praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
oszukana12 to nieprawda, że jeżdżą tylko nowe osoby, znam conajmniej kilka, które nie jechały pierwszy raz.
edytowany przez Kamila_26: 19 mar 2012
zgadzam sie z Kamilą
POPIERWSZE W TEJ FORMIE CO ON ROBI W POLSCE NIE MOZE ON TAK ROBI BO JAK TO JEST ZALATWIANE PRZEZ OHP TO ON PRACODAWCY POWINNI PODPISAC UMOWE Z OHP POTEM MY Z OHP TAK BY BYLO PRAWNIE A NIE TAKA PARTYZANTKA BO TO NIE CHODZI OTO ZE ON BIERZE 30 EURO BO CHCE MIEC PEWNOSC ALE PODPISYWANIE JAKIEGOS KWITU W POSCE POTEM W HISZPANI TO ROWNIE DOBRZE MOGE PODPISAC WYROK SMIERCI NA SIEBIE.OHP ROBI REKRUTACJE I NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA NIC !!!!
spadam bo migreny dostaje
NIE MAM OCHOTY JUZ PISAC BO TO WALENIE GLOWA W MUR.DOWIECIE SIE W ODPOWIEDNIM CZASIE.
JESZCZE JEDNO NA 60 OSOB 5 KOBIET JECHALO DO PRACY ALE NIE PRZEZ MARIA
ja znam język hiszpański więc mogłam sobie poszukać innej pracy jeżeli trawiłam na nie ucziwego pracodawce i kiedyś tak zrobiłam
jeszcze nie zmeczylyscie sie pisaniem bzdur- kazdy ma taka sama stawke za dzien pracy.nie placi sie od skrzynki.a co do lepszej pracy to do jasnej anielki an ja ani dziewczyny ktore znam nie sypiaja z mariem a pracujemy i wiecie dlaczego-bo chcemy pracowac a nie bawic sie w prace.Dlaczego zadna dziewczyna nie napisze z ktorej cooperatywy miala szefa,jak sie nazywa-nie wierze w to ze nie wie bo na dokumentach,samochodach jest nazwa,a druga sprawa-dlaczego nikt nie zawiadomil ambasady,inspekcji pracy itp.kiedys na tym forum prosilam o podanie gdzie jest tak zle,chcielismy pomoc i co -bylo wolanie o pomoc ale falszywe bo osoba ktora pisala ze jest tak zle znikla a dlaczego -jak dla mnie to pisala bzdury i dostrzegla ze moze sie wydac o co tak naprawde chodzi.Owszem roznie bywa lepsze i gorsze warunki ale jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal
Cytat: oszukana12
Cytat: gaga32
A dlaczego nie wiadomo jak się trafi? Gdzie są wszystkie atywistki tego forum?Hm, wróciła grupa parę dni temu, również dziewczyny, udzielające sie wczesniej na forum. I co? Po kilku dniach zero wpisu, zero opisu , jak było , gdzie były .DLACZEGO WROCILY??? a możnabylo ustrzec dziewczyn6y wyjezdzające 19stego.

WROCILAM BO DLA POLAKOW NIE MA PRACY BYLAM KOLO MOUGER 11 KOBIET ZJECHALO 4 DNI PRACOWALYSMY I HISZPAN NAS WYWALIL BO MALO ZBIERALYSMY PO 48 ,52 SKRZYNKI TRUSKAWEK A HISZPANOM TO MALO ,ONI PRZYJELI MURZYNOW A MURZYNI MAJA PLACONE 1 EURO OD SKRZYNKI I ZBIERAJA OK 100 SKRZYNEK A NAM KAZAL TYLE SAMO ZBIERAC I TO 37,5 EURO I TEGO NIE WYPLACIL TYLKO PO 36 EURO,MARIO TO KAWAL KU.... ,TYLKO LADNIE MOWI , JAK POROSILYSMY GO O TO MOZE ZEBY NAS PRZENIUS TO POWIEDZIAL ZE ON NIC NIE MOZE BO JEST POSREDNIKIEM.TE DZIEWCZYNY CO PISZA O TYM ZE JEST OK TO DZIEWCZYNY OD MARIA .BYLAM TAM TO JEST ZGROZA JAK TRAKTOWNE SA KOBIETY I JESZE JEDNO MY TEGO TAK NIE ZOSTAWIMY TO SIE NADAJE DO GAZET I TELEWIZJI.DLA MARIA JESTESMY TYLKO OSOBAMI DO ZAPLACENIA KASY ZA WYJAZD A POTEM KOPA W DUPE. MUSICIE BYC PRZYGOTOWANE ZE MUCICIE ZBIERAC MINI. 70 SKRZYNEK I TO ODRAZU .MOWIE WAM SZKODA CZASU I PIENIEDZY!!!!!!!!!!!!

nie rozumiem niektórych osób... pomimo tego co ja i inne dziewczyny pisałyśmy o pracy, traktowaniu, warunakch i przede wszystkim o Mario nadal decydują się na wyjazd! Zgadzam się z tobą to się nadaje do telewizji np do "UWAGA". Mario powinien zapłacić za to co nam zrobił!!!
Cytat: gochaj1
pojedziemy, zobaczymy, ja wezmę telefon z kamerą i aparatem i w razie czego porobi się zdjęcia i nagra co nie co, a w Polsce wtedy się nagłośni sprawę, bo jak do tej pory dowodów żadnych, tylko słowa a to żaden dowód

osobiście zrobiłam zdjęcia wysłałam je do OHP i nic z tym nie zrobili! Dlatego jutro pojadę tam osobiście! bo tego tak nie można zostawić!
Szczerze mówiąc nie wiem czy mogłabym tutaj dodać coś nowego od siebie ponieważ z tego czytałam to wiele osób już przedstawiło swoja opinię z którą się całkowicie zgadzam, ale żeby była jasność napiszę od siebie radę wszystkim którzy chcą pojechać, a nie wiedzą czy się opłaca:
-Jedź jeśli starczy ci nerwów i nie boisz się stracić pieniędzy na podróżowanie wte i wewte to jedź. Owszem może będziesz mieć fajnie i przepracujesz kampanie, ale może się trafić tak że będziesz mieć dość i wrócisz z pustym portfelem tak jak ja i wiele innych dziewczyn (przy okazji pozdrawiam cały autokar 21)
Warunki to chyba już każdy widział zdjęcia więc wiecie jakie są.

davel dzwoniłyśmy do ambasady i konsulatu... oni nic nie mogą... wręcz mówili że dziwią się że jeszcze jeździmy z Mario bo oni go tam znają :/

A jeśli chodzi o chęci do pracy. No nie mogę... czy ty myślisz że wydawałyśmy sobie pieniądze prywatne by pojechać na jakąs durną farme na wakacje? (zwiedzanie plantacji truskawek głowna atrakcja turystyczna jeeeee :/ ) Chęci były, ale do tego potrzeba obu stron tymczasem pracodawcy mają to gdzieś czy ty chcesz. Ważne że oni mają kim cię zastąpić jak im się coś w tobie nie spodoba to won 'do domu'. A wiele im się nie poodoba.
edytowany przez fresapodrida: 19 mar 2012
Cytat: davel
jeszcze nie zmeczylyscie sie pisaniem bzdur- kazdy ma taka sama stawke za dzien pracy.nie placi sie od skrzynki.a co do lepszej pracy to do jasnej anielki an ja ani dziewczyny ktore znam nie sypiaja z mariem a pracujemy i wiecie dlaczego-bo chcemy pracowac a nie bawic sie w prace.Dlaczego zadna dziewczyna nie napisze z ktorej cooperatywy miala szefa,jak sie nazywa-nie wierze w to ze nie wie bo na dokumentach,samochodach jest nazwa,a druga sprawa-dlaczego nikt nie zawiadomil ambasady,inspekcji pracy itp.kiedys na tym forum prosilam o podanie gdzie jest tak zle,chcielismy pomoc i co -bylo wolanie o pomoc ale falszywe bo osoba ktora pisala ze jest tak zle znikla a dlaczego -jak dla mnie to pisala bzdury i dostrzegla ze moze sie wydac o co tak naprawde chodzi.Owszem roznie bywa lepsze i gorsze warunki ale jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal

JA NAPISALAM JAK JEST A JAK CHODZI O ZAPLATE TO MURZYNI MAJA PLACONE 1 EURO ZA SKRZYNKE TO PO PIERWSZE, PO DRUGIE CZLOWIEK ZUFAL JEMY ZE WYJEDZIE I ZAROBI I BEDZIE OK MI NIE CHODZI O WARUNKI MIESZKALNE TYLKO O TAN CALY PRZEKRET A TO ZE W PARE DNI SIE CZLOWIEK DAWIDUJE SIE O TY CO TAM SIE DZIEJE I INNA SPRAWA, TAKA STAWKA JEST DLA NAS A JAK CHODZI O WYJAZDY OSOB TO CO ROKU 90% I NOWYCH ,BO NIE POTO CZLOWIK CZEKA I SIE ZAPOZYCZYL ZEBY ZARAZ WRACAC BEZ POWDU .
Przed chwilą dzwoniła do mnie Kokusia i dojechała z koleżankami na miejsce. Warunki mieszkaniowe mówi, że sa super, ma łazienkę, salon, kuchnię. Jutro mają wolne, więc ruszają zwiedzać, a w środę zaczynają pracę. Jest zadowolona, i prosiła, aby napisac, że trafiła naprawdę dobrze.
KIEDY WYJECHALA
pojechała w sobotę z dwoma koleżankami
JAK JA BYLAM W OHP I DZISIAJ AUTOKAR WYJECHAL DOPIERO TO CZYM ONA TAM DOJECHALA NA MITLE.
pojechała na własną ręke, pracę załatwiła jej jedna dziewczyna z tego forum u swojego pracodawcy bodajże, bo dziewczyny nie chciały czekać
NIE OPOWIADAJ PIRDUL BO WSOBOTE NIE JECHAL TYLKO DZISIAJ POJECHAL AUTOKAR
przejrzyj kilka stron wcześniejszych to się dowiesz jak wyjechała, ja miałam tylko przekazywac wieści od nich jak tam jest
NO TO NAPISZ ZE NIE PRZEZ MARIA
ale nie rozumiesz, ze one same pojechały?
ale do dziewczyn od Maria, więc dla mnie na jedno wychodzi
U NAS NIE BYLO SALONU ZWYKLA SZOPA ALE TO NIE CHODZI OTO BO WARUNKI DA SIE PRZEZYC
jak ktos chce się doczepić to zawsze znajdzie powód, ja jej wierze, bo ona mi to ówiła osobiście, wiesz, i kilka razy z nia juz rozmawiałam, więc skończ te swoje bzdury, bo ja do ciebie nic nie mam, ale widze, ze Ty masz coś do każdego, po co wprowadzasz zamieszanie, napisalaś co chciałaś i ok, daj na luz, Kokusia jest dowodem na to, że można dobrze trafic, bo inaczej wszystkie dziewczyny by wróciły
DZIWNE BO SIEDZISZ NA TYM FORUM WIDZE OD POCZATKU I WSZYSTKO NAPROSTUJESZ I JEST TU PARE TAKICH OSOB WIADOMO W JAKIM CELU
NO I WLASNIE WRACAJA A MY BYLYSMY TAK GRUPA
Nic nie prostuje, tylko pisze swoje zdanie, a wraca tylko kilkanaście osób. Ostatnio dziewczyny też pisały, że 20 osób wróciło, a co się okazało? Że wróciły tylko 4. Nie interesuje mnie co myślisz, ja wiem, że tak czy inaczej pojadę, a Ty masz nauczke i więcej nie jedź, to problemu mieć nie będziesz. I jeśli myslisz, że po Twoich wpisach wszyscy zrezygnują to się mylisz. Osoby, które miały zrezygnować to już to zrobiły. I zapewne to nie z Twojego powodu. Mnie nie musisz atakować, ale jak widac tylko to potrafisz, bo niby dlaczego skoro piszesz prawdę nie podasz do kogo trafiłaś, do jakiej cooperatywy należał Twój pracodawca i tym podobnych informacji? Dlaczego nie dasz nam dowodów, skoro jak twierdzisz je masz? Bo ludzie to żaden dowód, dużo krzyczycie i tyle.
jakie 4 osoby? niby kiedy?
nie wiem kiedy, poczytaj sobie forum to się dowiesz, ja nie jestem informacją, i wierzę tym, których znam, dla mnie temat jest zakończony , nie zamierzam kłócić się z nikim, nie o to chodzi na forum, żeby sie przekrzykiwac
w autobusie w którym ja jechałam wracało koło 20 osób na pewno nie mniej! Mam też kontakt z koleżanką, która została i też wraca bo doszło do tego że szef zaczął je zamykać! nie pozwala im nawet wychodzić do sklepu... ale tak jak pisałam wcześniej. Zrobiłam to co powinnam bo napisałam od siebie to co tam widziałam, przeżyłam itp... przypomnę tylko, że też jechałam w tym roku 2012 i po powrocie nie mam nic tylko same długi!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego