praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
a swoja droga dziewczyny na miejscu ja bede piekla :)ale mozecie sobie tez sprobowac tutaj bo mam latwy przepis :). najwyzej mnie zarazz ktos opieprzy ze zasmiecam ale co tam:D. na 2 keksowki: 6 szklanek maki 2 szklanki otrab 2 lyzeczki soli 4 szklanki letniej wody kostka drozdzy 2 lyzeczki cukru. drozdze rozcieramy z cukrem i 4 lyzkami cieplej wody. w misce laczymy make sol otreby wode mieszamy pare minut az powstanie ciasto. dodajemy rozczyn mieszamy. wylewamy do natluszczonych i wysypanych otrebami keksowek. wkladamy do zimnego piekarnika i pieczemy godzine od chwili gdy temperatura wzrosnie do 200 stopni
ja mam niestety jasna karnacje.. zabije ta babke jak mi zly dala :( bo notabene dwa wzielam tak w razie w..
;d
Emilka wiesz ze przepisze sobie ten przepis i zrobie chyba bo takiego smaka mi narobilas ;) co nie znaczy ze nie bede chciala Twojego sprobowac ;)
jak tylko bedzie tam piekarnik napewno sprobujesz :) a przepsi jest zajebisty bo prosty. beza zadnego zagniatania czekania itd
a smarujesz czyms po wierzchu dla uzyskania kolorytu czy cos w tym stylu?
nie nie niczym nie smaruje i tak wychodzi ladny zlociutki :)
sproboje ;) tylko najpierw obiecalam ze zrobie muffinki z czekolada i chyba jutro sie za nie wezme ;D
ale mamy ciekawe sposoby radzenia sobie ze stresem zwiazanym z oczekiwaniem na smsa :D jak nie o facetach to o kulinariach :D
o takie to ja tez lubie. a dajesz czekolade w kawaleczkach czy rozpuszczona?.
ja jeszcze lubie dodac do takich babeczek wisnie w spirytusie :).

czyżbyście podostawały smsy i czytacie je i dlatego milczycie?:)
boreczek jak o mnie chodzi to cisza :(
jednak gotowanie to moje hobby ;d ale jak cos to juz bede na priv pisac bo sie wkurza :D. pewnie sie wszyscy boreczek juz pakuja i tylko my zostaniemy na tym forum;d
a wisni to jeszcze nie probowalam dawac i dobrze wiedziec ze dobre takie jest z nimi bo wisnie uwielbiam :)

Po prostu takiego powera dostałyście jakbyście już tam były:)
a ja spirytus ;d ale wisnie tez moga byc :P
hehe :d
no wlasnie jak siedzialam u siostry na kompie tak dalej siedze, i w miedzy czasie ugotowalam obiad i posprzatalampo tymze obiedzie i eska jak nie bylo tak niema ;(

Tak serio to mi się znudziło czekanie...
ja sie ludze bo ostatnio dziewczyny dostawaly tak po godzinie 20

A moja biedna Basbb tam pewnie cholery dostaje...

o 20 to mój brat zajmie komputer to sie nie dowiem jak u Was>..
lacze sie w duchu z Twoja psiapsioleczka bo mnie juz tez tu cholera bierze :( dobrze ze jeszcze wy jestescie to czlowiek nie czuje sie jak ten bobek taki samotny..:)
dobrze ze moj brat sie juz wyprowadzil sesese. kotusia ja ostatnio tu jestem ciagle :)
ja co prawda od wczoraj dopiero ale forum czytalam od dawna ;) i tak czuje jakbym was znala hoho ;D

Widzicie, można czuć się samotnym w dolinie pełnej muminków...:)
Cytat: Boreczek11nightwish1
Widzicie, można czuć się samotnym w dolinie pełnej muminków...:)

:D

Właśnie będę oglądać na youtube śmierć Rysia z klanu, więc proszę o chwilę powagi...
a to co przekrecil sie chlopina? bo dawno nie ogladalam widze..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego