praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 1280
jutro alga wyjeżdża z piły
dziewczyny jak jedziecie do hiszpani na truskawki to uwazajcie na baltazara bo bez powodu wyrzuca spowrotem do polski i placicie za powrut i lipa uniego sa warunki bytowe
Do p. BRUXO prosiłabym żeby podał pan najpóżniejszy termin wyjazdu dla naboru z 9 marca z Łodzi, to bardzo ważne.
a co to za pan?on ma duza planatcje czy mala?to jakis stary facio czy mlody?mam nadzieje ze do niego nie trafie tylko powiedz jak on wyglada i ile zazwyczaj potrzebuje dziewczyn, jak sie pytaja przy przyjezdzie do hiszpani co>?odpisz szybko prosze
czy nikogo niema
do damio:!!!
a co to za pan?on ma duza planatcje czy mala?to jakis stary facio czy mlody?mam nadzieje ze do niego nie trafie tylko powiedz jak on wyglada i ile zazwyczaj potrzebuje dziewczyn, jak sie pytaja przy przyjezdzie do hiszpani co>?odpisz szybko prosze
A skąd masz takie wiadomości??? Nie siej paniki ,bo dziewczyny i tak mają dość namieszane w głowach.Zlituj się nad nami.....Zawsze znajdzie sie taki pracodawca,co wykorzystuje itd.Pozdrawiam tych co nie spią.
ma duza plantacje mieszka sie w campo baltazara 8 kilometruw od miasta uwazajcie na jego brata antonia praca nie jest ciezka ale on ma z glowa nieruwno i jego pomocnika jak wysiadziesz z autokaru to pytaj sie do kogo
mam tam kolezanki i wiem ze troche sieje paniki ale trzeba sobie pomagac
witam czy mam wziąsc spiwór bo opinie są rózne i niewiem co mam robi
Jak masz gdzie to zabierz, to co oni zapewniaja jest cienkie i w nocy sie marznie. A jak nie spiwor to chociaz cos cieplego w czym moglabys spac! my spalysmy w swetrach, dresach i skarpetkach!
Przed chwila wyprawilam swoja kolezanke Wandzie, ktora wyjezdza dzis o godz. 12.00 z Pily. Zatrzymala sie wczoraj u mnie, bo jest ze Szprotawy i dojazd do Pily kiepski.A moze po prostu chcialysmy sie spotkac i powspominac...Bylysmy razem 2 lata temu. Przy fotkach wspominalysmy wczoraj jak bylo swietnie...Chociaz warunki pracy i mieszkaniowe byly oplakane a mimo to...,dalysmy rade i dzis nie to wydaje sie najstraszniejsze.I z perspektywy czasu, okazalo sie , ze najwazniejsze byly te wszystkie przyjaznie, ktore sie tam zawiazaly.Rano, gdy ja odprowadzalam, zalowalam ,ze nie jade razem z nia...Ona chyba tez...Mam nadzieje, ze trafi na tak fajne dziewczyny jaka jest sama...Dziewczyny, jeszcze troche...
do ANNAX
Wiesz fajnie mieć niłe wspomnienia, bo to co tu czytam i od jakiegoś czasu śledzę, to aż sie boję jechać. Czekam z poboru 9.01.06 Piotrków Tr.
Annax,
Czekam na odpowiedż Pana Bruxo , tak było ciekawie i zamilkł.
Miałam taką nadzieję czekam na walizkach już od miesiąca rodzina ma mnie już dosyć, a ja wątpię czy pojade bo to krótki będie termin.
chcę być tylko do 3-5.06, bo mam już umowę gdzie indziej.
Po przeczytaniu tego co napisałaś zamyśliłam sie przez chwilę.Przypomniałam sobie moje koleżanki z którymi byłam 3 lata temu koło Moguer.Masz rację -nie ważne są warunki,a nawet szef ,który Cię pogania,ale ludzie z którymi można przetrwać WSZYSTKO.Wszystkim życzę spotkania właśnie takich ludzi.(nieważne jakiej narodowości).
DO MYSZY
Wiesz ,bo to co pokazuje każdy Polak za granicą to szczyt chamstwa,
to inne narodowości do naśladowania, tak sie szanują pomagaja nawzajem
Byłam wiem i nie warto czasami pomóc bo ci odpłacą, że nieraz pakałam.
Boje sie, że jak trafię na nasze rodaczki, to mi sie odechce wszystkiego,
Zgadza się, praca jest bardzo ciężka ,ale to zależy od nas jaką sobie stworzymy atmosferę.
gdyby nie ta kasa mapewno bym już zrezygnowała.
Właśnie,gdyby nie ta kasa...?!!Podejrzewam,że dużo nas by już dało sobie na spokój z tym wyjazdem.To co sie dzieje w tym roku,to jest szok!!! Bądzmy dobrej myśli,że wszystko jakoś się ułoży,spotkamy fajnych ludzi,zarobimy duuużo kasiorki i ogólnie będzie lux.Ale mam marzenia,co???Chyba już dostaję głupawki od tego czekania na telefon!!!
jak juz raz bylas to udziel mi info co mam zabrac bo ja jade pierwszy raz ijuz sie pogubiłam co brac bo jedni pisza ze spiwory drudzy ze nie jak mozesz to zawsze wieczorami jestem dostepna na [gg] [tel]bardzo dziękuje za kazdą informacje
czesc Dziewczyny! ja wyjezdzam w sobote o 12 z Pily, bylam 30.01 na rozmowie w Toruniu, moze sledzi jeszcze to forum jakas dziewczyna,ktora ma ten sam termin wyjazdu? dobrze byloby wiedziec, ze jakies mile osobki wyjezdzaja w tym samym terminie...jade po raz pierwszy i troche sie obawiam...pozdrawiam Was serdecznie:)
Musisz cofnąć sie w wpisach,a wszystkiego sie dowiesz.Ale nie ma sprawy,odezwe sie do Ciebie na g.g wieczorkim,albo Ty do mnie-g.g 2235814. A gdzie Pan BRUXO??? Może już cos wiadomo o Warmin.-Mazurskim? Niech się Pan zlituje nad biednymi dziewczynami i się odezwie!!!Z niecierpliwością czekam na wiadomości od Pana.
jedziesz z alga?
A kiedy wkońcu pojedzie zachodniopomorskie Gdzie pan Maniek z Algi prosze się odezwac podpisalam umowe 9 grudnia w szczecinie i już odemnie prawie wszystkie wyjechaly takie mialkam info z UP więc oco chodzi?pozdrawiam
do mysza
To nie zalezy od nas kiedy pojedzie warminsko-mazurskie,bo my nie przydzielamy numerow NIE.Te numery przydziela Hiszpania,wiec jesli Panie otrzymaja te numery wtedy bedzie nasza "dzialka" w wywieziuniu Pan do Hiszpanii.Jesli nie ma numerow NIE to nic nie mozemy zrobic.
do Jola(gość) (gość)
Pan z Bruxo jesty w pracy i nie ma czasu 24h siedziec na forum.
Zapomnialem dodac,ze wczoraj nie wsiadlo 19 Pan z Katowic i Lodzi a tak strasznie domagaly sie wyjazdu!!!!!!!
co sie stalo z panem prosze powiedziec kiedy mam szanse wyjechać [Legnica .wrocław]mam imienny kontrakt a wyjezdzam 5 raz czy o mnie ktoś zapomnial nie moge sie dodzwonic do Firmy a zreszta po co juz mnie nudzi to czekanie nigdy tak pózno nie wyjeżdzalam prosze o odpowiedz na nr tel 667212169 Lucyna[ nie mam dostepu do forum ]
z jakiej pani jest firmy.firmy dittmayer i atlantic blue napewno jeszcze nie wyjechaly
Panie z firm:DITTMEYER i ATLANTIC BLUE beda wyjezdzac w najblizszych dwoch tygodniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję bardzo za odpowiedz,ale ja to wszystko już wiem.Myślałam,że dowiem się coś na temat wyjazdu,a nie procedury nadawania numerow.(numer już mam)Ale dobrze Pan już jest,bo może innym Pan coś pomoże? Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 1280

« 

Pomoc językowa