praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
ja na dzis koncze .... trzymajcie sie truskaweczki :*

Jak się nie unosić jak człowieka od prymitywów i buraków wyzywają, sorki. Żeby jeszcze jechała z nami, bądź już była. A tu ani to ani to.
JAK ZE ŚLEPYM O KOLORACH!!
Cytat: Emilia24bbb
ale swoja droga o co jej chodzi z tym niby Twoim podszywaniem sie pod kogos anaionutz to nie rozumiem :D. mysle ze przeczytala pare stron forum zobaczyla pare cietych ripost i tez chciala byc taka inteligentna. chciala sie dziewczyna w rutkowskiego zabawic i zweszyc jakis podstep i nie wyszlo.

mysle ze ja sie pod ciebie podszywam :) i sie wszystko wydalo ze ty to ja a ja to mario :)
Cytat: anaionutz
Cytat: Emilia24bbb
ale swoja droga o co jej chodzi z tym niby Twoim podszywaniem sie pod kogos anaionutz to nie rozumiem :D. mysle ze przeczytala pare stron forum zobaczyla pare cietych ripost i tez chciala byc taka inteligentna. chciala sie dziewczyna w rutkowskiego zabawic i zweszyc jakis podstep i nie wyszlo.

mysle ze ja sie pod ciebie podszywam :) i sie wszystko wydalo ze ty to ja a ja to mario :)
haha najlepsze podsumowanie :D dobranoc :*
:*

Kora bosko:)
szczerze to sie ciesz gaga ze nie jedziesz bo na tyle mnie podkurwilas ze bym sie przeszla po autobusie i zaproponowala dziewczynom zeby wszystkie podzielily sie tym jaki mialy nick na forum nie liczac tych ktore na forum sie nie udzielaly. mysle ze by sie zgodzily:)
a wtedy to nietrudno zgadnac kto gaga :)
ja tez uwazam ze to nie jest na miejscu tak obrazac BEA w koncu weszla na to forum opisala uczciwie co ja tam spotkalo w tej hiszpani zastanowcie sie troche jakby wam to sie przydarzylo tez by wam bylo tak wesolo?
No popatrzcie jaka transformacja niby drobna dziewuszka a 90 kg wazy ma siusiora i wąąąąąąąąąąsy- wiesz Mario w życiu bym Cie nie poznała i nawet mi sie nie przyznałes ze jesteś teraz w ciele kobiety...czuje sie zawiedziona.

takaś jest bojowa Emilka?:)
jestem spokojna do czasu az sie zdenerwuje
morena masz juz date wyjazdu bo pisalam ci na priv.

Ja stawiałam na pisiora i brodę, ale jeden ch...:)
Koko nie chodzi juz o nic ale ona sama zaczyna jakies bzdety wypisywac i wszystkich wkurza...no trudno nie udało sie jej to niech to załatwi jakos a nie ludziom na forum wymysla bo juz ktos nie chce czytać jej postów...
Nie koko niemam nic bo ja jade jak wyzdrowieje mam dac znac Mario kiedy moge jechać...
Narazie lece spac papa...
szanowne Panie tu zebrane mam pytanie .Czy trzeba tutaj byc prowokatorem,zeby zostac zauwazonym?
trzeba
;d
ojej ale chyba w marcu wyjedziesz bo w kwietniu to juz chyba sie nie oplaca zalezy tez do kiedy na danym kampie bedzie praca najlepiej zeby byla do polowy czerwca to jeszcze slonce dobrze sie wykorzysta .

Nie. Wystarczy podać się za Mario:)
AHA dziekuje za odpowiedz bo juz z 2 razy o cos sie pytalam i totalna olewka wszyscy Bea zajeci
no ja to na pomaranczach nigdy nie pracowalam wiec ci nie pomoge.ale dla siebie zbieralam prosto z drzewa i soczki z nich wyciskalam pychota

A czego konkretnie szukasz kochająca truskawki?

dobra kochane jak spadam:) do jutra
jeszcze nie ;p
pytałam sie tylko czy jest tu ktos z warminsko-mazurskiego?bo w razie czego smutno tak samemu do Wrocławia jechac
nie jestem z war-mazurskiego ale są tu dziewczyny stamtąd
KOCHAM TRUSKAWKI pozdrawiam Cie serdecznie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego