praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 9714
Witam. mam pytanie, czy ktoś wyjezdza teraz pod koniec lutego z firmu EUROGLOBAL z Katowic lub Wrocławia? pytam bo nie wiem czy sie zapisac, a musialabym do jutra najpozniej sie zapisac i wlacic 500zl na konto, lub 250zl a przy wyjezdzie reszte, i czy to wiarygodna firma? raz juz sie naciełam wiec teraz sie boje zaryzykowac ;-/
Koszt wyjazdu w obie strony to 500 zł. Pierwszą połowę już wpłaciłam, bo to był warunek dostania sie na listę, a drugą wpłacam w dniu wyjazdu ... Tak tez jest na umowie ...
ale ta umowe dopiero w dniu wyjazdu podpisuje, tak mi powiedzial pan z ktorym rozmawiałam przez gg i tel. a Ty jestes pewna tej firmy? bo ona niby od 5 lat istnieje ale nie slyszalam o niej jeszcze
czy słyszałyście o firmie EUROGLOBAL z Katowic???
Ja podpisywałam umowę z firmą "DROMADER" z wrocławia ... Podpisałam juz z nimi wstepna umowę, i jak pisałam wcześniej wpłaciłam połowę, czyli 250 zł.
o firmie DROMADER to słyszałam, niby do jutra do 12 mozna wplacic pieniadze na konto, wiec chcialabym upewnic sie czy to nie sa naciagacze itp.
Byłam osobiście w tej firmie i na miejscu wszystkiego się dowiedziałam, jak też podpisanie umowy i wpłata powłowy pieniędzy miało miejsce ... Podaj gg to pogadamy ...
6739209 gg
Do blondi 8914
Witaj! ja też byłam na spotkaniu we Wrocku i nie dzwonili jeszcze, ale najwyraźniej nie jest ważne gdzie było się na spotkaniu:)
Podaj jak masz gg to sobie popiszemy:)
Pozdrawiam wszystkich czekających na wyjazd:)
Ja mieszkam w miecie,i mam swojego lapka i modem,przez ktory korzystam z neta.
MAKASA!
TO CO TY NAZYWASZ numerem NIE to jest tak zwana rezydencja na ktorej widnieje ten numer.Nie rozumie jednego z czym wy macie problem,nr.NIE to numer identyfikacyjny kazdego pracownika,tak samo jak masz numer na dowodzie,czy tez w paszporcie tak samo i tu masz nr,
hello!! czy jedzie ktos ze szczecina z OHP kto juz byl na truskawkach w huelvie wczesniej?? prosze o kontakt na [gg] :)
moje [gg] :)
Witam was, odnośnie firmy EUROGLOBAL to ja też już wpłaciłam 250 zł wyjazd miał być teraz 19 lutego, wczoraj właśnie został przełożony na 2 marca- sama nie wiem co o tym myśleć. Jak ktoś ma jakieś większe informacje dnośnie tej firmy to proszę napiszcie coś....
Hej. Potrzebuje Waszej pomocy...
Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć jedno zdanie na hiszpański?
Będę bardzo wdzięczna:)
"Pożyczyłam kilka filmów"
Z góry bardzo dziękuję i czekam na tłumaczenie.
Me prestó algunos libros

jest duzo translatorow w necie... latwo samemu przetlumaczyc.

pozdrawiam
Prestado algunas películas- pozyczyłam kilka filmów; coś takiego ;-)
Bardzo dziekuję:)
czy tylko hermanita ma przy sobie laptopa? bo ja się właśnie zastanawiam czy brać go ze sobą czy lepiej nie? nie mam pojęcia- przydałby się. chyba wezmę. co myślicie???
Witam :) szukam kogos kto byl na spotkaniu w OHP z Mario w Gorzowie i jedzie na truskawki. [gg]
Firma EUROGLOBAL jeżeli macie jakieś informacje na temat tej firmy, to proszę napiszcie coś.
Echhh... Bzdury piszecie. Słyszałam, ktoś robił, coś mi powiedział...
Rezydencja i numer NIE chociaż dość ściśle ze sobą powiązane, to dwa różne tematy.
NIE to jest numer identyfikacji cudzoziemców, a nie pracowników. Kiedyś były wydawane karty wielkości bankomatowej, teraz podobno są certyfikaty wielkości A4, ja niestety takiego nie mam. Trochę zachodu trzeba było żeby otrzymać takie pismo, które może bym miał od początku gdybym nadanie numeru NIE załatwiał sobie sam. Kilka razy truli mi głowę różni urzędnicy o dokument świadczący o moim numerze NIE. Później dostałem rezydencje (ona jest właśnie zielona) i ona jest dla mnie dokumentem zaświadczającym o numerze NIE. Ale to tylko dlatego że na rezydencji jest podany ten numer. Nadanie numeru NIE i zaświadczenie o nadaniu go, to całkiem inny dokument.
Myślę że w tak zwanej "Extranjeria" (zawsze w stolicy prowincji) można by się dowiedzieć okazując dokumenty polskie, czy mamy nadany numer NIE czy też go nie mamy. Może nawet w komisariacie by można się dowiedzieć.
na komisariacie policji stawic sie trzeba z paszportem/dowodem osobistym, stanac w kolejce, zlozyc wniosek o wydanie Certificado de Registro de Ciudando de la Unión, zaplacic niecale 7 E i odebrac ten dokument wraz z nadanym w tym momencie numerem N.I.E., za jednym zamachem i za jedna oplata zalatwione dwie sprawy, wszystko w ciagu kilku godzin. Dokument jest formatu A-4 i ma jasnozielony kolor. I nie przejmujcie sie panie, jesli tego dokumentu nie macie, wszystko jest do zalatwienia w ciagu jednego dnia,i jesli aktualnie wyrabia sie go w innych miejscach (urzedach) niz komisariat policji,to na pewno tam na miejscu wam w tym pomoga.
WITAJCIE!COS TU STRASZNIE CICHO, JEST JESZCZE KTOS KTO NADAL CZEKA NA TELEFON?
Witam! Czy moze ktos wie jak to jest z kobietami które Mario dał na rezerwowe? Czy one nie mają szans na wyjazd?
no właśnie cicho się zrobiło ja tak samo czekam dalej na telefon :)
Czy wiecie może kiedy rozpoczynają się zapisy na winogrona do Hiszpanii? i czy warto zapisać się u Mario?
ZDAJE SIE ZE WIEKSZOSC DZIEWCZYN WLASNIE WYJECHALA .ZOSTALO NAS JUZ CHYBA NIEWIELE BO STRASZNIE TUTAJ CICHUTKO.DZIEWCZYNY CO Z WAMI?
witam, wiecie może czy sa jeszcze jakies aktualne oferty pracy przy zbiorach truskawek? jeśli tak to prosze mi podac namiary, nazwe firmy:) interesuje mnie wyjazd w marcu. pozdrawiam:):
Witam
Ja znalzałam to ogłoszenie w internecie odrazu zadzwoniłam tam a było to koło 10 stycznia ogłoszenie było w internecie dopiero 2 dni dzwonie i Pani mówi ze jest duzo chętnych i juz jest jeden autokar zamknięty i zastanawia mnie jedno patrze a a tu dalej jest ogłoszenie z epotrzebuja osób na truskawke po co szukają dalej osób jak napewno ludzie ze stycznia czekają na telefon nie kminie tego...
Jak ma być tam tak duzo ludzi to wyobrazam sobie jakie bedą zarobki NIGDY WIECEJ ZBIORÓW!!:)nie dosyc ze traktują ludzi jak numerek to jeszcze zarabiają na nich szkdoa gadac ale co zrobic jak nie ma innej pracy
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego