praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 1280
JAjuż nie mam słów na to wszystko w tamtym roku wyjechałam w kwietniu i guzik przywiozlam ,w tym roku powtórka z przeszłości Jestem na rezerwie no i mysle ze na bank wyjade w kwietniu.Z reguły jestem osobą bardzo spokojną,no ale ten wyjazd mnie wyprowadza z równowagi,jestem tak wściekła na Hiszpanów ,że będąc na miejscu wygarne im wszystko.Jesli ma byc minimum praca na 3 miesiace to maja obowiazek ja zapewnic,juz nie mówie tu o sobie bo jestem z rezerwy ale o tych dziewczynach które maja kontrakty.
Nie Ty jedna masz doła.Mi to juz psycha dosłownie siada.Tez miałam spotkanie 9 stycznia w Olsztynie i siedzę jak na szpilkach.Mam juz naprawde dość.Pani w WUP powiedziała,że mamy czekać i tyle.Zyczę wszystkim cierpliwości,bo mi juz jej brakuje.A gdzie nasz PAN z BRUXA? Zawsze coś napisał....,a tak?CISZAAA.
Huraaa....dzwonili wlasnie do mnie.Jade w czwartek z Łodzi.Do zobaczenia w slonecznej Hiszpanii.Cierpliwosci...wszystkie pojedziecie.:):)
Do mnie też dzwonili przed chwilą! Mam ustawioną melodyjkę na ich numery i kiedy zadzwonili to mnie sparaliżowało.Zamiast odbierać to się gapiłam w napis BRUXO na wyświetlaczu. To zabawne, po tym całym oczekiwaniu nie mogłam uwierzyć,że to prawda. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny . Do zobaczenia w Hiszpani!
hej dziewczyny ale skad jestescie i kiedy mialyscie nabor?widze ze zostala nas zaledwie garstka!!! a ja jade z algi moze ktos poda mi ich numer co?z gory serdeczne dzieki
To numer do algi[tel]dzwoń i pytaj kiedy pojedziemy
Nasa ja tez jestem z algi i nie mam dla ciebie dobrych wiadomosci jak jestes z pomorskiego a wygaje mi sie ze tak to nie mamy jeszcze nr i nie mozemy jechac pan z algi powiedzial ze to moze trwac 2 tyg nawet koniec marca tylko my czekam :(
z tego co widac czeka tylko alga :(((((( pomorskie i zachodniopomoskie i wrminsko -mazusrskie kufa ciekawe niby nie mamy nr dlaczego to tak dlugo to dla nas trwa skoro wyjechaly juz nabory z 17 lutego dlaczego one mialy nr a my z grudnia syucznia jeszcze nie i stoimy jeszcze w miejscu
a czy mozesz mi powiedziec kiedy dzwonilas?bo wszyscy mowia ze 2 tygodnie ale wkoncu tydzien juz minal i znowu 2 tygodnie czy oni do cholery jasnej oszaleli co oni sobie wyobrazaja?ale mam nerwa!!!!!
dostalam smsa od kolezanki ktora jest w FRESH HUELWA pogoda jest swietna truskawi sie czerwienia w oczach maja full pracy i mnostwo nadgodzin pracuja ostro hmmmm obawiam sie ze pojedziemy tam sprzatac pole jak tam taki urodzaj a my jeszcze w zimnej polsce i niewiadomo kiery wogole jedziemy a moj nabor mial jechac wlasnie tam
a moze ta gloopia alga narzie nie moze ruszyc tymi swoimi cholernymi autobusami?moze maja narazie inne kursy i przekladaja nasze wyjazdy ale nie licza sie z tym ze dla innych to ogromne obciazenie i kupa nerwow!ale mysle ze damy rade co?
nasa dzwonila wczoraj dzisaj i ciagle slysze to samo nie mamy nr NIE z hiszpani i stoimy hiszpanie mowia ze wszystkie mamy wyjechac w marcu ale jakos ociagaja sie z wystawieniem nam nr sama juz nie wiem czy wart okazje pracy uciekaja mi kolo nosa a czekam na jakies truskawki juz tak dlugo aaaa wszyscy znajomi juz sie zemnie nabijaja pani mgr i jedzie w truskawki ale jako studentka zawsze dorabiala sobie w zbiorach i co z tego ze skonczylam studia chce jechac i juz tylko to czekanie mnie zabija grrrrrrrrrrrr
no wlasnie ja tez bardzo chce jechac teraz bo musze zarobic na studia!a chce jechac teraz zeby wrocic w czerwcu na egzaminy pozatym widze ze coraz mniej nas a tamte juz sobie siedza w hiszpani!jestem zla i strasznie lapie dola w domu jak siedze i mysle ze kolejny dzien stracony!!!
Fresowka jesteś jeszcze czy już pojechałaś????
Ale nas sie tu biednie robi !!!!! karzdego dnia ktos ubywa , fajnie dla tych dziewczyn co sie wkoncu doczekaly na telefon :))) Bo ja juz stracilam nadzieje ze wyjade :(( Moim zdaniem to tez jest wina naszych urzedow bo przeciez oni musza miec kontakt z tymi korporacjami co robily nabory , czy urzad nie moze sie dowiedziec dlaczego te nadawanie numerow z niektorych wojewodztw tak dlugo trwa !!! Przeciez to juz jest przegiecie niby nadawanie trwa miesiac do dwoch , u nas juz jest ponad 2 miesiace .Wyglonda na to ze urzedy tez lache polozyly na nas bo jak to inaczej wytlumaczyc :(((( Ja to tak widze ,moze sie myle ale juz mi slow brak na to wszystko niech sie oni postawią na naszym miejscu !!!! Cierpliwosc tez ma swoje granice i to czekanie z dnia na dzien przestalo byc zabawne . Oni sobie kpiny z nas robią , wkoncu to urzad nas kieruje wiec tez moglby sie zakrecic przy tym i wziasc troche odpowiedzialnosci za dziewczyny ze swoich urzedow !!!! Pozdrawiam :((
Szanowne Panie Panny i Panienki. Ja jade z Wrocławia 15.03.2006 o godz 16.00 jak się któraś z madam spóźni to nie czekam.Autokar jest 5 gwiazdkowy a kierowców jest 4 i to co piszecie o nas to jest jakies nieporozumienie. Czytam to i sie normalnie zalewam śmiechem
Podam wam kg bagaży i tego będe niestety przestrzegał do 30 kg bagaż podręczny do 5 kg . Śpiwory do luków bagażowych nie do środka .Na koniec powiem tyle że droga minie szybko i miło ale to zależy też od was a nie tylko od nas kierowców
pan jest z algi?to moze pan nam powie co wy sobie wyobrazacie?dlaczego dziewczynki ktore byly na naborze w gdansku 3 lutego jesczez nie jada>?czekam na odp
no wkońcu ktoś z Algi prosze mi powiedziec bylam na rozmowie w grudniu 9 i czekam tak dlugo oco chodzi z tymi numerami jestem z zachodniopomorskiego moze mi pan powiedzie jak dlugo będę czekac porosze o odpowiec
Nie moge wam odpowiedziec na wasze pytania bo nie mam tekich informacji.Ja jade jutro z wrocławia ale w tygodniu jadą po trzy autokary . Wszystkie te panie które mają kontrakty napewno wyjadą.
czy są jeszcze jakies pytania odnośnie podróży bo zachwile ide spac .czekam jeszcze 30 min . Do zobaczenia jutro .Buziaczki
no prosze jaki mily kierowca..az wam zazdroszcze dziewczyny...trzeba bedzie zweryfikowac te opinie o kierowcach z Algi...widzicie, jak to nie ma co generalizowac? pozdrowcie ode mnie pana Maniusia!!!
musze powiedzie panu ze macie w swoim biurze bardzo niemiłą panią kiedy niedzwonie do was to odpowiada z wielką obraza że czlowiek dzwoni do was.Niema jednak jak odbierze pan jest bardzo mily i wszystkiego można się dowiedziec a ta kobita niepowinna tam pracowac bo ona nienadaje się na udzielanie jakich kolwiek informacji ta pani niejest kompetętna!!!!
dziewczyny widze ze tylko ja tu zostalam ooooj szkoda już mi się w zolądku gotoje mam dosy tego czekania!!!!
Hej!Nie tylko Ty-zostałam jeszcze ja i reszta dziewczyn z rezerwy-Katowice!W naszej sprawie dalej nic nie wiadomo-tylko to że jedziemy!My nie mamy nawet podpisanych kontraktów a kiedy one będą nie wiadomo!Dziś znów dzwoniłam do wup ale jak zwykle mamy czekać-pytanie ile jeszcze?
DO AGI 31 111111 : Nie jesteś sama ja tez ciagle czekam i watpie czy sie doczekam :((( zaraz do krzesla przyrosne i rece od pykania na klawiaturze mi zdretwieją !!!! juz mam tego czekania doooooość !!!! Trzymajcie sie kobitki moze i na nas wkoncu przyjdzie czas :)))))))) Papatki
cześć,nie jesteś sama ja ciągle czekam na telefon ale sobie jeszcze poczekam.Dobrze że jest to forum , bo inaczej chyba bym już zgłupiała pozdrawiam P.S. czy jest może ktoś kto był 9 marca w Łodzi na spotkaniu ?
Dziweczyny mam pytanie do tych które już byly !! Nie ukrywam że zależalo mi na tym wyjezdzie ale liczylam że na max do konca lutego wyjedziemy a juz mamy polowe marca i jeszcze nie mamy nr wiec wyjazd może być nawet w kwietniu . Ja mam rodzine (zreszto pewnie jak wiekszosc tu ) i 5 letnią córeczke , powiedzcie czy wyjazd w kwietniu ma jeszcze sens ??? czy mozna jeszcze zarobić?? Poprostu nie wiem czy warto zostawić męza i córeczke żeby jechać i nic nie zarobić . Wiem że nie ja jedna zostawiam dziecko , więc nie zrozumcie mnie zle napewno dla karzdej z nas jest to trudne , ale jeśli któraś z was wyjezdzala kiedys w kwietniu to prosze bardzo powiedzcie czy jest sens ???!! Dzieki z góry za odpowiedz .
Pati22 ja podpisalam umowe 9 grudnia i co ja mam powiedzie juz pyroslam do fotela macie racje dziewczyny co to by bylo gdyby nie to forum!!!!a ile jest kobiet co niemaja internetu jak one się czują!czy jedzie ktoś z Algą z zachpomorskiego?
Jestem z kujawsko-pomorskiego. Dzwoniłam do Algi. Oni nawet nie wiedzą czy mają mój kontrakt. Pani z Algi ma do mnie oddzwonić. Czekam na telefon.
czesc jest ktos, kto byl na rozmowie w łodzi? pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 1280

« 

Pomoc językowa