praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 1280
nasa ty się lepiej pakuj, bo potem będziesz jak ja ogłupiała z wrażenia. Zrobiłam sobie liste, co mam wziąc ale... komuś z domowników się ona chyba bardziej przydała bo nagle zniknęła.
Hej czy są tu dziewczyny z Łódzkiego?Czekam z wytęsknieniem na telefon.Czy do nas już dzwonią?Odezwijcie się.
jasne ze sa...ja tez jestem z lodzkiego i czekam na tel...mam nadzieje, ze po niedzieli nareszcie ruszymy..
jasne ale ja juz takie podstawowe rzeczy spakowalam teraz tylkojedzonko i moge jechac!chce juz jechac bo w moim malym miescie mozna ogloopiec z nudow!pomorskie dajcie jakis znak ze jedziemy juz !!!!!!
sa komary , zwlaszcza rano na polu truskawki sa nawadniane jest tam duza wilgotnosc warto cos kupic na komary chociaz nie sa takie zlosliwe jak te nasze polskie , w polsce zawsze jestem pogryziona a tam mnie nie chcialy :)))
polska podpisana ma umowe z hiszpania o unikaniu placenia podwojnego podatku dlatego z pieniazkow zarobionych w hiszpanii nie trzeba sie rozliczac w polsce
laski my juz jestemy pakujcie sie i wyjezdzajcie. Pogoda piekna i truskawek coraz wiecej. Po pierwszym dniu pracy odezwaly sie zakwasy wiec zabierajcie tabletki przeciwbolowe i masci i obyscie trafily tak dobrze jak my.
gosia jak bedziesz jeszcze to napisz w jakiej jestes miejscowosci???
Do dziewczyn ktore jada: uwazajcie na kierowcow polskich tych ktorzy jezdza z juventuru. Nigdy takich chamow nie spotkalam i dziwie sie ze firma BRUXO z nimi wspolpracuje. Zaraz na poczatku podrozy powiedzieli ze polki to brudasy i maja najgorsze zdanie o nich. Nie mozna korzystac z toalety pomimo tego ze jest w autobusie, a zwroty ktorych uzywaja w stosunku do pan sa conajmniej nie na miejscu- chamskie, obrazliwe i tp. Pomimo tego ze w naszym autobusie byla pelna kultura to panowie mowiac nam abysmy podczas przesiadki do innego autobusu hiszpanskiego zabraly tylko bagaz podreczny bo przeladowaniem bagazu zajma sie oni to niestety wywalili nasze pagaze na ulice po czym wsiedli do autobusu i odjechali. Wiec duzo cierpliwosci w stusunku do niemlych kierowcow i szerokiej drogi.
Chyba jest to Pueblos ale nie wiem czy tak to sie pisze jestem juz tutaj trzeci dzien pracowalam dopiero jeden dzisiaj mam wolne
gosia napisz jak to sie odbywa na miejscu tak jak pisaly dziewczyny ze przyjezdzaja rolnicy po ile brali dziewczyn? czy ssa mieszane campa? codzi mi o nardodowosci? czy sa tylko polki
niestety te 40 godzin jestesmy zdane na takich kierowcow a te ktore jada do samego celu to nawet 48 godzin .............
ja jade pierwszy raz za posrednictwem bruxo ,jezdzialm panorama i dla tych kierowcow duze brawa pelen profesjonalizm i szacunek dla nas zawsze bylo 4 kierowcow zawsze zmieniali sie tak jak powinni i nigdy nie musialysmy ich prosic o postoj a do tego doskonale przygotowani opowiadali nam gdzie bedziemy jechac co to za miejscowosc na prawde zazdroszcze tym co beda jechac z nimi
wracalam raz niestety z alga juz tu kiedys pisalam prawie przez cala francje przejechali bez postoju bylo 3 kierowcow ,chamskie odzywy ,mowienie na Ty powiedziec do dziewczyny " jak ty zbieralas te truskawki jak Ty taka gruba jestes" a jedna jak rozmawiala przez telefon z jakims hiszpanem to wywalil jej zdanie " no musialas sie tam niezle wyp..... z tymi hiszpanami " po prostu szok zlosc taka bezsilnosc
zobaczymy jak teraz bede ale obiecalam sobie ze teraz nie odpuszcze i Wam tez to radze nagrywajcie glupie docinki pod waszym kierunkiem (dziewcyny macie komorki niektore maja dyktafony w nich takie rzeczy to tez dowody) musza zaczac nas godnie tratowac bo my ich szanujemy wiemy ze wykonuja ciezka prace jazda tyle kilometrow .......
teraz media chetnie zainteresuja sie takimi tematami :))))
ale mam nadzieje ze tylko gosia i jej kolezanki trafily na takich kierowcow ze reszta bedzie oki
a Pan z bruxo ........ moze ma Pan mile wiadomosci dla rezerwy ze slaska???
pozdrawiam
ciekawe co zrobiłby kierowca w sytuacji kiedy złośliwie odmawiajac postoju na WC zrobic mu najprawdziwsza kałużę! ale mieliby nauczke hahaha:-)))
Cześć dziewczyny !! do tej pory tylko cierpliwie czytalam to forum ale teraz moja cierpliwosc jest na wyczerpaniu!!Czekamy z dziewczynami od 9 stycznia i do tej pory cisza, non stop to samo ...czyli czekac ?ale juz zaraz polowa marca a my dalej nie mamy (chyba) numerow, juz wogole trace nadzieje na ten wyjazd .I niedosc ze jade pierwszy raz za granice zostawiam meza i moja kochana coreczke gdzie na sama mysl chce mi sie plakac (tyle czasu bez nich:((( )to jeszcze dochodza te nerwy z wyjazdem i ciagle czekanie .po co nam mowia ze wyjazd za 2-3 tyg niech powiedza ze marzec i bysmy sie tak nie denerwowaly tylko dopiero teraz zaczely o tym realnie myslec .A moze pan z bruxa wie juz cos na temat dziewczyn z warminsko-mazurskiego?? moze sa chociaz te nieszczesne numery ??! Z gory dziekuje za odpowiedz . bardzo fajnie ze jest to forum duuuzo sie dowiedzialam odnosnie wyjazdu od Was i bardzo fajnie sie czyta Fresowke jestes naprawde mila i uczynna kobitka bo na karzde pytanie odpowiesz :))) nikogo nie zostawisz bez odpowiedzi dzieki serdeczne !!!
DO BRUXO
mam pytanie mowicie Panstwo o oplatach .......
to jest oplata za dojazd do walbrzycha?? ale jezeli ktos sam chce dojechac do walbrzycha to co wtedy??? koszt 55 zl z katowic do walbrzycha ja dojade samochodem za 30 zl dlatego pytam
dziewczyny nie sa informowane ze moga dojechac na wlasna reke
mam pytanie.... chcialabym wyjechac razem z moja kolezanka. jedziemy pierwszy raz, razniej nam bedzie razem :-) ona miala tel, ze wyjezdza z lodzi w poniedzialek. a moj tel milczy... czy ewentualnie mozna liczyc na jakies zamiany?
do nasa sluchaj my ruszamy najblizej za tydzien w najgorszym wypadku pod koniec marca tak mi pani z algi powiedziala tzn pytalam sie o nabor z gdanska z II -IIIlutego
Twoja kolezanka jak do niej zadzwonili powinna zapytac czy Ty tez bedziesz jechala tym autobusem jezeli tak to nie ma problemu a jezeli nie to wtedy wystraczylo poprosic o jakies przesuniecia na pewno cos sie da zrobic
czyli co w Wałbrzychu przesiadka i kolejna dopłaTA????
TO SUPER ŻE JESTEŚCIE CAŁE.....
całe tzn ? to dopiero pomysł do wprowadzenia w zycie gdyby zaszła taka potrzeba :-) NIE DAM SIE PONIZAC
wyjeżdżam w środę o 8,30 z Gdańska
odpowiadałam jednej dziewczynie która już jest w polu bo pisała że super jest i ciepło. a propo poniżania, to nie damy sie na pewno.....Będziemy razem, w kupie siła
odnosnie tych kierowcow...przeciez nie mozna tolerowac chamstwa! Tym bardziej,ze ci panowie sa w pracy a tu szczegolnie obowiazuje ich jakis regulamin! Proponuje zapisywac wszystko:data i godzina wyjazdu, nr autokaru, powolac sie na swiadkow( sa przeciez w autokarze...)i po powrocie wystosowac do dyrekcji odpowiednia notke.Im wiecej takich zgloszen, tym wieksze szanse, ze dyrekcja bedzie musiala cos z tym fantem zrobic!Moze przysluzymy sie tym, co za rok pojada...Dziewczyny, powodzenia!
WITAM MAM PYTANKO: KTOS DO MNIE OD WAS WCZORAJ ZADZWONIL ALE NIE ZDAZYLAM ODEBRAC JAK PROBOWALAM ODDZWONIC TO NIE SZLO, WIEC WYSLALAM SMS I TEZ NIE DOSTALAM ODPISANE. A WIEC CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC KIEDY TERAZ MOGE JECHAC ???????????????????????????????????????????????
DO DADA 211 mam pytanko z jakiego jestes naboru tzn kiedy mials rozmowe i z jakiego jestes miasta bo ja bylam w gdanski II lutego i u mnie jeszcze cisza odpisz
wiecie jak się załatwia takiego przewoźnika? Nasyła się na niego przeróżne kontrole!!!!!!! I już po nich
mam jeszcze jedno pytanko odnośnie dzwonienia do polski.
czy są tam jakieś specjalne karty tel.z których można najtańszym kosztem dzwonić do polski, czy może lepiej jest dzwonić z budki na rzetony???
i czy można bedzie wysyłać do nas listy (z polski do hiszpanii)
Byłam 02.02, mieszkam w Gdyni(Orłowo), a moje nazwisko zaczyna się na literę L, ale podobno nie dzwonią wg alfabetu.
telefony z Hiszpanii: NAJTANIEJ Z BUDKI: wrzucacie 1 euro i: 1) jesli dzwonicie na sctacjonarny wykrecacie 9[tel], nastepnie powita was hiszp. autom. sekretarka, uuslyszycie "marca" i wtedy wykrecacie nr do Polski czyli oo 48 + nr kierunkowy + nr do domu czyli np. [tel](nr do Polski nastepnie nr kierunk. do Lodzi nastepnie do domu w tej formie co podalam) oraz 2) jesli dzwonicie na komorkowy do Polski to wrzucacie 1 euro i wykrecacie 8[tel], nastepnie sekretraka, potem uslyszycie marca i wtedy wykrecacie 0048 plus komorka czyli np. [tel]. Pozdr
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 1280

« 

Pomoc językowa