praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.

Karolciak jest tu na wcześniejszych stronach lista dokładna, ale to co najbardziej się przydaje to gumiaki, śpiwór i leki przeciwbólowe.
hej,dawno nic nie pisalam
dzisiaj caly dzien pada deszcz,podobno ma padac przez tydzien
wysypu juz chyba w tym roku nie bedzie ,cos nie moze sie to wszystko ruszyc
moze po swietach w koncu bedzie lepiej

To normalny dworzec, stanowisko 4 a międzynarodowe dlatego, że stamtąd autobusy odchodzą za granicę...

Cytat: Karoolciax
aha a to ma byc z dworcka pks tak? bo ja dostalam informacje e 2 kwietnia godzina 18 stacja 4 miedzynarodowa moze cos mi podpowiecie wiecej nieznam wroclawia musze tam djechac a to kawal drogi jestem az z pod Rzeszowa

a czym bedziesz jechac do Wroclawia?
jezeli pociagiem ,to PKS jest z tylu dworca PKP,tylko przez ulice trzeba przejsc
zreszta nawet zapytasz sie kogos to Ci powiedza

Amadorka - priv.
hej dziewczyny ja nie dostałam sms , do mnie dzwonili z wup w Toruniu.wyjazd 2 kwietnia dworzec główny pkp na kujawskiej na godz.11
amadorka wlasnie nie wiwedzialam jak daleko to jest to teraz sprawdze jakies polaczenia i na pkp i na pks i dojade a ty tez moze jedziesz??
a jeszcze raz napisze prosze o pomoc co najwzniejszego jest zeby ze sba zabrac!! pomozcie mi

godzina 11 czy 18?
czy ktoś też dostał taki telefon z up że na godz.11 z torunia?
boreczek ratuj jaki dostałaś telefon?
Koraloociak, tu jest na prawdę wszystko. A jak wpiszesz to w googlach to powinno znaleźć odpowiedni wpis:) A rozpisywania jest dużo...:)
Cytat: Karoolciax
amadorka wlasnie nie wiwedzialam jak daleko to jest to teraz sprawdze jakies polaczenia i na pkp i na pks i dojade a ty tez moze jedziesz??

ja juz jestem w Hiszpanii
amadorka a jestes w palos??

...witam... ble ble ble... wyjazd na truskawki odbędzie się 2/4 z dworca pks o godz. 18 prosze o potwierdzenie
ja dostalam informaxje ze 2 z dworca we wrcku o 18

No. Czyli jak i ja.
to bedziemy razem jechac :) ja niewiem co ze sba zabrac ;/ poprostu nikt mi nie powiedzial
kalosze? czajnik garczki czy co? spiwor ?? nic kompletnie niewiem

Gumiaki na pewno. Śpiwór też bo niektóre domki są dziurawe i dupa marznie. Niektóre domki mają kuchenne wyposażenie, niektóre nie - nie wiadomo jak trafisz
ehh jakos musze sie spakowac napewno czegos zapomne albo zabraknie nieda sie tak na glnac spakowac no nic ztem biore sie za to...
Cytat: Karoolciax
amadorka a jestes w palos??

tak, w Palos
Cytat: Karoolciax
ehh jakos musze sie spakowac napewno czegos zapomne albo zabraknie nieda sie tak na glnac spakowac no nic ztem biore sie za to...

Tutaj lista jednej z kolezanek
a teraz lista rzeczy które zabieram (gość) 20 Lut 2006, 12:01 odpowiedz
wysłano z: *.internetdsl.tpnet.pl
CAłY MóJ BAGARZ WAżY 30 KG RZECZY + WALIZKA
moja walizka waży 4 kg

1 x herbata (80 torebek)
1 x kawa ( 200 ml)
3 x sos w torebce
15 x zupka chińska
3 x zupa instant (barszcz, żurek)
sól ( 20 dkg)
3 x pieprz
4 x pasztet
1 x kg sera zółtego
9 x konserwa
2 x czosnek granulowany
1 x mały najonez
1 x papryka słodka
1 x kostka knor (duze opakowanie)
2 x kg wędliny hermetyczne z długim terminem

1 x piżama
10 x majtki
5 x biustonosz ( 2 x roboczy, 3 x na chodzenie poza pracą)
7 x skarpety
1 x ścierka
2 x ręcznik
śpiwór (ale jego nie wkładam do walizki tylko biore do ręki)
1 x klapki gumowe pod prysznic
1 x prześcieradło
gumowce (moje ważą 1 kg)
2 x opakowania rękawic
talk
peleryna
talerz płytki i głeboki
kubek
miseczka
nóż, widelec, łyżka duża, łyżeczka
półlitrzak
mały garnek do gotowania (ok 2 litry )
mała patelenka
budzik
woreczki śniadaniowe, i na śmieci
kapelusz na słońce
igła nici
1 x żel pod prysznic
2 x szampon
2 x mydło
1 x krem na słońce ( znalazłam tylko 25)
1 x balsam ( 200 ml)
2 x pasta do zębów
szczotka do zębów
szczotka do rąk
3 x podpaski duże opakowanie
1 x tampony
pumex
1 x papier toaletowy
50 x dkg proszek do prania
gąbka
grzebień
wałki
pałeczki do uszów
5 x hustki higien.
2 x dezodorant
żelazko
leki przeciwbólowe
poloplaster lepiec
maści przeciwbólowe
1 x lakier do włosów



robocze ciuchy:

1 x polar
1 x swetr
1 x koszula flanelowa
5 x bluzka
3 x spodnie długie
2x krótkie spodenki

na chodzenie poza pracą: (oczywiście wybrałam najlżejsze rzeczy)

6 x bluzka
1 x rybaczki
3 x spodnie długie
2 x spódnica
3 x swetr


to dla ludzi którzy nie wiedzą co zabrac.
ale ja w sumie rzeczy też za bardzo nie wiem co zabra bo jade pierwszy raz i dlatego prosze osoby które już jeżdziły żeby mi pomogły i napisały co wywali a co dołożyc. z góry dziękuje.
fresowka 20 Lut 2006, 12:30 odpowiedz
bardzo fajny spis mysle ze bedzie baza do pakowania dla innych ale jezdzac juz kilka lat wiem ze kilka rzeczy zabieramy niepotrzebnie tam jest prawie wszystko ceny podobne ja z tej Twojej listy zabieram tylko kawe ,tam jest super herbata dlatego z poslki nie zabieram nie zabieram rowniez zupek chinskich poniewaz ile mozna ich zjesc? po 5 sztukach juz ich mamy dosc ja za pierwszym razem zabralam ponad 30 sztuk i polowe ztego wywalilam one sa malo kaloryczne i zaraz po nich sie jest glodnym ,na miejscu lepiej kupic makaron (pyszny i tani) jezeli ktos lubi sosy w proszku to mozna zabrac bo tam jest maly wybor pieprz jest drogi tam czyli mozna zabrac z polski ,ser zolty i wedliny hermetycznie zapakowane to bylyby tylko te rzeczy ktore bym zabrala z polski reszty na prawde nie ma sensu ja wiem ze mozecie wyladowac daleko od miasteczka ale wtedy szef ma obowiazek zawozic was na zakupy raz w tyg ja do misteczka mialam 12 km chodzilysmy raz w tyg na zakupy i raz w tyg zawozil nas szef
nie potrzebne Ci rowniez bedzie przescieradlo w kazdym domku sa takie rzeczy chyba ze wolisz swoje osobiste
rowniez garnki i patelnie to raczej tez jest nie potrzebne
reszta oki :))))
ja zamiast duzej ilosci jedzenia zabieram za to duze ilosci kosmetykow tam sa drozsze niz u nas
ale kazda z nas wie jakie ma porzeby kazda wie co lubi i mysle ze przy pakowaniu powinnymi o tym myslec
pozdrawiam
Anna 18 (gość) 20 Lut 2006, 15:18 odpowiedz
wysłano z: *.205.189.49
Ja biorę dodatkowo: krem do rąk(bo chyba o nim nie wspomnialaś), dres, płaszcz przeciwdeszczowy, coś na ochrone głowy(kapelusz, chustka), strój kąpielowy- w końcu będziemy nad Oceanem Atlantyckim:), okulary, może nożyczki do paznokci, jakieś rozmówki turystyczne, aparat fotograficzny- w końcu piękna Andaluzja:). Z jedzonka myślę, że warto wziąć ryż, bo tam ponoć sprzedawany jest tylko kilogramowo- niestety... Z lekarstw: wapno- na poparzenia, dobrą maść na bóle kręgoslupa i inn.

skopiowane z forum,eh nie chcialo sie szukac Karolcia co??
czy wasz już całkiem nie popierdo...jedziessz do pracy to taka dziecinada.

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhahahahhahahahahhahahhhahahha nie zapomnij napisać czy to majtki pełne czy stringi haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hejka ! dostałyśmy dziś sms-a od Mario o terminie wyjazdu na 02.04. <ska dostałyśmy o 11.15 do godz 12.00 trzeba bylo potwierdzic czyli w ciagu 45min -nieskomentuje tego> więc oficjalnie informuje że nie jedziemy do Hiszpani ;)) mamy coś innego na oku bardziej pewnego i na lepszych warunkach. Wam dziewczyny powodzenia życzymy <szczerze> i napiszcie na forum jak wrócicie ;) pozdrawiamy
elaQlim wyrażaj się
bardzo bardzo dziekuje za liste :) bardzo mi pomogla :)
Cytat: pluum
elaQlim wyrażaj się
. to po co wam tyle rzeczy , skoro jedziecie do pracy a nie na wakacje.To wy więcej wydacie niż przywieziecie , szkoda gadać a jedzenie to zapas przed wojną.
facet napisze poprostu że bierze buty, gacie itd kobiety sa bardziej szczegulowe i czasem to nie jest atut zależy od syt. oblukaj kilka postów wyrzej napisalam ze nie jade więc taka lista nie jest mi potrzeba tam gdzie jade polowe rzeczy mniej wezme i wolne mniejsce jakie mi zostanie moge porzytecznie wykorzystac biorac cos na chlodne dni na rozgrzanie ;)) za kobieta i tokiem jej mysli nigdy nie nadazysz wiec nawet nie prubuj czasem lepiej przemilczec poprostu ;) pozdrawiam
Pluum!!Dlaczego nie jedziesz?? :-(wlasnie pisalam do Mario i zapytalam czy moge wyjechac jeszcze raz na truskawki,ze z moim ojcem jest juz ok itd.Odpisal odrazu ze cieszy sie ze z ojcem jest ok i ze nie ma problemu bym wyjechala teraz i zebym juztro do niego zadzwonila kolo 10.Podejrzewam ze razem bysmy jechaly.. Kurcze.. szkoda ;-(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego