Conrado Moreno 2

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 259
Byłam dziś w spodku i okazało się, że zdobycie chociażby autografu będzie graniczyło z cudem. Musiałabym się dostać po imprezie do garderoby, która nawet nie wiem, gdzie jest, i być może ochrona będzie broniła wstępu. Poza tym, tam będzie ponad 10 000 ludzi. I jak każdy będzie chciał mieć autograf, to oże być nieciekawie...
Innej możliwości praktycznie nie ma, bo przed imprezą go na pewno nie złapię, bo jest około 10 wejść, którymi można wejść do środka obiektu, a po imprezie też nie, bo zaraz za pół godzieny jest kolejna.
O zdjęciu to już chyba w ogóle mogę pomarzyć w najśmielszych marzeniach ;(
Ale chociaż mi się raz przyśniło, że byłam na tym wystepie i szłam obok Niego...
Moim największym marzeniem jest, by przyjechał do mojej szkoły, ale tak się oczywiście nie stanie, no bo jak... Robi objazdówkę, a potem wyjeżdża do Hiszpanii - w sumie mądry człowiek, że nie chce zostawać w Polsce.
Nie martw się jeszcze nie wyjechal. Ale masz racje ma zamiar.
Jesli chodzi o "Taniec..." to sa bardzo drogie bilety. Od 50zl w górę. Ale jesli sie tam jedank jakos dostaniesz to najwazniejsze ze tam bedziesz i Go zobaczysz. ja tez widzialam wielu super artystow i nie mam od nich autografow:( Wazne jest aby sie dobrze bawić.
To jest NAJWAZNIEJSZE!
bUZIAKI:)
Myślę, że masz rację. Fajnie by było z nim pogadać, ale jak się nie da, to trudno. Life is brutal i czasami kopas w dupas:) Takie jest życie...
gRATULUJE POSTAWY:)
TAK 3MAJ:))))
TRZEBA DOCENIAĆ TO, CO SIĘ DOSTANIE. NAJWAZNIEJSZE ZE TAM W OGOLE BEDZIESZ:)
MNIE SIE UDALO I BARDZO SIE CIESZE I DZIEKUJE ZA TO BOGU. ALE NIESTETY NIE KAZDEMU. ZYCZE CI, ABY KIEDYS SPELNILO SIE TWOJE MARZENIE:)
BUZIAKI
Na początku nie mogłam uwierzyć, że to może być prawda, ale dzisiaj udało mi się kupić bilet na "Taniec z gwiazdami" w pierwszym rzędzie przy parkiecie! Jestem strasznie szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba sobie coś zrobię!!!
Wczoraj dowiedziałam się, że Conrado był 2 tygodnie temu, bo prowadził jakąś charytatywną imprezę. I potem można było z nim pogadać!!!
A ja to przegapiłam!!!
COŻ CZASEM TAK BYWA:(
teraz bedzie jezdzil po polsc wraz z tancem z gwiazdami;d bilety (przynajmnie w bydzi) od 50 zo 150 zl xD
qrcze a ja nie mam z kim isc na "taniec..." i chyba w koncu nie pojde.a jak mozna sie zapopatrzyc w bileciki??
na stronie tanca wszystko powinno byc napisane;d jak jestes z bydgoszczy, to pamietam, ze m.in. w media markt mozna bylo chyba...
a co z tymi przez internet??na czym to polega , ktos wie??
Ja też idę sama, bo nie mam chłopaka, a cała moja rodzina uważa to za poroniony pomysł. Nie widzę w tym nic złego, że Ty także mogłabyś pójść sama.
jednak postanowilam nie isc, troche duzo kasy a tanca pewnie niewiele .no coz trudno.ale dzieki za wszytkie wpisy
muchachita mam prosbe napisz tu potem jak bylo i wogole.jelsi bys miala jakies zdjecie prosilabum cie zebyc pzreslala mi na meila??podam go potem.w wyniku roznych komplikacji a takze pilnijszch wydatkow nie moge pozwolic sobie na luksus ogladania conrado na zywo.pozdrawiam
zawsze mozna sie wkrecic jako wolontariusz;d wtedy masz wejscie za darmo. nie tylko na trybuny;p cos o tym wiem
znów ten Conrado... Nie macie dość??...:/:/:/
Niestety, nie wolno robić zdjęć podczas pokazu, jak też nagrywać występu na kamerę wideo :(
Dziś oglądałam "Europę da się lubić" "Europa rozśpiewana". Kiedy Conrado spiewał "Kaczuszki" po hiszpańsku, my.ślałam, że się po prostu rozpłynę z zachwytu - śpiewa ślicznie.................
teoria... w praktyce jest inaczej;d
a ja pomimo tego ze mam az dwie mozliwości to nie jade na taniec z gwiazdami... ale zycze Ci milych wrazen. opowiedz potem jak bylo.
a Conrado fakt spiewa super, pamietam jak spiewal u nas w szkole Desperdao. Bardzo fajnie Mu to wyszlo.:)
A tak w ogole to HAPPY DAY:)
Jak bedziesz chciala to kiedys opowiem ci weicej o wystepie mojej klasy:)
BUZIA:)))
:(:(:(:(:(:(:(:(
Nareszcie ktoś kto myśli realnie! Już myślałam że jest mało takich ludzi.
Dziewczyny kiedy wy się opamiętacie? Zamiast wzdychać do szklanego ekranu i całować fotki Conrada rozglądnęłybyście się za jakimiś chłopcami w waszym otoczeniu, realnymi...
Jesteście żałosne...
Widzę, że ten "Desperado" to jego przebój. Gdziekolwiek ma możliwość, tam to śpiewa. Ale fakt to niezbity, że śpiewa to ślicznie.

A tak z innej beczki - dziś na moją lekcję flamenjco przyszła Hiszpanka - Katalonka. Szkoda, że nie umiem jeszcze mówić wystarczająco po hiszpańsku, aby móc się porozumiewać...
ALE MASZ FAJNIE. REZ CHCIALABYM SIE UCZYC FLAMENCO ALE NIESTETY NIOE MAM TAKIEJ MOZLIWOSCI:( JAK NA RAZIE TO SIE UCZE STANDARDOWYCH:)
A... JESZCZE ROK TEMU CONRADO DAWAL KORKI Z HISZPANSKIEGO ALE PRZESTAL. oN MOGLBY CIE PODUCZYC, ALE NIESTETY JUZ ZA POZNO:(
BUZAIKI STO DWA:)
INNY EPIZOD Z WYSTEPU CONRADA W MOJEJ SZKOLE.
SWIETNIE UDAJE TORREADORA:)
TO TYLE:)
ale fajnieeeeee ;)
czytaliscie art. w Super Expresie??jak nie to wam go wklejam:rnZabalował na parkiecie i... na ulicyrnConrado Moreno miał bliskie spotkanie z policjąrnGwiazdy programu "Taniec z gwiazdami" rozpoczęły tournee po Polsce. Wśród nich nie zabrakło Hiszpana Conrado Moreno (23 l.). Przekonaliśmy się, że przystojniak ma ognisty temperamet. rnrnNajpopularniejszego w Polsce Hiszpana podpatrzyliśmy w nocy z niedzieli na poniedziałek jak biegał po ulicach Sopotu. W towarzystwie tancerzy Rafała Maseraka (23 l.) i Anny Głogowskiej (27 l.), artystów - Piotra Gąsowskiego (42 l.), Małgorzaty Foremniak (39 l.) oraz psycholog Aleksandry Kwaśniewskiej (25 l.) szukał miejsca do opijania premiery objazdowego show. Po długich namysłach i konsultacjach z miejscowymi taksiarzami gwiazdy wybrały snobistyczny klub przy głównej alei. Maserakowi tak bardzo spieszyło się na balangę, że namówił towarzystwo na wyścig przez ulicę na czerwonym świetle. Kiedy rozbawieni imprezowicze znaleźli się już po drugiej stronie, okazało się, że za rogiem czekają na nich stróże prawa. rnrnObyło się bez mandatu rnPierwszy wylegitymowany został Conrado Moreno. Hiszpan z wrażenia zaniemówił. Po chwili zaczął sięĘtłumaczyć, że światło właśnie się zmieniało, że właściwie to nie zauważył pasów. W kontakcie z mundurowymi postanowił pomoć mu Maserak. Tancerz nie odmówił sobie przyjemności zaznaczenia, że jest "tym" facetem z "Tańca z gwiazdami". I udało się. Policjanci mandatu nie wlepili. - Obywatele przeszli na czerwonym świetle, ale nie nałożyliśmy na nich mandatu, bo uznaliśmy, że pouczenie w tym wypadku jest wystarczające - poinformował nas policjant uczestniczący w zdarzeniu. rnrnSzczęśliwy Moreno tuż po wejściu do knajpy postawił wszystkim kolejkę. Gwiazdy balowały przez cztery godziny. rnrnBalanga do samego rana rnJako pierwsza opuściła klub Małgorzata Foremniak. Sama wróciła taksówką do luksusowego hotelu w Gdańsku. Aktorka zdradziła nam, że przed sobą ma zaledwie dwie godziny snu, bo o 5 rano czeka ją lot do Warszawy na sesję zdjęciową dla jednego z kobiecych magazynów. rnrnReszta towarzystwa, w tym Conrado Moreno, jeszcze przez chwilę tańczyła w klubie, potem się z niego wyniosła. Ale nie w głowie było im spanie. Przed powrotem do Gdańska zahaczyli o stację benzynową, gdzie kupili kilka piw. Ranek powitali w kasynie hotelowym.
sorry, ale poziom tego artykułu jest żałosny, tak samo zreszta jak całegp superexpressu

poza tym co to ma byc: "balowali do białego rana", ale "Foremniak zdradziła, ze przed nia tylko 2h snu, bo o 5 ma samolot"......liczac, ze na lotnisku musi byc o 4, czyli wstac musi najpozniej o 3, spi 2h..... to rozumiem, że dla nich "białe rano" to 1 w nocy? hmmmm ok ;]
Dzięki wielkie za artykuł. Biedny Conrado - ja średnio raz na tydzień przebiegam na czerwonym świetle, bo się śpieszę do autobusu, a jeszcze ani razu mnie nie złapali.
To prawda - Super Express to brukowiec, który traktuję z lekkim przymróżeniem oka. Ale nawet jeśli to wszystko prawda, to i tak uważam, że przebiegnięcie na czerwonym świetle, jak widać, że nie ma samochodów, to nic takiego strasznego.

Ciekawe skąd wiedzą, co dokładnie powiedział Conrado - moż sami biegali razem z nimi... ;)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 259

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa