praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
2041-2070 z 9714
to zależy ile w danym tygodniu przepracowałaś i ile szef płaci
Były czasy, że euro w Polsce stało 5 zł , dziewczyny, które jezdza wiele lat pewnie pamietają piękny rok ,kwiecien cały miesiac pracujący+ nadgodziny codzienne w samym kwietniu same nadgodziny to było prawie 1000 euro
teraz niestety trzeba wszystko dobrze skalkulowac czy w ogóle opłaca się jechac.
jestescie babeczki?
Jestem,szukam pracy.Poz.
No i my ostatnie zostałysmy
jeszcze ja ,no
małgorzato-dopiero- czytam wasze wpisy , małgorzato- powiedz raz jeszcze czy Mario tak mówił ,ze wyjazd pod koniec miesiąca?
skoro za same nadgodziny w m-cu kwietniu wyszly 1000 euro, to musialy codziennie przez 30 dni pracowac 12-13 godzin
znajmona dzis pisala do mnie smsa z hiszpani, tak gdzie ona jest to piekna pogoda i duzo pracy, pracuje po 8 godzin i wiecej i podobno zatrudniaja teraz duzo obcokrajowcow i pewnie dlatego my nie jedziemy:(
Witam tak hala1 P.Mario wczoraj mnie pojnformofał że ze względów pogodowych wyjazdy są przesunięte ,niema dużo truskawek ,a dziewczyny pracuą po 2,3 godziny. Tak samo pisała adxsa że nie było pogody, mam też info z i nego żrudła od od znajomych kture właśnie w czoraj wruciły z delegacj z Hiszpanii i tak samo potwierdziły że ciągle tam padało. Dopiero od w czoraj zaczeła się pogoda.
no to prawda były czasy ja jednego roku zjeżdżałam do polski na tydzień na komunię syna a to był sezon na maksa miałyśmy tyle pracy i nadgodziny się tak ciągły że się do tego tak przyzwyczaiłyśmy że było to już tak traktowane jak normalne godziny i wtedy nie zapomnę tego przywiozłam ponad 3000e bez biletów i dojazdów do domu i zakupów oczywiście to były czasy.
musimy opserwować pogodę
19.03 s

20.03
poniedziałek

21.03
wtorek

22.03
środa

23.03
czwartek

24.03
piątek

25.03


Temperatura 21°C

12°C
21°C

12°C
19°C

11°C
18°C

11°C
16°C

11°C
16°C

12°C
17°C

11°C

Opady 0mm

-
0mm

-
0mm

-
0mm

-
0mm

-
1.7mm

deszcz
0.3mm

deszcz

Ciśnienie 1024.4hPa
1020.7hPa
1022.1hPa
1021.2hPa
1016.7hPa
1010.8hPa
1009.9hPa

Wiatr 9km/h
9km/h
11km/h
13km/h
19km/h
15km/h
19km/h


do 23 marca słoneczko 24, 25 przelotne deszcze
http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Huelva/6_10/
tak więc od 24 do 27 ma padać ale opady nie będą tak intensywne
ale ty jesteś nakręcona i to nieźle tak trzymaj i aby taki entuzjazm cię do końca nie opóścił
witam --małgorzata ,dzięki , dzięki za info .--- dobrze ,ze piszesz o pogodzie tak dokładnie- bo np. ja nie mam czasu ,żeby sprawdzać --------- hm to wyjazd pod koniec miesiąca
małgorzata --pozdrów Adixe od Hali z Łodzi
widzę że dziś dziewczyny są bardzo zajęte i nie myślą o wyjeździe tak bardzo jak w tygodniu bo w sobotę to cała rodzinka w domu a w ciągu tygodnia pociechy w szkole mężczyźni w pracy a telefon wciąż milczy jak milczał do tej pory nie ma co robić i myślą i myślą i się nakręcają a dziś cisza i bardzo dobrze trzeba na chwilę uciec od tego wariactwa
hej dziewczyny macie pozdrowienia od Ady, w czoraj i dziś mieli piękną pogodę fresa zaczyna dojzewać. Tak wiec będzie dobrze :) Buziaki
Hala buziaki od Ady ;-)
o widzę że pomału szlifujemy język bardzo dobrze to się chwali trzeba wiedzieć co te pajaco o nas myślą a przede wszystkim gadają
Hejka ! coś czuje wyjazd nosem lada dzień
Hejka ! coś czuje wyjazd nosem lada dzień
Mało nas tu!
Wszystkie w Hiszpani? Jutro dziewczyny jadą jodu powdychać na ocean !
Swoją drogą to nie wszystkie które jadą teraz zagladają na fora ! Gdyby tak robiły byłoby tu gwarniej i wesoło. Poznałybysmy się w jakimś stopniu
małgorzata - dzięki . -- za buziaki od Ady -- ale zgadłaś ja np, chodzę po Huelvie i oglądam mieszkania , domki , ale tam drożyzna ,chociaż niektóre nie powiem ummm - bajerne . dzisiaj mam wolne więc zrobiłam se spacerek ha ha wirtualny ma się rozumieć po Hiszpanii . -- zobaczymy czy wyjazd tuż,tuż
a jeśli chodzi o mieszkanie w mieście gdy się jest na kampanii tzn na sezonie zbiorów i mieszka się w mieście to szef za to płaci bo wy dla niego pracujecie on może mieć mieszkanie i domek na polu to zależy jakie on ma możliwości
Temat przeniesiony do archwium.
2041-2070 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego