praca huelva truskawki 3

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 2830
Cześc dziewczyny pewien reporter ze szczecina chcialby porozmawiac z dziewczynami kture zostaly w jakiś sposob szykanowane i oszukiwane przez pracodawcow Hiszpanskich jak chcialybyście coś dodac jemu prosze o kontakt zemną 7[tel]wiem że są takie osoby !Napisal domnie ostatnio pewien pan tez byl zainteresowany ten pan tez domnie napisze i dziewczyny ktore maja jakies zdjęcia prosze o kontakt.Wiem że sa dziewczyny zadowolone z tego wyjazdu ale są tez takie co przyjechaly z niczym
Do dziewczyn ktore tak nazekaly na pobyt w tej nieszczęsnej hiszpani!Najpierw piszecie domnie i ogolnie na forum jak to wam tam niebylo żle i jak was tam traktowano i że pieniędzy wam wszystkich niewyplacali a teraz jak jest okazja coś z tym zrobic to zadna się nieodwazy opisac tego .Prosilam o kontakt zemną i teraz zadna niepisze.Więc niepiszcie czegoś takiego że bylo tam zle bo juz zadnej nieowierze.Man was w nosie!same siedzcie z tymi wspomnieniami!!!!!!!!!!!!!
hej.jesli ktos z was wie jak najtaniej zajechac z krakowa lub katowic do huelvy (ewentualnie do sevilli) to prosze o namiary
hej.jesli ktos z was wie jak najtaniej zajechac z krakowa lub katowic do huelvy (ewentualnie do sevilli) to prosze o namiary
do aga...... no wlasnie tak jest z nami potrafimy narzekac ale pozneij walczyc o swoje to juz niestety nie...... dlaczego sie tak dzieje? po prostu pewne rzeczy trzeba udowdnic musimy udowodnic jaki jest szef ..... czasami okazuje sie ze szef jest ok tylko ze my nie jestesmy w stanie sprostac jego wymaganiom , niektore z nas przyzwyczajone sa do normalnych warunkow a tu nagle mieszkanie w polu zawilgocone, z jaszczurkami to w hiszpani to normalka
ja w tym roku jestem bardzo zaskoczona zachowaniem niektorych kobiet bo na prawde 5% z nich tylko zle trafila reszta po prostu liczyla na cos innego przykre to jest ale prawdziwe
aga jezeli chcesz jakis moich informacji to pisz na moje gg numer masz nie jestem za czesto ale dzis wieczorem bede jakbym mogla w czyms pomoc to pomoge
pozdrawiam
do polako
jezeli chodzi Ci o polaczenie samolotem to jest polaczenie z wawy do faro i z faro do huelvy autobusem lub z krakowa do malagii i z malagii do huelvy autobusem z faro jest blizej do huelvy
http://www14.centralwings.com/index.pl.shtml
aha poszukaj numeru tutaj na forum do algi oni teraz tez organizuja takie polaczenia
Macie racje z tym poniżaniem. u mnie też było strasznie. Np. jak widział, że któraś zbiera za wolno wysyspywał jaj truskawki z kosza i kopał po obolałych rękach. Niekiedy bił piąstką po kręgosłupie, żeby się niżej schylać. Mnie na przykład kopną kolanem bardzo mocno w kręgosłup, tylko dlatego, że się wyprostowałam, myślałam, że się posikam z bólu. tam nie ma litości, haruje się jak woły, a do tego jeszcze takie traktowanie. Okropne. czy Was też tak straszliwie traktowali, czy to tylko u mnie było tak beznadziejnie? pozdrawiam
fresowka piszesz ze mozesz pomoc-czy jestes w stanie napisac mi w jaki sposob wyegzekwowac druk E401 nie dostalam zjezdzajac do Polski chociaz najpierw prosilam potem żądałam w koncu w dniu wyjazdu poinformowalam szefa ze bede monitowac w ambasadzie, obiecal ze przysle mi poczta...minęło 3 tygodnie i nic. Jesli masz jakis pomysl to prosze odezwij sie moj mail [email] Pozdro
napisz podanie w wojewodzkim urzedzie pracy ze chcesz ten druk E-301 oni to zalatwia tylko moze to potrwac jakis czas ale na pewno go bedziesz miala, wyekzekwuja nawet za zalegle lata
cześc jak chcesz opisac to co przezylas w hiszpani podam ci @ do redaktora w szczecinie on z chęcią się zajmie
i bedzie chcial zrobic reportaz . [email] to jest @ do niego jak będziesz gotowa do rozmowy to proesz napisz do niego nazywa się Piotr dziemiańczuk powiedz mu że chcesz opisac twoj pobyt w nieszczęsnej hiszpani!Pozdrawiam AGA31
A coz to za esesmanskie gesty? I co, zadna z Was nie reagowala na to? Przeciez to nie byl oboz koncentracyjny. U mnie tylko raz byla afera, jak ksiegowy zwrocil uwage dziewczynie na polu, ze malo zbiera...Pierdyknela karusem az zadudnilo, zeszla sobie z pola i poszla do domciu. Latali potem kolo Niej jak kolo smierdzacego jajka, bo sie bali, ze narobi afery. To bylo 2 lata temu.Takie zachowanie, o ktorym Ty piszesz trzeba napietnowac i podac wszem i wobec gdzie to mialo miejsce. Szkoda, ze nikt nie powiadomil kogo trzeba.
do Anki 1980- niestety WUP wyslal do mnie druk do wypelnienia, dziewczyno to jest paranoja co sie dzieje Urzedy Pracy umywaja rece od jakiejkolwiek pomocy jednym slowem ROBTA SOBIE CO CHCETA
ten druk rzeczywiscie powinnas dostac od szefa ..... napisz mi w jakiej korporacji pracowalas??
urzedy pracy juz sie tym nie zajmuja bo to obowiazek nasz i naszego pracodawcy czesc pracodawcy ma rzeczywiscie to gdzies i to my musimy same o tym myslec
Freshuelva- moze sie inaczej pisze. Roliczenie dostalam w przeddzien wyjazdu wtedy zauwazylam bardzo duze niescislosci w finansach i brak niektorych dokumentow, dzwonilam do Stowarzyszenia w Huelvie.Zglosilam formalna skarge zaraz w piatek dopoludnia ale niestety dla mnie nic nie mogli zrobic bo wyjezdzalam na nastepny dzien czyli w sobote. Dziewczyny ktore wracaly ze mna stracily czesc euro bo szef nie zawiozl nas do banku zeby zlikwidowac konta i wybrac pieniadze. Chcialysmy to zrobic same ale w banku nam powiedzieli ze mozna to zrobic wylacznie tam gdzie zalozone byly konta/ w naszym przypadku w innym miescie niz dowozili nas na zakupy, mieszkalysmy na plancie ok.10 km od miasta za dowoz tez nam potracali
te niescislosci w dokumentach finansowych oczywiscie male niescislosci to czasami to ze pracodawca nie uwzgledia nadgodzin oraz czasami pracujemy caly tydzien czego nam nie wolno robic i dlatego pewne rzeczy nie zgadzaja sie ze stanem faktycznym ale jezeli sa duze niescislosci to wtedy do szefa ale najlepiej do korporacji bo to oni sie tym zajmuja dziwne ze nie mogli ci pomoc w koncu jest poczta mogli wszystko wyjasnic i wyslac poczta do Ciebie
ja niestety nie znam freshuelvy nie wiem czy jest tam polski opiekun w ogole osoba ktora zajmowala sie polkami zapytam jutro swojego szefa moze on bedzie mi w stanie pomoc
co do banku to rzeczywiscie konto likwidujemy tylko w oddziale gdzie zostalo zalozone to nie w porzadku ze szef nie zawiozl do banku te dziewczyny maja dalej otwarte konta i bedzie pobierana oplata za ich prowadzenie i jak przyjada na przyszly rok moga byc spore oplaty ale z tym sie juz nic nie da zrobic ......
jezeli nie zalezy Wam na przyjezdzie za rok do tego samego pracodawcy powinnas zebrac wszystkie dziewczyny i napisac oficjalna skarge na niego jedna do WUP druga do ambasady a trzecia do freshuleva
w stowarzyszeniu jest polka rozmawialam z nia przez telefon ale byla na jakims wyjezdzie wiec nie mogla przyjechac, skarge bede skladac, czekalam bo obiecano mi doslac brakujace dokumenty jednak nic nie dostalam wiec teraz ruszam z akcja do ambasady.
witaj
musisz zebrac pokrzywdzone dziewczyny i napisac skarge ale tak jak pisalam rowniez do freshuelva , opiszcie wszystko dokladnie im Was bedzie wiecej tym lepiej
ja tej korporacji nie znam nie znam rowniez tej polki ale ona musi Ci pomoc od tego jest jezeli masz z nia kontakt telefoniczny to bardzo dobrze ale pros ja zeby to ona sie z Toba kontaktowala wiadomo wydasz majatek na telefon dzwoniac do niej napewno ma kontakt @ ta droga tez mozecie zalatwic wiele spraw
dzieki za zainteresowanie - moje dziewczyny zostaja w Hiszpanii bo znalazly inna prace bede sama dzialac jednak konkretnie prosto w ambasadzie bo juz mam dosc szarpania sie u "zrodel".A najchetniej wymazalabym z pamieci 2 m-ce tego obozu pracy z numerami zamiast imion, skojarzenia nasuwaja sie bardzo niemile prawda?
wczoraj wróciły 4 moje przyjaciółki z pracy w Hiszpanii.Jedna z nich zdradziła mi ,że od połowy marca do końca maja zarobiła tzn.przywiozła do domu 1350e.żadna z nich nie pojedzie już na zbiór truskawek.Ich pracodawca zatrudnił za dużo ludzi i nie miały nadgodzin.Cały ten wyjazduznały za kompletny niewypał.Znam je dardzo dobrze i wiem ,że nie przebawiły ani centa.CZY WARTO? Na to pytanie niech sobie każda odpowie sama.POzdrawiam WSZYSTKIE POWRACAJĄCE
niestety czasami trafimy na takiego pracodawce niektorzy nie wiedza jaki bedzie sezon i zatrudniaja albo za malo ludzi i wtedy nadgodziny sa non stop albo za duzo i nadgodzin nie ma wiadomo ze jedziemy zarobic i zalezy nam na nadgodzinach no ale coz nie ma mozliwosci wyboru pracodawcy
ja w pierwszym roku przywiozlam tak malo pieniazkow ze wyszlam na czysto tyle ile starcilam na wyjazd tyle przywiozlam powod?? truskawka przemarzla i wrocilam po 3 tygodniach ...... ale nie zrezygnowalam z innych zbiorow bo jestem swiadoma ze truskawka rosnie tak jak ona chce a nie jak chcemy
rowniez pozdrawiam wszystkie powracajace
czy nikt już nie wraca?
Hej. Wróciłam pod koniec maja do kraju :)Mnie się podobało,super towarzystwo,warunki mieszkalne ok,praca owszem bardzo ciężka,non stop nas poganiali,krzyczeli,mało nadgodzin,ale nikt nie mówił że będzie lekko.Pracowałam od 3 kwietnia do 23 maja,niecałe 2 m-ce zarobiłam podobnie jak koleżanka wyżej,byłoby troche więcej,ale wracałyśmy do Polski na własną rękę i w sumie za bilety powrotne zapłaciłyśmy 170euro :(
Jade do niemiec w poniedzialek doczekalam się wkoncu!!!!!!Pozdrawiam wszystkie laski znane i nieznane
Te zarobki 1500 Euro to nqaprade wyssane z palca ja byłam w hiszpani i wiem "czym to sie je" w zyciu nie przywieziesz tyle kasy za taki okres czasu chyba ze bedziesz glodowala ja w najlepszym miesiacu z nadgodzinami zarobiłam 1100 euro ale od tego odliczcie sobie jedzenia gaz. Ale wyjazd polecam ja bynajmniej w przyszlym roku tez chce jechac. Jest super miałam rewelacyjnego pracodawce i po 14 czulam sie jak na wczasach a praca nie jest az taka ciezka.Pozdrowionka
szczerze to jestes smieszna ja byłam w tym roju pierwszy raz i ani grama nie narzekam ale skor ty jesteś babka przyzwyczajona do siedzenia w domu to po cholere zajmowalas miesce innym jest rzesza dziewczyn ktore nie pojechaly a chcialy. Nie ma to jak narzekać, najlepiej poloz sie przed telewizorem i czekaj az ci dinero same spadnie z nieba.Szkoda SŁÓW DLA TAKICH OSÓB JAK TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciesze sie ze wrescie wyjezdzasz zarobic jakies pieniazki
zycze Ci powodzenia ,duzych zbiorow i wypchanego portfela
pozdrawiam
Dzięki bardzo za zyczenia !Bardzo serdecznie ciebie pozdrawiam i do zobaczenia za 2 miesiące!!AGA
do kogo jest skierowana ta wypowiedż?
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 2830

 »

Pomoc językowa