praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
hmm ja sie wczoraj dopiero dowiedziałam o tym wyjeździe ,powiem tak pani mroz odpisała mi o 17.40 więc po zastanowieniu niebyłem kompletnie przygotowany do wyjazdu. tymbardziej wyjazd z krakowa ja ze szczecina ;/no i z dodzwonieniem do tej pani też nie za ciekawie . a teraz tak na łapu capu sypnąć 170euro,
Widze ze i ty masz watpliwosci co do tego wyjazdu my zrezygnowalismy wczoraj tym co pojada zycze powodzenia niech sie im uda pozdrawiam
ja również życzę wszystkim jak najlepszej podróży oraz bezpiecznej bezstresowej pracy. no szkoda jak bym wiedział z 3 dni wcześniej to na pewno bym dołączył do waszego grona;/ pozdrawiam was
ludzie nie przyjezdzajcie tutaj jest masakra!
mario juz sie smieje ze placice 170 euro i zamierzacie potem do niego dzwonic o pomoc w razie czego
,y wyjechalismy w niedziele mario zaczal cwaniakowac po przyjezdzie jakie to polki sa i wogole jak sie zachowuja i stwierdzil ze sam jest kawal hu... przez nasze zachowanie
a vco my jestesmy win ne ze chcialysmy zarobic
i oczywiscie zaczal sie tlumaczyc ze glñupoty pisza na niego na forumçale juz teraz wiem ze dziewczyny mialy racje
on ma nas w dupie
na slowo mario to kazda polka tyle moze powiedziec ze szok
ludziom zabieraja po 100 euro za niby dojazd

dziewczyny nie jedzcie w niedziele!!!!!!!
bo wiem ze ma byc wyjazd on bierze same mlode dziewczyny po 20 bo mowil ze kazdy rezygnuje i dobrze
ja tez moglam zrezygnowac ale chcialam zobaczyc co i jak to zobaczylam
polski siedza i nie pracuja w takich warunkach ze jeszcze takich nie widzialam
jesli chcecie jechac to zrobcie ksero wplaty ze zaplacilyscie 300 zl bo oni w autokarze zabieraja dowod wplaty i pracodawca pobiera jeszcze 100 euro niby za dojazd
mario tak pomagasz niby ludziom, ze telefonu nie odbiera jak ktos potrzebuje pomocy ja ziekuje bardzo
dziewczyny nie jedzcie mowie wam to tylkio po to nie zeby odradzac tylko wiem jak tu jest stracice tylko kase nikt wam nie pomoze nikt
A JAK JA MÓWIŁEM NIKT MNIE NIE CHCIAŁ SŁUCHAC!!!!!
tak też myslałem że lipa z tym wszystkim ;/ iwonka a temu mariowi to powinniscie naszczelac po pysku może i dobrze że niepojechałem bo bym miał pojechane bo niestety jak by koles przy mnie takie cos powiedział to zaczoł by zbierac swoje pląby
tak piter bo jest bo mario nas wszystkich wyhujal i taka prawda
dziewczyny nie jedzcie to moja prosba on wzial kase i tyle go obchodzi
zarabia na nas i tyle !!!!! bedzie sie smazyl w piekle za to
a te glupie stare baby potakiwaly i o malo sie nie psikaly z wrazenia jak go zobaczyly to maja
MACIE TERAZ WASZĄ WYMARZONĄ WYŚNIONĄ HISZPANIE
A JAK JA MÓWIŁEM ZEBY PRZEMYSLEC WSZYSTKO TO NA FORUM MAŁO MNIE NIE ZJEDLI
TERAZ MI RACJE PRZYZNAJA
A JA MIALEM PRZECZUCIE
Z HISZPANIA DAJE SOBIE CAŁKOWICIE SPOKOJ WOLE POCZEKAC NA INNA PEWNIEJSZA PRACE NP W NIEMCZECH
TERAZ MAM SATYSFAKCJE JAK CHOLERA BO SPRAWDZILY SIE MOJE PRZEWIDYWANIA
WYSZŁO NA MOJE
MYSLALAS ZE W HISZPANII JEST SUPER MASZ TERAZ SWOJE SUPER
TO PO H... TAM JECHALAS TRZEBA BYLO MNIE POSLUCHAC
dobra nie mam czasu na pogaduchy trzeba cos z tym zrobic
a kto wiedzial ze oszukaja nas wszystkich<<<<<<<<<<<<<<
niby taki sprawdzony byl kazdy od niego jezdzil
przekonalysmy sie na wlasnej skorze
iwonka90 ale pracujesz czy wracasz??????????? kurcze współczuje, a Ty piter 77, proszę nie mów nic wiecej człowieku;/
inni pracuja maja dobre warunki tylko wszyscy od maria tak trafiaja zle i z dromadera kazdy tu powie wszystko co najgorzsze o nich
czemu mam nic nie mowic to forum po to jest zeby mowic ciebie tez prawda boli?
tez jestes napalona na hiszpanie tak jak iwonka byla?
nie wiemy co robic kazdy wkurzony jak chlolera
ci ktorzy sami sobie zalatwili jakos robote sa zadowoleni tylko my z autkoaru tak trafilismy w najgorsze miejsca
dziwczyny nie jedzcie od nich bo oni na nas zeruja i tyle kase za nas biora pa
piter77 wiesz niektórzy pojechali bo mieli nadzieje na leprze jutro,w głowach mieli tylko chęć zarobku . a niektóre panienki-bez obrazy wyjechali tylko z przyczyn takich iż mogły zwiedzić Hiszpanie a przy okazi sobie dorobić
Cytat: iwonka90
inni pracuja maja dobre warunki tylko wszyscy od maria tak trafiaja zle i z dromadera kazdy tu powie wszystko co najgorzsze o nich

ale iwonko przeciez pisalismy na forum ze mario to oszust i nie tylko ja to pisalem inne kobiety rowniez
czemu ich nie posluchalas?
piter08 poczytaj sobie wszystkie moje posty od poczatku a zrozumiesz ze ja iwonce odradzalem ten wyjazd bo co druga kobieta pisala ze mario ja zrobil na szaro
iwonka to poszukajcie czegoś na własną rękę i tak jestescie teraz w dupie to już gorzej być nie morze
wystarczylo tylko wszystko logicznie przemyslec ale te kobiety byly tak napalone na hiszpanie ze moje slowa do nich nie docieraly
to prawda, ale to nie jest ich wina ze tak trafiły, a Ty jeszcze pogarszasz...;/ stało sie, ok, na ch** ta dyskusja, po co jeszcze dobijasz?! sama w zeszłym roku jecham z dromadera i wszystko w porządku wyszło. i masz racje jestem napalona na hiszpanie, jade tam w lipcu
piter77 wiem czytałem no ale niestety zaślepiła ich hiszpania ;/
to miłej podrózy zycze
piter08 a ja sobie poczekam na niemcy albo holandie bo do hiszpanii nie ma sie co pchac
noracom niech dyskusia sie toczy każdy ma prawo brac w niej udział będzie przestroga na następne razy
ja na holandie poczekam;P
a co w holandii robisz?
piter08 teraz szwaby w maju otworza rynek pracy
wole poczekac i trafic na jakas pewniejsza oferte i w innym kraju niz w hiszpania bo w hiszpanii to teraz jest tylko ladnie i nic po za tym a mi potrzeba pieniedzy nie widoków
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego