praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1280
co ty gadasz moja żona nie jest z rezerwy z łódzkiego i jeszcze czeka i kilka innych dziewczyn z którymi jest w kontakcie, a tak wogóle to co tu się dzieje? dziewczyny z łódzkiego nic się nie odzywają, Pana Bruxo Amba wcieła, kobita mi w domu wariuje ....
rano dzwonilam do wup Pani Michalina powiedziala ze na dniach maja byc umowy dla rezerwy beda dzwonic bo wyjazd ma byc szybko
prawdopodobnie do asaji maja wyjechac wszystkie do konca marca (potwierdzilyby sie slowa mojego szefa ktory sie dowiadywal)
dziewczyny jest tam juz sporo pracy truskawki dojrzewaja dlatego lada dzien wyjedziemy hiszpanie nie pozwola na zmarnowanie ani jednej truskawki
Dziewczyny faktycznie sie ruszyło, dostałam dzis telefon ze mam wyjazd w sobote z Wrocławia. Prosze kontakt jesli ktoras tez tak jedzie/ dolnoslaskie lub chetnie inne rowniez :-)))/ moje [gg] pozdrawiam oczekujace ktore sie doczekaja na 1000%
co wy z tą rezerwą???????????? halo Panie Bruxo gdzie Pan jesteś, pisze jeszcze raz moja żona nie jest z rezerwy tylko z 13 stycznia z PT, niedawno miałeś Pan tyle do powiedzenia a teraz nagle co????
chcesz Pan żeby mi kobita w wariatkowie wylądowała ? ...
oni teraz wydzwaniaja do kobiet z info o wyjazdach, dlatego nie ma teraz p.bruxo na forum. Na wariowanie zony najlepsze lekarstwo to przytulenie gwarantuje ze skuteczne :-)
poznasz jeszcze dużo mężczyzn bez obrączek.MOGĄ MIEĆ 70 LAT I MIEĆ RODZINY ,ALE BĘDA BEZ OBRĄCZKI - NAIWNA
nerwowy się zrobiłeś????
widze ze tutaj was coraz mniej jakas mala garstka!!!to jest zupelnie nie fair dlaczego dzoieczyny ktore byly pozniej od nas na naborze juz wyjechaly a pomorskie jeszcze siedzi w domu i odlicza zegarek?boze juz dostaje szalu czy ich pogielo tych organizatorow?jak oni moga sobie to wszystko tak zlewac?mogli na poczatku powiedziec ze sami nie wiedza ile potrwa sprowadzanie nas do tej hiszpani a nie mydlili nam oczy ze gora 3 tygodnie!!!czy to normallne?chyba ich powyginalo?ale mam nerwa!wkurza mnie ta cala sytuacja!!!!!! pozdrowionka
widze ze jakos malo tak nas!!!albo czesc osob juz wyjechala,a czesc dala sobie na looz juz z ta hiszpania!jestem troche zawiedziona bo cos czuje ze ten moj wyjazd juz nie wypali!!!nie ma przeciez sensu jechac na koniec zbiorow!szkoda :-(
Ja zjechałam bez żadnych papierów po miesiącu, gdyż pracodawca stwierdził że on nie wyda mi żadnego zaswiadczenia ponieważ 30 dni to był okres próbny a zaświadczenia świadectwa pracy dostaną te co będą na kampanii. Nie dostawałyśmy żadnych kwitów rozliczeniowych, kasa była dawana na wszytskie razem a my musiałyśmy sie miedzy soba rozliczyć. Warunki trudne.Już nigdy nie pojade na truskawki.Bo ten miesiac był stracony jesli idzie o kase.Kraj ładny i tęskni się za nim...
ale dziwnie,a twoje kolezanki tez tak mialy czy tylko ty?w jakiej bylas miejscowosci i z jakiej miejscowosci wyjezdzalas jesli chodzi o polske?pozdrowionka pa
hej !! Masz racje nasa 22 ich calkiem pogielo az szkoda gadac to jest nie do pomyslenia zeby nas tak w balona robic i sciemiac non stop z wyjazdem (tak jest z naszym urzedem) ile jeszcze to moze trwac mi juz nerwy puszczają !!!A najgorsze sa momenty kiedy znajomi mnie spotykaja i ze zdziwieniem pytaja a ty jeszcze nie pojechalas !! mam dosc juz tego ze o mezu nie wspomne on juz nawet nie mysli i nie wierzy ze pojade . Nie wiedzialam ze tyle bedzie zamieszania i nerwow z tym wyjazdem mialo byc szybko i az za pieknie zeby moglo byc prawdą . Jestem ciekawa czy to co roku sa takie numery z tymi wyjazdami czy to pierwszy raz ale chyba w zeszlych latach bylo podobnie . Życze wszystkim szybkiego wyjazdu papatki !!!
w czwartek dwa kolejne autokary z lodzi. dzisiaj nie pojechalo kolejne 7 osob. co z nimi zrobic?? nie wysylac?? obciazyc kosztami transportu?? prosze zastanowcie sie drogie panie czy na pewno chcecie jechac, bo na wasze miejsce an prawde sa chetne osoby, ktore na pewno pojada. przez weekend kazdy chce odpocza, a panie , ktore sie gubia na parkingu we francji jednak nie daja.
Do Bruxo....prosze powiedziec ile wszystkich autokarow pojedzie z Łodzi?Czy wszystkie wyjedziemy w tym tygodniu?Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
proszę pana życie lubi płatać figle .Trzeba rozumieć ludzi -chociaż próbować zrozumieć
Niech Pan zadzwoni do kogokolwiek z mojego miasta,albo ogólnie do woj.Warm-Mazurskiego ,to gwarantuję Panu,ze nie będzie osoby,która przełoży wyjazd!!! to jest normalnie PARODIA!!!Ja zaczynam mieć tego naprawdę dość.Niech kobiety sie zdecyduja czy wogóle chcą jechać!!!
Mam pytanie czy wie pan juz cos na temat warminsko - mazurskiego (nabor w Olsztynie 9 stycznia ) moze wie pan czy sa juz te nieszczesne numery i jest planowany jakis wyjazd !?? z gory bardzo dziekuje za odpowiedz . Co do dziewczyn ktore znowu sobie olaly wyjazd to powinny poniesc jakas kare bo to jest juz przesada ze jedne siedza i czekaja jak na zbawienie zeby pojechac i juz skonczyc nerwowke bo to czekanie wykancza a inne sobie zwyczajnie olewaja juz raz mialysmy nauczke wszystkie ale widocznie nie poskutkowalo. pozdro....
to trzeba bylo sie do zwiazkow odezwac i by ci na pewno pomogly!przeciez mialas kontrakt i tam jest napisane, ze(nie wiem jak teraz ale jak ja jezdzilam to bylo) 14 dni okresu próbnego.potem juz pracodawca nie moze cie zwolnic.jezeli cie zwolni to pracodawca jest zmuszony do zapłaty ci za kazdy dzien pracy do konca kampanii.polki tego nie wiedza i dlatego tak pozwalaja soba pomiatac. w mazagonie jest biuro zwiazkow.trzeba tylko popytac gdzie starych pracowników. i nie dajcie sie szantazowac i wykorzystywac pracodawcą za coraz nedzniejsze pieniadze!!!!ja prowadzilam wieczna wojne z szefem bo sie do mnie czepial ze chodze na dyskoteki i wogole w zycie pryatne mi sie za duza wtracal, ale pomimo naszych kłótni co roku mi wysylal kontrakt.wkoncu po kilku wypadach zrezygnowalam z fresy i zostalam tam na stale. tak nie dokladnie tam bo mieszkam z 2 godziny drogi od palos.zakochalam sie,mam wspanialego faceta, niedlugo urodze dziecko i jestem tu naprawde szczesliwa.
cześc dziewczyny już niedlugo będziemy czeka bo podobno wszystkie mamy wyjecha do końca marca.Co ja mam powiedzie czekam od grudnia od9 i jak widze że dziewczyny niewstawiają się na wyjaz to mnie szlak trafia.Odrazu by powiedzialy że niemogą teraz jecha to by w ich miejsce pojechaly inne chętne ,dziewcyny ale juz niedlugo pojedziemy powodzenia zycze wszystkim
A dlaczego zjechałaś niedawalaś sobie rady czy co się stalo ?
Hej!Dziewczyny czy jest tu ktoś kto jest na rezerwie z Łodzi?Czy już coś wiadomo w naszej sprawie?
wkurza mnie to bo wiedze ze sama lodz sie odzywa!!!a gdansk?dziewczyny co jest z wami?
Hej!Już sama nie wiem co myśleć-dzwonię do wup i pytam o kontrakty dla rezerwy i słyszę że na dniach będą,ale jaka jest prawda nie wiem?Jestem ze Śląska i mam już dość tego czekania!Mam nadzieję że rzeczywiście wyjedziemy jeszcze w tym m-cu bo inaczej chyba nie opłaca nam się jechać!Jeżeli ktoś z Was ma jakieś info proszę dać znać.Dziękuję
najchetniej teraz zrezygnowalaabym i poszukala innej pracy ale juz za duzo rzeczy kupilam na ten wyjazd gumaki, jedzonko chemiczne rzeczy i te sprawy!gdybym wiedziala ze tak bedzie wcale bym sie nie pisala na tej wyjazd ps-moze zmienie zdanie jak juz pojade i mi sie tam spodoba no nie?papapa
nie zalamuj sie napewno pojedziesz ty i wszystkie dziewczyny, nastrój chwilowo obnizony ale to wszystko minie. Wiem ze przewoznicy ruszyli pelna para w powiadamianiu wiec to kwestia kilku lub kilkunastu dni i zadzwoni telefon :-)))
A kto wie gdzie sie nam schowala fresowka? halllo - odezwij sie zaraz zrobi sie cieplej :-D
tak przewoznicy ruszyli pelna para?tylko dlaczego nie slychac ze pomorskie rusza cos czuje ze o nas zapomnieli totalna zalamka!a tak sie cieszylam na ten wyjazd ale z kazdym dniem zaluje tej decyzji!bo teraz kazdy sie pyta kiedy jedziesz!a ja nawet wzielam urlop dziekanski w szkole teraz wiem ze chyba nie warto bylo tyle zachodu o taki gloopi wyjazd bo jak pojade w kwietniu to przywioze tej kasy co kot naplakal!mam dola jak nic!3majcie sie dziewczynki papaptki
nas a ja jestem zpomorskiego mam kontakt z panem z algi ale co z tego jak oni stoja w miejscu bo nie mamy jeszcze nr zdaja sobie ztego sprawe ze juz wyjezdzaja nabory z lutego i pozniejsze ale nam nie nadali nr i moze to portwac 2 tyg jeszcze do konca marca mam dosc nie wiem czy jestem taka pechowa ale z tego co wiem dziewczyny tam teraz robia duzo nadgodzin i ladnie zarabiaja bo truskawki sie czerwienia w oczach a najac zycie pojadziemy tam w kwietni zacznie sie pora opadow i bedziemy mialy nici z zarobku pozostanie nam posprzatanie pola :(
Wiem że pomorskie już jechalo od stycznia bo kiedy niedzwonilam do Algi to mowili że teraz jedzie pomorskie i tak na zmiane zachodniopomorskie i pomorskie ale niemartw się ja jestem z zachodniopom na rozmowach 9 grudnia i czekam cierpliwie mają moją umowe tylko numeru niemam to jest normalnie szok pozdrawiam AGA31
a dokladniej skąd jesteś kiedy bylaś na naborze?ja jestem ze Stargardu napisz domnie na gg to sobie pogadamy ok?7[tel]ja bylam w grudniu
hej kobitki !! Ja tez juz stracilam nadzieje ze wogole pojade a zresztą juz stracilam checi i zapal do tego wyjazdu . Sama nie wiem czy jest sens jechac bo juz jest polowa marca a o wyjezdzie nic nie slychac . W kwietniu to juz nie ma po co jechac bo zarobie cale ....... Juz nie wiem co o tym myslec . Mam strasznego dola .Trzymajcie sie dziewczyny !!!!
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1280

« 

Pomoc językowa