praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
No zobaczymy czy dzis czy jutro ale to juz na dniach na pewno...
truskawki tak, a ja doczekac się nie mogę. Ale czy to możliwe, żeby cytrusy jechały w tym samym czasie co truskawki?
jeszcze 10 min:P
hehe bassbb nie wiem ja mam przeczucie, że ja dziś nie dostanę smsa a bardzo bym chciała...
śledzę pogode w hiszpani i nie za ciekawie deszcze choć 20 stopni jest:/ nie wiem:/
Cytat: bassbb
jeszcze 10 min:P

hehe odliczanie jak na Sylwka ;D
ale w sobote pojedziemy:P
Cytat: Kamila_26
truskawki tak, a ja doczekac się nie mogę. Ale czy to możliwe, żeby cytrusy jechały w tym samym czasie co truskawki?
Kamilko cytrusy jechały zawsze troszkę później tak około 2 tygodni więc może coś w połowie marca zacznie się ruszać...
aha ale przecież truskawki juz jechały od końca stycznia
a to tak na czasie wam napiszePrzy każdym kotle jeden diabeł pilnuje, aby nikt nie wyszedł. A przy kotle z Polakami nikt nie czuwa... Młody diabeł pyta więc starego, dlaczego Polacy nie są pilnowani. Bo wiesz synu - odpowiada stary diabeł - Polaków nie trzeba pilnować, jak tylko któryś choć trochę się wynurzy, reszta momentalnie wciąga go na samo dno!

Smutne, ale niestety prawdziwe :-(
No tak ale jeszcze nie wszystkie a wiesz cytrusy musza mieć pogodę i mała wilgotność powietrza musi być żeby w pole można było wyjść...a ostatnie tygodnie nie były ciepłe.
aha no rozumiem, tak więc myślisz, że najprędzej za 1 czy 2 tygodnie tak? Czy ja wytrzyumam jeszcze tyle czekania?
Tak ale to jest tylko moje zdanie jak będzie sie okaże ale jak pogoda dopisze to wszystko ruszy zobaczysz...
dzięki za informacje ;) Musimy uzbroić sie w cierpliwość, ale jej czasem już brakuje ;)
powiedzcie mi jedno mamy w koncu brac tylko jedna walizke a co z torba podreczna jaka macie bo ja XXL torebke zeby mi jej nie nie chcieli zabrac:/ cukier tzn 1 kg musze gdzies zmiescic:/
No ma być jedna waliza i podręczny ale nie taki wielki bo sie przyczepią a nie możesz słodzika wziąć zamiast kilo cukru?hehehe
Cytat: morena7236
a to tak na czasie wam napiszePrzy każdym kotle jeden diabeł pilnuje, aby nikt nie wyszedł. A przy kotle z Polakami nikt nie czuwa... Młody diabeł pyta więc starego, dlaczego Polacy nie są pilnowani. Bo wiesz synu - odpowiada stary diabeł - Polaków nie trzeba pilnować, jak tylko któryś choć trochę się wynurzy, reszta momentalnie wciąga go na samo dno!

nie slyszalam tego :) ale prawda tylko nasz narod tak robi choc nie mozna wszystkich jedna miarka mierzyc
jak sie przyczepia to ja nie wiem nakopie im do dupy:/
czesc laski,dwonilam do ohp i mail od Maria jest taki ze wyjazd w ciagu 10 dni,nie wiem czy na weekend jeszcze sie zalapiemy ale predzej przyszly tydzien,to do tych co do Palos,nie wiem jak inne.To sie niedlugo spotkamy w autobusie,mnie poznacie bo moje imie w nicku,a ja jak was poznam?he?:)
lidzik2 ale na truskawki tak?
tak:)truskawki
czy w ciągu 10 dni mniej więcej wszyscy juz powinni wyjechać?
hej ja też czekam na sms na truskawki jeżdże 8latek muj szef mnie wkurwia coś kreci wiem że na moim polu jest fresa
no to moze juz ozdrowieje...
morena, zdrowiej zdrowiej...
wiecie co na mam nadzieje,ja przekazuje tylko to co mi ohp przekazuje:)ale mysle ze juz marzec jutro to powinno sie ruszyc,tez siedze jak na szpilkach .bo czekam tez na propoz.pracy tutaj i czekam kto pierwszy mnie wezmie:)nawet nic jeszcze kupionego nie mam,tylko liste zrobilam
a pity laski macie zrobione?bo ja siedze na e-pit i cos tam probuje:)hehe,ciekawe co mi z tego wyjdzie
no takl ja rozumiem, że wszystkie info to na razie tylko prowdopodobnie pewne będzie jak się dostanie smsa no nie?
lidzik2 ja już mam oddany dawno pit, sama się rozliczam, tzn z mężem ale sama rozliczam co i jak już od kilku lat.
nie wiem czy wiecie ale trzeciego tj w sobotę jedzie autokar na truskawki od firmy Masia Cisar
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego