praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
piter08 spokojnie ja sie tu wypowiadac moge ile zechce po to jest to forum
a przekonywac do niewyjezdzania kazdego moge i nikt mnie sluchac nie musi
poczekamy co napisza inne kobiety ktore tam sa i jest niby super i ok
i nie tylko ja tu na mario wypisywalem tylko wiele osob przede mna i wiele osob po mnie wystarczy poczytac wczesniejsze posty co druga kobieta pisze ze mario to kretacz i przez niego stracila kase
proste?
Widocznie Edyta Eva trafiła na taką finkę gdzie jest praca, a Iwonka90 na finkę gdziej pracy nie ma (być może szef zamówił sobie więcej kobiet i zrobi potem selekcję która lepiej pracuje to zastanie, bo i tak bywa)
poczekamy co napisza inne kobiety ktore tam sa
Cytat: lacinta
Widocznie Edyta Eva trafiła na taką finkę gdzie jest praca, a Iwonka90 na finkę gdziej pracy nie ma (być może szef zamówił sobie więcej kobiet i zrobi potem selekcję która lepiej pracuje to zastanie, bo i tak bywa)

prawda tak tez moze byc
lacinta to co ten wyjazd to loteria?
kto gdzie trafi tak ma?czeski film
Elo ja wiedzialem odrazu ze to wal zadnej nazwy firmy adresu ta cala pani Ania telefonow nie odbiera piszcie nie bojcie sie niech wszyscy wiedza ze to oszusci nie mozemy pozwolic soba pomiatac
Cytat: lacinta
Widocznie Edyta Eva trafiła na taką finkę gdzie jest praca, a Iwonka90 na finkę gdziej pracy nie ma (być może szef zamówił sobie więcej kobiet i zrobi potem selekcję która lepiej pracuje to zastanie, bo i tak bywa)


selekcia moim zdaniem wyglądała inaczej która ładniejsza to jedzie , już nieraz spodkałem sie z takimi sytuaciami
Cytat: palermo1
Elo ja wiedzialem odrazu ze to wal zadnej nazwy firmy adresu ta cala pani Ania telefonow nie odbiera piszcie nie bojcie sie niech wszyscy wiedza ze to oszusci nie mozemy pozwolic soba pomiatac

tu akurat nie chodzi o pania anie oni akurat dzisiaj dopiero wyjechali i poczekamy na efekty jak juz dojada
dokładnie-to nie jest tak, że cały autokar trafia do jednego pracodawcy. do kilku, kilkunastu-w zależności jak dużą ma szef plantację i ile w danym dniu potrzebują pracowników. 3 razy byłam na fice gdzie pracowało 15 osób, a dwa na plantacji gdzie było ponad sto
A tak na marginesie to nie placcie nikomu zadnych pieniedzy nawet malych kwot zaden szanujacy sie posrednik nie pobiera takich oplat to sa bzdury ja wyjezdzam za granice juz od 5 lat i nigdy nikomu nic nie placilem i nie zamierzamnie dajcie sie
palermo1 tu chodzi o iwonke ktora pojechala tam na truskawki i dzis napisala jak tam jest poczytaj sobie wyzej jej posty z dzisiaj
palermo1 ja to wiem
Poczekajmy jeszcze kilka dni zaraz nas zasypia ofertami z Niemiec jest blizej i moze bedzie troche pewniej chociaz nie mozna byc niczego pewnym ja bym chcial zeby sie wam wszystkim udalo ale to nie jest takie proste pozdro
powiem krotko jak ktos jeszcze nie pojechal z dromadera i sie waha to ma mozliwosc i podstawy prawne zeby odebrac zaliczke i nie pchac sie dalej w to cale szalenstwo
te wpisy Edyta Eva i przedtem zreszta wiele innych to przeciez wpisy maria wrobla :-)
Otwierajcie oczy glowy i myslcie logicznie
A pani lacinta ? Tutaj też byłabym ostrożna, jak myślicie ?
Cytat: kootka11
A pani lacinta ? Tutaj też byłabym ostrożna, jak myślicie ?

Pewnie Mario nie ma nic innego do roboty jak założyć 50 kont i siedzieć na forum pod różnymi nikami . MYŚL LOGICZNIE.
kto wie, kto wie :-)
Cytat: kootka11
kto wie, kto wie :-)

Mario to Ty???
Podszywanie nie jest kralne ani wymyślanie nicków nieprawdaż ? Pozatym te wypowiedzi dla mnie sa podejżanie jednoznaczne :-))) Ale to tylko moje zdanie którym sie dzielę z innymi to chyba nie zabronione szanowna "pani" ? W końcu ja mogę się mylić, i nikt nie musi mnie słuchać / czytać.
tu nikt nie slucha na tym forum
wygladaja jakby byli poddani praniu mózgu
Tak to ja , zameldowałem kolejny nick żeby się pogrążyć . (cool)
Cytat: kootka11
Podszywanie nie jest kralne ani wymyślanie nicków nieprawdaż ? Pozatym te wypowiedzi dla mnie sa podejżanie jednoznaczne :-))) Ale to tylko moje zdanie którym sie dzielę z innymi to chyba nie zabronione szanowna "pani" ? W końcu ja mogę się mylić, i nikt nie musi mnie słuchać / czytać.

Oczywiście, że nie jest zabronione, ale założenie kilkunastu e-maili, a a potem dbanie na forum, żeby wtopy nie dać-godne podziwu!!!
Taka jest prawda że ludzie wierzą w to co chcą a potem budzą się z ręką w nocniku, pełnym po brzeg :)
Ja tam realnie stąpam po ziemii :))
Są tacy ludzie którzy mają łeb a zamiast piąć się w górę staczają się w bagno, swe talenty
wykorzystują w celach prawie kryminalnych a cierpią na tym naiwni, biedni, nie potrafiący się
bronić lub tacy którzy są słabi i odpuszczają odrazu bo za te parę dni pracy lub stówek nie
warto się po sądach włuczyć. A tacy pół kryminalni geniusze na nich żerują i żyją jak pączki
w maśle z uśmiechem na ustach. (Nie miałem tutaj nikogo konkretnego na myśli)
Taa nie wątpie że tak stąpasz .
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego