praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
Chyba już wszyscy chcielibyśmy pojechać.
no i wróciła, znajdź sobie bea inne forum albo załóż swoje
przyganial kociol garnkowi
kurcze bo tak to Emilka jest ze czlowiek tak czeka.. to mowisz ze anusiak ma dobrze:)? to ciesze sie bo nikomu zle nie zycze a wrecz przeciwnie ;) obysmy tez tak dobrze trafily..
troche nudno tu sie zrobiło :D sfrustrowana wrociła zaraz zrobi sie zabawnie . Inteligencjo ostrz pazurki i pokaż na co cię stać :D
bea a Ty sie nie czepiaj jak ten rzep psiego ogona bo kazdy jest czlowiekiemi bledy popelnia nawet i TY
z tego co wiem to dobrze :) i my tez dobrze trafimy nie ma innej opcji. a jak tam Jezus na miejsu jest to juz wiesz :D nie ma sie o co bac :P
nie prowokuj, dziś mam nadzieję, że nikt się nie da, dziewczyny nie dajmy się sprowokować omijajmy jej posty i piszmy swoje
Cytat: Kamila_26
nie prowokuj, dziś mam nadzieję, że nikt się nie da, dziewczyny nie dajmy się sprowokować omijajmy jej posty i piszmy swoje

dobra mysl ;) po co mamy sie denerwowac wszystkie..
tez tak mysle :)
Cytat: Emilia24bbb
z tego co wiem to dobrze :) i my tez dobrze trafimy nie ma innej opcji. a jak tam Jezus na miejsu jest to juz wiesz :D nie ma sie o co bac :P

i mysle ze chocby nie byly krolewskie warunki a jedna z druga beda sie szanowac i pomagac to itak bedzie dobrze ;) ja pomoca zawsze moge sluzyc bo jestesmy ludzmi i ja tez i nie wiem kiedy moze ja bede potrzebowac..
tez tak myslęPOKAŻMY ŻE JESTEŚMY MĄDRZEJSZE!!!
no to fajnie, tylko ja dostniecie smsy to piszcie. Ja też bym chciała. Zaczynam sie niecierpliwić. Tak bym chciała już jechać.
ja tez tak czekam ;( wiem ze nie jedzie czlowiek tam lezec ale mimo wszystko niema nic za darmo..
no tak, ja i tak siedzę w domu, a tam miałabym przynajmniej zajęcie
Cytat: kokusia22
Cytat: Emilia24bbb
z tego co wiem to dobrze :) i my tez dobrze trafimy nie ma innej opcji. a jak tam Jezus na miejsu jest to juz wiesz :D nie ma sie o co bac :P

i mysle ze chocby nie byly krolewskie warunki a jedna z druga beda sie szanowac i pomagac to itak bedzie dobrze ;) ja pomoca zawsze moge sluzyc bo jestesmy ludzmi i ja tez i nie wiem kiedy moze ja bede potrzebowac..
zgadzam sie z tym. bedzie dobrze :)
kochamTruskawaki ja jestem w Warmińsko-Mazurskiego, ale ja na cytrusy jadę
ja tez siedze w domu bo w grudniu stracilam prace bo zaklad sie zamknal i to wypowiedzenia dostalismy na wigilie i od tej pory tojedynie jako hostessa stoje na promocjach bo mam znajomosci bo juz 5 lat tak sobie dorabiam a tak to tez caly czas w domu i krew juz mnie zalewa jak pomysle ze non stop musze patrzyc az mi dadza bo pieniadze ktore odlozylam to wlozylam na wyjazd..:/
http://fm.tuba.pl/radio-internetowe/Joss+Stone polecam uprzyjemnia to czekanie:)
no tak, rozumiem. chyba nikomu już się nie chce czekać no nie? Ciekawe jak to będzie. Czy i kto dostanie dziś sms
dzwonił ktoś do tych dziewczyn co prosiły o pomoc ???
z każda godziną napięcie będzie rosnąć ;D
widze zo tylko nie ja tu siedze jak na szpilkach.he he
hehe z pewnością każdy si niecierpliwi i na pewno myśli, żeby tylko do mnie przyszedł sms hehe
mialo byc że a nie żo
jak któraś dostanie to piszcie, to będziemy wiedziały że coś się dzieje :)
Cytat: bea3211
Cytat: morena7236
NO to znowu bede ta nie dobra i podstawiona przez Mario i wogule ech...gadać sie nie chce
wogóle pisze się przez "ó" po studiach takie byki walic
bede pisała jak misie podoba i goń się i więcej się nie zwracaj do mnie bo nie chce mi sie czytać twoich wpisów pod moim adresem a błędy są dla mnie najmniejszym problemem.
ja jak dostane to zaraz was poinformuje ;) mam nadzieje ze wszystkie pojedziemy i dobrze trafimy ;)to jest moje pobozne zyczenie ;D
Żegnam się narazie z tu zebranymi.Wróce jak coś będę wiedziała.Pozdrawiam
no ja tez uciekam umyc sie i pojechac na jakies zakupy tak w razie w ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego