praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1280
no i oczywiście dziekuje za pomoc. dzieki wam dowiedziałam sie wielu rzeczy o których nie miałam pojecia. trzymam za was kciuki. a zwłaszcza za te rezerwowe zeby pojechały jak najszybciej. pozdrawiam .papa
ilona kto do ciebie dzwonił?
jakas kobieta. powiedziała tylko tyle ze dzwoni w sprawie hiszpanii, i ze wyjazd jest z krakowa spod motelu krak o godzinie 12. zapytałam czy są jakieś opłaty, i powiedziała ze jeśli jade to nie a jeślii nie stawie sie to bede musiała pokryć koszty wyjazdu. i powiedziała ze bagaz nie może przekraczac 30 kg i bagaż podręczny 5 kg. pozdrawiam.
chyba sie troszke zdenerwowalam
dzieki to jedziesz panoramą,powodzenia...
laski a pomorskie juz rusza czy nie?
chyba z alga?? nie mam pojecia
do nasa dzwonilam do algi jesli chodzi o pomorskie nabor II - II luty powiedzieli ze gdzies tak za 2 tygodnie bo maja zwiazane rece i codzienie wyjezdzaja autokary a hiszpanie powiedzieli ze do konca marca kazdy ma wycjechac aha podobno jesli chodzi naobr z gdanska sa u niektorych nie kompletne umowy to btakuje nr Nie to up nie przesłał umow i dlatego sie to prtzedluza w czasie z tego co mowila wywnioskowalam ze pojedziemy na szarym koncu ale na pewno w marcu tzn mozliwe ze pod koniec marca
Do Ilona - napisz skąd jesteś chociaż z jakich okolic. Powodzenia
czesc jedzie ktos jutro na spotkanie do Łodzi?
do aquq.jestem z tęgoborzy koło nowego sącza
hej dziewczyny!! MALOPOLSKA RUSZA!!!!!pewnie juz czesc slyszala ale jak by ktos jeszcze nie to sie dzielę :-) - 11 marca z kraka O 12.OO!!!! NARESZCIE!!!!
DLA DZIEWCZYN: nie jedziemy z PANORAMĄ tylko z jakims przewożnikiem tam od MARIA -BO PYTAŁAM ALE BEGAZ TAK JAK W PANORAMIE!! I CAŁE SZCZĘSCIE!!!
WIELKIE DZIEKI!!!!!!!- wszystkim dziewczynom które dzielą sie tu wiadomoścami -duzo sie tu dowiedziałam !!! no i fresówce bo widac ze dziewczyna była i wie duuzo!!! - chociaz nieukrywam że wolałabym chyba niektórych rzeczy nie wiedzieć ... :-(
pozdrowionka dla oczekujacych i bądzcie dobrej mysli!!!!! ...i moze do zobaczenia ;-)
Ilona - dzięki za odp. ja niestety jeszcze czekam i czekam. Pamiętam, ze na rozmowach wchodziłam jako prawie ostatnia, więc pewnie pojadę na szarym końcu (o ile pojadę...) pozdrówka i do zobaczenia
-aha i jak ktoś chce jechac z koleż. to nie ma problemu tylko trzeba to zgłosić!!

teraz jeszcze ja tak szybciutko: czy jest sens brac adidasy do pracy(bo jak by nie bylo są ciezkie) a podobno tam jest cały czas mokro a bierzemy przecież gumowce?!
z gory DZIEKI!!
do denalki.adidasy najlepiej wez na pewno ci sie nie raz przydadza u nas zadko sie chodziło w gumowcach.a bez adidasow przy 30 stopnich to jednak głupio [nie wszedzie jest bloto]
"aha i jak ktoś chce jechac z koleż. to nie ma problemu tylko trzeba to zgłosić!!" - co masz na myśli? jak ktoś chce jechać to gdzie dzwonić? Napisz tutaj plissssssssss!!!
moze macie juz panstwo jakies info co z rezerwa ze slaska pracy w hiszpanii jest bardzo duzo dziwne ze hiszpanie nie chca koeljnych wyjazdow przeciez panstwo macie napewno kontakt z kims z asaja kto was informuje
bardzo prosze tak dlugo czekamy praktycznie na walizkach w wup panie informuja ze na dniach ma jechac rezerwa gdzie lezy prawda?
witajcie o jejku jak nas juz malutko
szukam dziewczyn ze slaska ktore jeszcze nie wyjechaly oraz dziewczyn na rezerwie jestescie tutaj?
bruxo nie ma info , Pani w WUP twierdzi ze wyjazdy beda do konca przyszlego tygodnia w asaja (dowiadywal sie moj byly dobry szef) powiedzieli mu ze wszystkie wyjazdy beda do 20 marca
tak wiec o co tutaj chodzi , tyle lat jezdzilam i nigdy nie bylo tego typu problemow
czesc fresowka
jestem ze slaska na liscie rezerwowej ze mna sa moje 2 kolezanki i czekamy
ja tylko patrze na info wierze w uczciwosc przewoznika ktory mam nadzieje jak bedzie cos wiedzial to napisze tutaj a swoja droga to dzwine ze oni nie wiedza w koncu sa od tego osoby w asaja ktore na pewno mowia im do kiedy beda wyjazdy wiedza jakie pracodawcy maja zapotrzebowanie dziwne to czekanie w niewiedzy
ja czekam od 16.01 i jestem z opolskiego,dzwoniłam do Mario-Wróbe z cory,powiedział mi że myślał że wszystkie pojechaly z opolskiego,a ja czekam i czekam jak bym była rezerwowa,a tak nie jest mam tego dość......
A z Małopolski ktoś jeszcze czeka? Czy tylko ja jedna sierota?
Dziewczyny czy do którejs z Was juz dzwonił Pan z Bruxo w sprawie wyjazdu poniedziałkowego -Katowice.Podobno w poniedzialek reszta z grupy podstawowej wyjezdza.Ja jestem z Katowic i narazie cisza>;-(
Drogie Panie nie tylko Katowice jada w poniedzialek,wiec prosze uzbroic sie w cierpliwosc.
Dajcie najpierw wyjechac osoba z listy podstawowej jest ich jeszcze 500 osob!!!!
Lodz zaczyna wyjezdzac od poniedzialku tj. od 13.03.06
wyjazdy beda dotad az wszystkie panie wyjada!!!!nie ma okreslonej daty konca wyjazdow
tak tylko pisze Pan ze jadą w pierwszej kolejnosci Katowice.Jak z 200 osób z Katowic robi sie 500 gdzie ok100 juz wyjechała a 46 to rezerwa?i chyba nie bardzo jest to robione w/alfabetu.Chyba ze ja znam jakis inny alfabet ?
ja jestem z lubuskiego i też jeszcze czekam, jade pierwszy raz i bardzo się boje, sporo dowiedziałam si z forum ale mam jedno pytanie: czy tam są komary i trzeba zaopatrzyć się w żele? pozdrawiam wszystkie czekające!
Dziewczyny,moje woj.(Warm-Mazur.) z tego co wiem,to nawet nie ruszyło.A jest nas tu duuzzoo.Cierpliwość moja jest juz na wyczerpaniu!!!
dziewczyny nareszczie sie doczekałam .Jadę w poniedziałek o 10,30.jestem z Katowic .pozdrawiam ,mam nadzieję ze nie będe żałować decyzji związanej z tym wyjazdem:-)
super :)
zycze powodzenia mysle ze nie bedziesz zalowac wroc w czerwcu i napisz jak bylo :))
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1280

« 

Pomoc językowa