
jeszcze jedno do was pytanie dziewczyny
CO z naczyniami wiem ze tam sa podstawowe ale jakis talez, kubek no i przedewszystkim czy sztucce trzeba wziazc?
DO BRUXO. Panie Bruxo kochany jeszcze troche i już nas nie będzie.Jak to mówią końcówka jest zawsze najgorsza.Cierpliwości życze nam wszystkim i panu i nam czekającym.Czy wiadomo kiedy następny wyjazd z ŁODZI? Siedze sobie taka spakowana,słoneczko świeci i jestem dobrej myśli.Pozdrawiam!
Do k.ola. Dobrze mówisz takie podstawowe rzeczy jak kubek,sztućce lepiej zabrać.Pozdrawiam
Dziewczyny !!powiedzcie na czym to polega .ze dziewczyny ktore mialy rozmowy np. miesiac po nas maja juz numery i jada a my siedzimy dalej !! skoro im zdazyli juz nadac i odeslac do Polski to co sie moglo stac z naszymi ?? czy to wina hiszpanow czy urzedu ? Ja jade 1 raz i moze nie jestem zorientowana w tym wszystkim dokladnie ale na moj rozum to jest chyba coś nie tak !!! nie zdziwie sie jak wogole nie pojedziemy :(( Papatki !!
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1280

« 

Pomoc językowa