praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
a myslicie ze da sie tak zrobic ze np szef przyjdzie do mnie ja mu nie dam dupy powiem mu zeby sie wkurzyli tak sie wtedy z nim umowie ze on mi zabroni wydawac za duzo pieniedzy i za duzo jesc? :d
;p.
eh.. zielonooka jakbys juz wiedziala cos od babki z ohp skad wyjazd to podziel sie wiedza.
Cytat: Emilia24bbb
eh.. zielonooka jakbys juz wiedziala cos od babki z ohp skad wyjazd to podziel sie wiedza.

WYJAZD JAK ZWYKLE Z WROCŁAWIA NIE MA INNEJ OPCJI!!!
o widzisz nie wiedzialam :) to babki z ohp mam jakies niepoinformowane
dobrze ze juz wiem to zdaze zorganizowac sobie transport :) tak to dalej bym sie ludzila ze z rzeszowa.
Cytat: Emilia24bbb
o widzisz nie wiedzialam :) to babki z ohp mam jakies niepoinformowane

ONE UDAJA ZE NIE WIEDZA ALBO NIE WIEDZA ALE TO PIERWSZE!
a kto je tam wie. dobrze ze sie chociaz z forum mozna dowiedziec
Oferta Cordialca.sl
Cytat: Drzazga33

FILM Z KOMURU DZIWECZYNY NAGRYWAŁY JAK MIESZKAJA
HISZPANIA FILM DRUGI WAUNKI MIESZKALNE I POLE

aha, czyli mówicie żeby założyć konto walutowe w Polsce i wziąć jakieś tam numery, kody i hasła a w banku hiszpańskim wpłacać?
Tak, tu masz nr konta, nie musisz zakładać:
[tel]
,,,,przelew z banku w Hiszp..na konto walutowe w Polsce opłata wynosi 7e. monegram za wysłanie 500e opłata 19,90 a od 5[tel]prawie 40e :)
No to jest różnica sama w sobie a ja tyle przepłacałam bo nie było dobrej duszy aby mi pomogła aż przypadkiem trafiłam na super babkę w naszym banku i mi wyłożyła co i jak teraz jak mam problem to zawsze idę do niej wiem że mi pomoże
witam czy jest ktos z bialegostoku ktos moze wie skad jest wyjazd do palos ?

Ehe, już to widzę jak wpłacam na nieznane konto...
Znacie jakiś bank, który ma fajne zasady prowadzenia takiego konta? Wiem że Śląski nie bierze nic za otwarcie i prowadzenie, nie wiem, jak to jest z przelewami zza granicy. Trzeba się będzie przejść...

A inna inność? Słyszałam, że z Hiszpanii można tanio dzwonić do Polski jeśli ma się kartę LEBARA. Wie ktoś coś o tym? Bo np z mojej sieci - nawet przy roamingu - płacę ok 2zł/min za rozmowy, jak ktoś do mnie dzwoni to płacę 40gr a za sms 50gr. A z tą kartą wychodzi 44gr za minutę. Więc różnica jest....
hejka ! mam jedno male pyt.... jak to jest z tymi zebranymi skrzynkami? sa jakos przez nas znakowane jakimis naklejkami czy brygadzista zapisuje ?:D
aha i to co bardziej by mnie interesowalo to czy w rajkach sa tez te cholerne gryzace muszki ? bo jesli sa to maaaaasssaaaaaaaaakkaaaaaa ! ;/
jezeli w rajkach stoi błoto lub blisko jest jakis zbiornik wodny to sa komary i muszki idzie wytrzymac . zreszta te truskawki sa tak pryskane chemia ze tam mało co zywego sie uchowa.;)
;) hehe
wole upal od tych skrzydlatych "przyjaciol" zdecydowanie a truskaweczki na pewno wygladaja smakowiscie ale
to co maja w sobie wie tylko boss noi na pewno sam duzo ich nie je ;p
moze ktos podac FB do mario?
oj ten upał nieraz trudno zniesc zwlaszcza pod foliami , gdzie nie ma czym oddychac i sie wie po co rowek w d.... sie ma.
a wie ktos moze jak z woda pitna? trzeba sobie samemu nosic na pole? bo przy takich upalach to idzie na wode zbankrutowac
czesto sie zdarza ze na polu "zapominaja" szefowie o wodzie dla ludzi, a jak jest to zwykła woda kranówka w takich pojemnikach plastykowych, co jak ktos ma wrazliwy zolądek, nie polecam. trzeba sobie jakos radzic i nosic ze soba butelke z woda jak nie ma na polu podczas upalu.
aha aha :) ja tam wszystko wypije.
do Emiliabb hejka przejrzalam forum iwyczytalam ze z Mileca jestes to sie dobrze sklada bo ja z bliskich okolic i tez jade sama ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego