praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
Czy któraś osoba miała cywilną odwagę się przyznać że nie wytrzymała ? Chyba nie! Tylko wiedzą że ktoś je oszukał . A Mario z kosmosu sobie osób nie zabiera tylko ma listę na której wpisuje ilości osób na które liczą pracodawcy! Reszta zależy już i od pań i od pracodawcy ! nie ma bata że któraś nie wróci.
cati28 dziewczyny przez OHP również pojechały!
własnie i dowie sie prasa, postaram sie o to.
jakbym dolecial tam liniami rayanair i pracodawca po 4 dniach by mnie wyrzucil to mialbym pretensje do pracodawcy to chyba oczywiste natomiast wole stracic dajmy na to 400zl w dwie strony niz prawie 700 w jedna to tez jest oczywiste
i oczywiste jest tez to co pisze iwonka90 i to juz wystarczy do tego zeby wszystkie madre kobiety z forum daly sobie z tym wyjazdem spokój
i niestety zwalniaja nawet za to ze ktos pracuje. bo cos tam cos tam. przez OHP tez, ale zajmowaly sie tym prywatne agencje za które trzeba było płacic, zreszta mario od poczatku kręcił ze ta opłata na poczatku miało byc 800zł! potem było 700zł; to za wynajecie lokalu , za ubezpieczenie itp.
OHP jako takie sie w tym roku tym nie zajmowało, bo sama sie intersowałam
Rozumiem że ty wiesz które są mądre a które głupie! Dziewczyny nie tchórzą jak ty i jadą . I nie nazywaj ich głupimi ! I pamiętaj że póki chodzisz do szkoły podstawowej i nie masz 18 lat to rodzice cie utrzymują. Potem sam musisz jakoś zarobić choćby na internet .
Edyta - masz własną dzialalność? I wysłałeś żonę po marne grosze na które trzeba tak ciężko pracować?Nie rozumię cię zupełnie.
OHP nie umieszcza ogłoszeń wątpliwych pracodawców! A w tym roku ogłoszenie wisiało tylko prosili o kontakt bezpośredni z Cordialca w celu omówienia szczegółów. A jesli ktos ma wątpliwości zawsze może zadzwonić i zgłosić
hiszpanie przez lata zyli dostatnio i na kredyt a teraz maja ponad 20% bezrobocie
dajcie sobie spokoj z hiszpania przeciez wystarczy tylko ogladac wiadomosci na tvp1 zeby wiedziec co tam sie teraz dzieje
lepiej poczekac do maja i nastawiac sie na wyjazd np do niemiec ktore w maju otworza dla nas rynek pracy i bedzie raz ze duzo blizej a dwa ze ofert bedzie sporo
ok Edyta Eva jak Twoja zona tam siedzi , ma prace, daje rade to sie ciesz, ale duzo osób powracało z niczym i sie nie smiej z tego bo sam mozesz byc kiedys w takiej sytuacji, nie brakuje naciągaczy na tym swiecie i nieuczciwych ludzi którzy chca sie dorobic na tym ze ktos szuka pracy
Lunes !!! Odpowiadam ci! prócz żony mam 2 dzieci i zajebiste miesięczne opłaty . A jako że żona to kobieta (a moja ciężkiej pracy się nie boi) chciała sama sobie zapracować na swoje (waciki :-) ) Nie chętnie ją puściłem bo nie jest mi lekko ganiać za dzieciakami ! Ale przynajmniej zrobiła sobie wakacje z zarobkiem! Bo ja akurat nie mam wakacji od 6 lat conajmniej
A z tymi Niemcami to ogłoszenia są . 1600 € widziałem sprzątaczka !!!! Jak ktoś zna język to nawet niech sie nie zastanawia! Blisko ,a można zaraz przy granicy pracować
Sam bym sie skusił ale NIEMIECKIEGO nie znam:-(
piter77 masz zupełna racje i nie ma sensu 100 razy pisac o tym co jest faktem. otwieraja sie rynki pracy i mozna tam spróbowac poszukac pracy.
słuchaj to ze twojej zonie sie udalo i niby tam pracuje (pisze niby bo jedyne co moge to uwierzyc ze mowisz prawde) nie znaczy ze musisz udawac ze nie interesuja cie te kobiety ktorym sie nie udalo i tak jak iwonka siedza tam bez pracy i placza
Iwonka90 jedna miala odwage pujsc tam do kafejki internetowej i napisac nam ze zostala zrobiona w bambuko
i ja jej wierze
Edyta Eva przeczytaj wpisy zony od poczatku hehhe, to troche inaczej na to spojrzysz, ja nie mówie ze wszystkie polki są takie same. dziesiątki rozbitych rodzin przez te truskawki znam i widziałam i na Twoim miejscu byłabym bardziej sceptyczna odnosnie tej pracy.
Cytat: Edyta_Eva
Lunes !!! Odpowiadam ci! prócz żony mam 2 dzieci i zajebiste miesięczne opłaty . A jako że żona to kobieta (a moja ciężkiej pracy się nie boi) chciała sama sobie zapracować na swoje (waciki :-) ) Nie chętnie ją puściłem bo nie jest mi lekko ganiać za dzieciakami ! Ale przynajmniej zrobiła sobie wakacje z zarobkiem! Bo ja akurat nie mam wakacji od 6 lat conajmniej

W porzadku,ja tylko nie rozumię dlaczego nie chcesz uwierzyć,że wyjazd tam może byc niewypałem.Twojej zonie sie udało,ale innym nie.Masz przykład Iwonki,czytałeś to wiesz,że miała ogromny zapał do pracy i co...jej też nie wierzysz?
cati28 ja wiem ze ja sie do goscia nie potrzebnie mecze ale niech on nie opowiada głupot jak nie byl tam i nie wie jak jest
tam nawet nie trzeba byc zeby wiedziec jak jest teraz w hiszpanii wystarczy ogladac telewizje
bo to chyba tylko idiota widzac np to co zrobiono iwonce i co ona tu pisze zdecydydowalby sie mimo to tam jechac
cati28 Nie obawiam sie o nią bo za cholerę nie zna języka ! A Iwonka90 jeżeli ma kłopot z powrotem to przecież jeśli ma dojście do internetu to niech na gg napisze do Mario ! Jeżeli nie ma na powrót to na pewno jej pomoże !
gosciu nie martw sie nie musisz znac niemieckiego zeby pojechac do pracy do niemiec
niektóre oferty sa bez znajomosci jezyka
sam nie znam niemieckiego ale wiem ze uda sie wyjechac
Przecież Iwonka90 tyle razy była i co? Tak dobrze wie i zna okolice ! Ma telefon? piter77 zadzwoń do niej pomóż dziewczynie!
I jeszcze jedno w pełni zadowolone z pobytu w Hiszpanii jest tylko jedna grupa osób.....wystarczy poczytać.
i do holandii tez mozesz wyjechac i gwarantuje ze zarobisz tam wiecej niz twoja zona w hiszpanii
i austria tez otwiera dla nas swoj rynek pracy
ale ciapaci mówią po polsku :D
nie mam tel do Iwonki90
raz pisala ze wyjezdza 1 raz a potem ze juz byla ale gdybym mogl z checia bym jej pomogl bo mnie tez raz pracodawca zrobil na szaro i wiem jak to jest
Bez znajomości niemieckiego nie znajdziesz pracy ,chyba że u Polaka u którego jak zaznaczyłeś ,nie będziesz pracował! Bułki sobie nie kupisz w sklepie i nie wykłócisz się o resztę ! Tak to możesz tylko u Polaka pracować! Proszę cię bardzo nie musisz czekać na pracę w Niemczech kiedy legalnie możesz np ,w Anglii jako kierowca Autobusu pracować ! Masz 3 miesiące szkolenia (bezpłatne) a potem hajlajf nie skłamię cię ile ale b.dobrze zarabiasz! artykuły znajdziesz w necie
taa ciapate mowia po polsku hehe
alez ty naiwny jestes edyta eva.....az nie moge uwierzyc ze to piszesz ty dorosły facet na forum albo prowokujesz.jezeli sadzisz ze mario pomoze jak mu ktos napisze na gg ze szuka pracy, to najwyzej go zbedzie. a jak nie ma na powrót to powie zeby rodzina jej wysłała, to co i mi powiedział.
a tam jezyka znac nie trzeba do pewnych spraw tam pewne narodowosci mówia po polsku lepiej jak polacy.oby nie uległa ich urokowi heh
bez znajomosci niemieckiego znajdziesz prace u niemca i bedziesz pracowal z kims kto ten jezyk zna
proste?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego