praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
boreczek wiesz co wymyslilam jeszcze. ze chleb tam bede piekla :).

Czyli wychodzi, że lelawa jestem ja, bo nie mam nic włożone w nic:) albo mam nic włożone w nic:)
morena ja to bym spekala ze sie spakowac nie zdaze :P. barszcz bialy oczywiscie :) a teraz tak o tym chlebie pomyslalam. w domu np wogole nie kupuje tylko pieke bo taki mi bardziej smakuje i tam tez bede ;d;d;
boreczek a masz juz takie rzeczy opatrunkowe jak bandaze itp?
Emilka tomam ogromna nadzieje ze moze i ze mna sie podzielisz ;)? ja za to biore duzo goracej czekolady w proszku bo mialam na degustacji i mi zostalo to biore ;)
ja dopoki sie nie spakowalam mialam takie sny ze wszyscy na dworcu czekaja a ja mam jakies takie spowolnione ruchy i nie moge sie zdazyc spakowac i w koncu jak tak zaczelam biec w kierunku autobusu to on odjechal :(

Mam. Ja jestem instruktorem pierwszej pomocy, więc muszę myśleć o takich rzeczach:) A Ty się módl Emilcia żebyś miała na czym wodę na herbatę zagotować, a nie piekarnik... i co jeszcze?:))
bede piekla i juz :D barszczu i chleba nikomu nie odmowie :)
zartujesz boreczek ;)? ja mam tez dosyc obszernie zapelniona apteczke bo moja mama w szpitalu pracuje to mnie nie chce puscic bez podstawowego zaopatrzenia w tej dziedzinie ;)

Jakby nie było to rzeczy "w proszku" będą miały tam teraz wzięcie:)
a tak wogole to mam takie przyzywczajenie ze raz w tygodniu lubie poplywac. mysle ze tam w oceanie nic mnie nie zezre nie? ;d

A cóż tu żartować? Tak wyszło i jestem:)
to ja nikomu nie odmowie takiej goracej czekoladki jak dobry samarytanin ;)
a ja biore tylko fervex apap i zel do masazu :D jakkolwiek by to brzmialo :D
ja bym Emilka sie nie bala plywac bo zawsze u mnie w domu mawiaja ze zlego diabli nie biora wiec ja zyc bede ;D hehe;D

Nie zeżre? Babo - kto tu o wędkach mówił przez 3 strony?? Upolujesz rekina i żarcia na cały wyjazd!!:)
kokusia to w takim razie ja tez bede zyc ;d. boreczek na punkcie wedki to fiola ma pluum :). to ja bede plywac i naganiac te rekiny a ona bedzie lowic ;d;ldd
to ja mam wit C, magnez, wapno , potas, ketonale w zelu i w tabletkach tabletki oslonowe, na uczulenia bo mam sklonnosci i napewno jeszcze cos tam mam tylko nie pamietam :D

Może być i tak. Mnie nie zależy kto złowi, byle bym ja jadła:)
wow ale wyposazenie :P;)
swoja droga podobno bardzo dobre takie miesko...
wiec jak bys potrzebowala to wiesz ;) jestem sklonna za ten chlebek pieczony sie podzielic ;D mmm na sama mysl to bym juz zjadla bo nie pamietamkiedy ostatnio taki jadlam :(kocham piec placki i torty bo cukiernik jestem ale chleb pieklam za malego ostatni raz..
nonn mniam. ja najbardziej lubie takie cieply z maslem. ja wogole lubie gotowac i piec :)
jaki handel wymienny hehe ;d;d. poradzimy sobie tam widze :P. ja jeszcze umiem masazyk zrobic na zmeczone plecy :)

Jak chodzi o taki wyjazd to faktycznie przeciwbólowe leki, na żołądek coś, bo zmiana klimatu i wody może skończyć się sraczką stulecia. I na oparzenie słoneczne specyfik (oczywiście krem z filtrem to podstawa< ja jeszcze nie mam;)). Praca raczej nie jest urazowa, ale licho nie śpi - bandaże, wodę utlenioną, koc termiczny biorę...
boreczek a krem ochronny z faktorem 15 wystarczy ? bo taki tylkomieli to wzielam ;( a babka tezmi mowila ze powinien taki byc dobry..

Ciepły chleb z masłem i solą i restauracje mogą nie istnieć...:)
kurcze a ja juz masla nie jem cos kolo 10 lat ;( to mi cieply sam wystarczy :D

No to wszystko zależy jaką kto ma karnację, ile zniesie skóra itp. Są kremy chyba nawet 40 - dla dzieci. No i książkowo to trzeba zacząć od wysokiego i potem schodzić... Ale kto by się w to bawił tak do końca...

To dlatego taka chuda jesteś Kokusia...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego