praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 1280
do annax; kiedy i gdzie podpisywała twoja koleżanka umowe? ja też jastem ze Szprotawy i jeszcze czekam a podpisywałam we Wrocławiu 16 lutego napisz prosze.
Gdzie się podzial pan Maniek z Algi?On wchodzi tu tylko żeby sprostowa to co dziewyny piszą na temat autokarow i panow co wozą dziewczyny!A na nasze pytania to odpowiada to co my już wiemy Ale to że panowie byli na gazie w zielonej g to przeciesz prawda i jak my mamy a wami niebac się jechac!A podobno wasi panowie zle traktoją dziewczyny i powie mi pan jakim prawem oni mają czelnośc ublizac kobieta wkoncu oni są w pracy!Napewno dziewczyny jak będą wracac do polski to tego tak niezostawią.Niech tylko namnie tak trafi to poruszę wszystko żeby ukarac tego faceta co będzie sie tak panoszyc.Mąz zalatwil mi dobry sprzęt audio wideo niedam sobą pamiata jakiemuś akichanemu kierowcy pozdrawiam serdecznie pana Maniusia
Hej,właśnie do mnie dzwonili,ze wyjezdzam w sobote o 8.Troche sie ciesze,ale tez i denerwuje.Jade ze szwagierka i czy na miejscu moga nas rozdzielic do innych pracodawcow?Bo tego sie obawiam najbardziej.
Hej dziewczyny !!! pewnie jak wszystkie tu ja juz mam dość tego czekania i zwodzenia pań z up odnośnie wyjazdu !! to jest paranoja zeby tak z nami pogrywać . W naszym up jest wiecznie ta sama spiewka że wyjazd juz na dniach prosze zadzwonic jutro to bedziemy wiecej wiedziec a na drugi dzien niestety trzeba czekac ludzie ile mozna !!!!! Urzad tez móglby nam pomoc i ponaglic hiszpanow z nadaniem tych numerow , wkoncu im takze powinno na tym zalezec . A my pojedziemy moze w polowie kwietnia (jak dobrze pojdzie) i mamy byc wdzieczne dla urzedu bo jak to on nam pomogl w znalezieniu pracy!! Gdybym czekała miesiąc no to jeszcze jak cie moge ale dziewczyny z warminsko - mazurskiego czekaja juz ponad 3 miesiace !!!! Ja rozumiem ze na numery sie sporo czeka ale jedne nie czekaja miesiaca i jada a inne od grudnia i ciagle czekaja !! Jeden wielki bajzel z tymi numerami . Juz słow nam brak na to wszystko .Moze pan z Bruxo wie cos wiecej o naszym woj . dlaczego to tak dlugo trwa bo z urzedu to niestety nic sie nie mozemy dowiedziec !!!! Papatki
tak, jade z alga.
skad jestes
Panie Bruxo, może Pan coś wie co z rezerwą ze śląska?
Podpisywala umowe w Zielonej Gorze w grudniu, pojechala z rezerwy. Z tym, ze juz trzeci raz.Pozdrawiam
a skad wyjezdzasz i kiedy?
moie wszystkie kolezanki sa w pracy od poczatku lutego a czy mam szanse ze wyade w marcu. Lucyna
STUKNIJ SIE W ŁEP I JAK CHCESZ KONFORTU TO DO BIURA NA WŁASNY RACHUNEK A JAK NIE TO PRZEWIUSŁ BYM WAS WAGONAMI JAK NO OBOZU !!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBIECUJE ZE NAPEWNO SIE SPOTKAMY I CZEKAM NA TEN SPRZRT HA HA JA CI POKAZE SWUJ TO SIE WYMIENIMY I PAMIETAJ JAK SIE SKAPNE TO BEDZIE FAJNIE I JESZCZE JEDNO WAZNA TO JESTES W POLSCE TAM GDZIE JEDZIESZTO JESTES TEPOM TANIA DZIWKA
ach tak rozumiem ja jade pierwszy raz DZIĘKUJE I POZDRAWIAM!!!!!
dziewczyny dzisiaj sie dowiedzialam z pewnego zirudla ze tam nie jest za ciekawie kobiety ktore tam sa nie maja pracy poniewasz pogoda niedopisoje moze lepiej czekac w domu az tam sie ociepli pozdrawiam czekajace zwlaszcza te z grudniza .
to ciekawe co to za źródło??? Bo to że nie wiemy kiedy pojedziemy to fakt, ale nie znaczy że nie wiemy co dzieje się tam w Hiszpanii, my też mamy swoje źródła
Do jozefine!!!!!
a wiesz do jakiego źródła Ty powinnaś zaglądnąć DO SŁOWNIKA JĘZYKA POLSKIEGO, ORTOGRAFICZNEGO itd. Pozdrawiam!
moze i powinnam ale jak bym byla tak wyksztalcona jak ty to niejechala bym na truskawki jesli masz lepsze informacje to sie ciesze bo tesz mam dosyc czekania . Tobie przydalo by si troche grzecznosci
Jestem tego samego zdania ze ortografia niejest nam tam potrzebna.k ola niemusisz byc az taka niegrzeczna skoro ty masz ortografie w jednym palcu to może powinnaś pracowac w szkole a nie w truskawki jechac !!!!!Josefine nieprzejmoj się olą jest tu duzo dziewczyn co robią blędy ja tez je robie i co ztego powodu mam się nieodzywac albo niepisac?Ola jesteś śmieszna hahaha
czy nikt nie przeczytał,że po wyjeżdzie do Hiszpanii jesteśmy tanimi dziwkami.Po co wogóle PANOWIE KIEROWCY NAS ZAWOZICIE .Nikt nie daje nam wyboru tylko traktujecie nas jak bydło i jeszcze śmiecie mieć jakieś pretensje o to ,że się upominamy o szacunek .Po co przewożnicy przetrzymują nasze kontrakty do dnia wyjazdu .Proszę je wysłać do domów i nie zawracać sobie głowy "tanimi dziwkami" Ja mam w nosie 48-godzinną podróż autokarem , mogę lecieć za porę euro samolotem.Podróż 3-4 godziny i traktowali mnie jak pasażerkę ,a nie jak tanią dziwkę.Dajcie nam tę możliwość wyboru ,a zapewniam ,że oprócz tych co jadą 1-wszy raz nikt nie skorzysta z podróży autokarowej.
Proszę się dowiedzieć i jak ma Pan odwagę dlaczego przetrzymujecie nasze imienne kontrakty i dajecie nam jak już siedzimy w Waszych autokarach- BO to jest Wasz interes-Wasz biznes ,który robicie na nas.Dlatego przetrzymujecie kontrakty ,bo macie tę świadomość ,że tylko w ten sposób możecie zarobić na nas.My bez tego dokumentu nie możemy lecieć sobie samolotem.Jeżeli są inne powody przetrzymywania naszych kontraktów to proszę je wyjaśnić i rozwiać moje domysły i spekulacje
siemka Manius amanciku hihih!!!nie wiesz przypadkiem czy teraz bedzie jakis wyjazd z gdanska tzn chodzi mi o to czy bedzie teraz w przyszlym tygodniu wyjazd dziewczyn ktore byly 2 i 3 lutego na rozmowie,mysle ze chyba wyjazd tez bedzie z gdanska co?pozdrowionka i czekam na szybka i wyczerpujaca odpowiedz papatki
siemka Manius amanciku hihih!!!nie wiesz przypadkiem czy teraz bedzie jakis wyjazd z gdanska tzn chodzi mi o to czy bedzie teraz w przyszlym tygodniu wyjazd dziewczyn ktore byly 2 i 3 lutego na rozmowie,mysle ze chyba wyjazd tez bedzie z gdanska co?pozdrowionka i czekam na szybka i wyczerpujaca odpowiedz papatki
jesli ten "pan" naprawde jest kierowca to jego bezczelność i chamstwo jest powalające!!! Prosze wziąść po uwage ze tzw. świadomość społeczna wzrasta jadacxe kobiety maja telefony z dyktafonami kamerami i jakiś objaw chamstwa ze strony kierowcow moze byc ostatim w ich pracy! A tanie linie lotnicze są....coraz tansze i za rok dwa moze sie okazac ze
to "pan" bedzie musiał jechać na zarobek na truskawki he he he!!!
Wszystki czekajace jeszcze na wyjazd dziewczyny TRZYMAJCIE SIE NIE DAJCIE SIE!!! POZDROWIENIA!!
Panie kolego co tanich dziwek sluchaj osle nie jada tam same glupie dziewczyny ps znam hiszpanski perfekt i nie tylko hiszpaniski aknielski i wogole jestem mgr pedagogiki i koncze 2 kierunek wlasnie 6 lat pracowalam w szkole i dodatkowo w sadzie bede miala urlop wiec jade do slonecznej hiszpani nie wstydze sie tej pracy bo jako studentka dorabialam rowniez w zbiorach a tania dzwona na pewno nie jestem ps szanuje sie i nie dam sobie w kasze dmuchac a atutem jest to ze znam ich jezyk wiec nie udzielaj sie bo chyba w tym wypatku to ty jestes zwyklym kierowca pozdrowienia
nasa a mu may juz nadane NR?
Zle sie stalo ze kontraty zostaly przekazane przewoznikom a nie, tak jak latach ubieglych, przechowywane sa w WUPach i wreczane Paniom (najczesciej) w dniu wyjazdu. Teraz bowiem WUPy nie maja informacji na temat liczby dziewczyn, ktore faktycznie wyjechaly oraz planowanych wyjazdow. Podroz samolotem przy tak duzej ilosci wyjezdzajacych dziewczyn nie jest mozliwa- jak sobie wyobrazacie przylot np. do Faro/Malagi i przyjazd do pracodawcy? kto mialby Was odbierac z lotniska? Kto koordynowalby was przyjazd? Co z rezerwacja biletu na 2 miesiace przez wyjazdem (a tez zalezy od BIEZACEGO ZAPOTRZEBOWANIA pracodawcow) Czesc z Was nie wie nawet do ktorego stowarzyszenia jedzie, o przewozniku nie wspomne.....Moge Was tylko pocieszyc ze od 1 maja nr N.I.e beda nadawane na miejscu po przyjezdzie:) Pozdr
Gdansk nadal czeka na nr N.I.E :( Pozdr
nie wierze ze jest pan naprawde kierowca! takiego chma napewno by nie zatrudnili!!!!!!!!!!!!! jesli pan zadaje sie tylko z dziwkami to prosze nie opowiadac o tym na forum bo nas to nie interesuje!!!!!!!!!!!!! chyba ze mial pan jakies smutne doswiadczenia w tym temacie -zona sie panu puscila albo dziewczyna? mimo to prosze nie wyladowywac swoich frustracji na forum tylko udac sie po pomoc do psychiatry!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem z Tarnobrzega,a wyjezdzam jutro o 8 z Rzeszowa
szczerze to nie wiem co w tym śmiesznego, może rzeczywiście na truskawkach mi się to nie przyda, ale myśle że w życiu to napewno
A wogóle co to za stwierdzenie, że ja mam ortografie w małym paluszku, chyba każdy ją ma ...Jak widać nie ;(
Ja tylko stwierdziłam fakt, po co to rozwlekanie
Nie chciałam nikogo urazić, znaczy Josefine, przepraszam
Ale po co siać zamęt, wszystkie juz długo czekamy, i takie info to ostatnia rzecz jaką chcielibyśmy tutaj czytać! Pozdrawiam
widze że te pewne źródła nie są takie pewne.same siebie wprowadzacie w błąd.moja żona jest tam ponad tydzień i codziennie pracuje i pogoda też jest ładna.jeśli pada to godzine , dwie ,a później świeci słoneczko.warunki też nie są najgorsze.jedyny problem to ból kręgosłupa.Po co piszecie coś czego nie wiecie,może żeby nastraszyć reszte?tylko po co?życze wam tylko żebyście trafiły na dobrego szefa , a o reszte się nie martwcie,
Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 1280

« 

Pomoc językowa