praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
Kocham Truskawki w tamtym roku my razem jechałyśmy 8 marca ...czyż nie?
dzieki tylko spytalam jak to jest jak sie jezdzi ktorys raz z kolei czy tez mozna jezdzic od Maria czy innymi...
a dromader nadal prowadzi naboryy..a o wyjazdach nic nie ma mowy..
halo halo kto jedzie w sobotę z włocławka
Ja jade...
dziewczyny dowiedzcie sie dokladnie na jakie finci jedziecie i od kiedy zaczynacie prace.w Almonte gdzie mieszkam przyjechaly 2 autobusy z dziewczynami z rumuni i z pod bramy zostaly cofniete do rumuni.od burmistrza wyszedl nakaz zeby w naszej okloicy braz do pracy tych co maja zameldowanie w miescie.oni maj miec pierszenstwo.sprawdzcie u swojego pracodawcy czy nie bedziecie mialy jakiego problemu bo mysle ze zadnej z was nie marzy sie wycieczka do hiszpani
Ja jade do Rociany...
ale z tego co mi wiadomo Rumunii nowi nie mogli podejmowac pracy w Hiszpanii, tylko Ci co juz od lat jezdzili i maja papiery, ale mialo sie to skonczyc 31 grudnia 2012 roku .. widocznie cos jest nie tak i Hiszpanie nie chca Rumunow, bo jest duze bezrobocie ...
baaardzo duuuuzeeeeee bezrobocie..tak duze jak nigdy dotad
Europa zmienia sie w Ameryke Lacinska gdzie kiedys w wyniku ostrych cięć wydatków na cele socjalne oraz na pomoc dla najbiedniej­szych warstw ludności, tysiące ludzi znalazło się w latach 70 na skraju ubóstwa i potrzeba bylo az 25 lat na to by wyszli z ubostwa

http://www.sfora.pl/Europa-zmienia-sie-w-Ameryke-Lacinska-Nadchodzi-nowy-lad-a51003/6
Mam pytanie? Dzwoniła dzisiaj do mnie kobieta z firmy DROMADER z Wrocławia i proponowała mi wyjazd na zbiór truskawek do Huelva w Hiszpanii. Nie wiem czy to jest normalne bo podała mi nr konta na które muszę wpłacić 100 zł do 15.02.2013 by potwierdzić mój wyjazd. Wyjazd miał by być pod koniec lutego z Wrocławia. Mówiła że autokar przyjedzie pod wskazany adres i zabierze ludzi. Mam przyszykować sobie 700 zł które dam kierowcy za przejazd. Proszę o informacje czy ta firma jest uczciwa i czy ktoś się wybiera w to same miejsce co mi zaproponowali.
Ewelina to sie mowi ze do Huelvy ale to jest zazwyczaj Palos moguer i okolice
za 700 zl to sa wczasy 1 tydz w Grecji lacznie z przejazdem
oszukana przez Dromadera z Wrocławia http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/141234#post1277524
Ostrzegam wszystkich poszukujących pracy za granicą aby nie korzystali z
pośrednictwa firmy DROMADER - WROCŁAW http://forum.gazeta.pl/forum/w,115,26101164,,DROMADER_WROCLAW.html?v=2

http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,213596,,,dromader_wroclaw,wyjazd_do_firmy_amazon.html

http://www.tur-info.pl
/p/fo_id,54013,,biuro_dromader_z_wroclawia,uwaga_na_biuro_dromader_z_wroclawia.html

Co zrobisz, jeśli pośrednik oferujący pracę za granicą zażąda pieniędzy? Zrezygnujesz z jego usług czy pokornie wpłacisz wymaganą kwotę? Wszystko zależy od sytuacji. Zanim więc oskarżysz pośrednika o nieuczciwość lub wykażesz przesadną ufność, dowiedz się, co mówią na ten temat przepisy.
http://biznes.interia.pl/news/praca-za-granica-pieniadze-za-posrednictwo,1633761
za przejazd brac pieniadze to chyba nie przestepstwo!?
dziwi mnie jedno i to bardzo..wiem bo jechalam zcentrum Pl do Niemiec za 300 zl ,z centrum Pl do Pln Wloch za 250 zl..autobusem autobusem..rzecz jasna ..w jedna strone dziwi mie bardzo cena za przejazd do Hiszpani w kwocie 700 zl..
..za 700 zl to ja jestem w stanie przy dobrej organizacji sie kupic pare biletow na tanie linie lotnicze..lub przynajmniej 2 bilety lotnicze na linie normalne -Pytanie dlczego pracoenik jadac do Hiszpani musi zaplacic AZ 700 zl a druga strone powrot do PL oplaca hiszpanski pracodawca w kwocie tylko 30 eu???..tego nie jestem w stanie zrozumiec..jest jakas sztuczka widac to golym okiem --o co tu chodzi????? Przeciez 700 zl to jet duzo pieniedzy--za duzo na jazde do Hiszpani niezbyt nowym autobusem..nie wiem ile to jest km..Ktos moze podac dlugosc trasy w km??..bardzo prosze--przeliczmy razem ilosc osob ,benzyne na km..i obliczmy wspolnie ile Dromader zdziera z was zawyzajac cene
Cytat: Forumka
za przejazd brac pieniadze to chyba nie przestepstwo!?
no nie..ale brac za niezasadnione niczym zawyzenie ceny owego transportu to juz wyludzenie
samochodem wyszedl mi koszt paliwa 1.530zl..owszem sa platne niektore odcinki autostrady--trasa liczac na oko 2.700 km..czas przejazdu..widze ze bardzo dlugi i meczacy--przy 3 kierowcach powinien sie realizowac w ponad 30 godzinach..nie wiem czy dobrze licze--Ile osob miesci sie w autobusie?..bedzie pelny? i teraz oliczie 700 zl od glowki..od 40 osob-28 tys.zl ???????dwadziescia osiem tysiecy zlotych??????--myle sie ??????
Kto jedzie w sobotę?
Witam :)))
czy czeka ktoś na forum na wyjazd z dromadera?
czesc wszystkim,ja jestem od prawie miesiaca w hiszpani w Rocianie,i powiem wam ze jest ladna pogoda,od dwoch tygodni nie pada,praca jest prawie codziennie,ale zdarza sie dzien przerwy,ale to normalne bo to dopiero luty,w dzien temperatura to jakies 17 stopni ale noce sa zimne okolo 5 stopni,pewnie jak utrzyma sie taka pogoda zaczna sie wyjazdy na dniach bo codzien dpchodza nowi ludzie do pracy czyli jest coraz wiecej tej truskawki
pozdrawiam
Witam serdecznie wszystkich :)
Ja z taka prośba pisze ...
Chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu jakichkolwiek namiarów na Manuela z kampa z okolicy Palos .
Pracowałam tam około trzech lat temu,gdyby był ktoś tak uprzejmy ... będę wdzięczna
Bardzo chciałabym tam wrócić ,to jest moje marzenie
podaj wiecej informacji, bo Manuel to co drugi w Palos mieszka....
Witam, czy ktos wybiera sie z Dromadera na truskawki ?? Mialam tez propozycje od Maria, na wyjazd w niedziele, ale troche sie boje. Czy ktos wyjezdza teraz w niedziele ? Czy tam naprawde sa takie zle warunki mieszkalne?
Warunki jak warunki.Do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic.
witam wszystkich na forum. od roku czytam wpisy bo rok temu pierwszy raz byłam na truskawkach. w tym roku tez jadę i wyjazd jest właśnie w niedziele od Mario,jadą też wszystkie dziewczyny z mojego kampa więc myślę, że wyjazd jest realny.
bejus19, co do warunków mieszkalnych to różnie bywa, zalży od kampa
Agula66 napewno realny.Skoro dostalas esa to tylko sie pakuj i jedz .I pewnie juz szef Ciebie potrzebuje skoro masz wyjazd.Wszystkiego dobrego i szczesliwej podrozy
Czy ktoś wyjeżdża z pomorskiego do Hiszpani w tą niedzielę?
hej
ja jade też w niedziele z dromadera ..tak to pewna firma nie masz czego sie obawiac..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego